Vaření

Redakce otestovala www.damejidlo.cz. Jak nám chutnalo?

Měli jsme v redakci možnost portál www.damejidlo.cz vyzkoušet, tak jsme si vybrali jeden den a všichni jsme si objednali oběd z nabízených restaurací, které dováží jídla k nám do Myslíkovy ulice na Praze 1. Upřímně, všichni jsme se na testování těšili.

Máte hlad a nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo od profesionálů až před váš práh. Že nevíte, které restaurace rozváží? Podívejte se na internetovou službu DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 400 restaurací po celé České republice.

Na stránkách si jednoduše zvolíte ulici a ihned vidíte seznam restaurací, které ve vašem okolí skutečně rozváží. Na DameJidlo.cz nekupujete zajíce v pytli, protože servis restaurací a kvalita jídel prochází hodnocením samotných uživatelů a vám se tak zobrazují jenom ty nejkvalitnější restaurace. DameJidlo.cz nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky.

Kromě garance nabízí služba možnost platby kartou, zákaznickou podporu nebo hladovou linku, kde si objednáte přes telefon. Domů či do kanceláře si můžete objednat cokoliv, na co máte chuť, a to i prostřednictvím mobilní aplikace. Rozvoz jídla není pouze o pizze, ale objednat si můžete například steak, italské těstoviny, čínskou kuchyní, kvalitní burger nebo i českou klasiku. Nemusíte se bát, že necháte „stovky“ korun za dopravu. Budete překvapeni, kolik restaurací rozváží zdarma.

DameJidlo.cz – portál pro hladové strávníky, kteří si chtějí objednat jídlo z restaurace s dovozem. Co nabízí portál www. DameJidlo.cz? Nabídka je pro celou ČR!

Jak dopadlo redakční testování dovozu obědů díky portálu www.damejidlo.cz

Měli jsme v redakci možnost portál www.damejidlo.cz vyzkoušet, tak jsme si vybrali jeden den a všichni jsme si objednali oběd z nabízených restaurací, které dováží jídla k nám do Myslíkovy ulice na Praze 1. Upřímně, všichni jsme se na testování těšili. Naši reportáž vám přinášíme trochu se zpožděním, protože nám do zpracování zasáhly povodně.

Snažili jsme se objednat si dovoz jídel mezi 12–12.30 hodin. Všechna jídla dorazila včas. Ze dvou restaurací nám volali, že je jídlo již na cestě, jestli nevadí, že možná přijede i trochu dříve.

Co se týká služby objednání – vše srozumitelné, jednoduché. V profilu vidíte stav objednávky, v e-mailu potvrzení, přijde vám sms, že objednávka se zpracovává s kontaktem, pokud byste chtěli něco řešit. Portálu www.damejidlo.cz nemáme co vytknout.

Lucie Paličková: Moje hodnocení jídla Restaurace Persona

Špenátové noky byly výborné

Mám ráda pizzu, těstoviny a noky, z nich obyčejné i špenátové. Proto jsem si vybrala restauraci, která jich měla hodně na výběr. Dala jsem si špenátové noky (zelené), na kterých byla sýrová omáčka. Jídlo přivezli v plastové krabičce, bylo ještě teplé, dalo se akorát jíst. Chutnalo dobře, přesně tak, jak jsem doufala. Vzhled byl horší, noky se v krabičce trochu „stěhovaly“, ale u dovezeného jídla se to dá předpokládat. Jediné, co mi trochu vadilo, byla dlouhá doba, než jídlo přivezli, čekala jsem skoro hodinu – což je ale v limitu, který restaurace uvádí. Takže příště budu objednávat dřív, než dostanu hlad...

dáme jídlo

Název restaurace: Persona

Gnocchi di spinaci ai quattro formaggi (špenátové noky, omáčka ze 4 druhů sýrů) 165 Kč
Obaly – 10 Kč
Cena dopravy – 60 Kč
Celkem – 235 Kč (do minimální objednávky zbývá 74 Kč)

Dana Haklová: Moje hodnocení jídla Restaurace Persona

Tuto nabídku jsem si zvolila, protože jsem byla na tiskovce a jídlo bych měla studené. Vím, že Cesar salát je poměrně sytý a vynahradí mi hlavní jídlo.

Tento salát však předčil mé očekávání. Tak velké kousky kuřecích prsíček jsem ještě nikdy v žádném Cesaru neměla, a to si ho v restauracích objednávám poměrně často.

Ocenila jsem i velké kousky parmazánu, skvěle opečenou, křupavou slaninku a krutony. Zálivka byla taktéž vynikající a moc jsem si pochutnala.

Salátu bylo tolik, že jsem ho ani nesnědla celý.

Ještě teď, když to píšu, se mi sbíhají sliny.

dáme jídlo

Název restaurace: Persona

Insalata Ceasar noc pollo 175 Kč
Obaly – 20 Kč
Dovoz – 60 Kč
Celkem – 255 Kč

Jitka Turková: Moje hodnocení jídla (hlavní jídlo a dezert)  Restaurace Al Capone

Hodnocení hlavního jídla Spaghetti con Carné e Rucola: přiobjednala jsem si navíc vepřovou panenku. Mé hodnocení – opravdu vynikající restované nudličky s roštěnou a vepřovou panenkou, masa opravdu hodně, lehce ochucené česnekem, čerstvou rukolou, kde feferonky dodávaly lehce pikantní chuť a parmazán. Maso měkké, šťavnaté. Porce velká, mohla bych se i rozdělit, zasytila. Vzhledově velmi lákavé, chutné, možná mohlo být méně mastné. Mohu jedině doporučit, určitě si to ještě někdy objednám.

Tiramisu – naprosto skvělý voňavý dezert, nebyl přeslazen, obrovská porce. Prostě bez chyby! Hned bych si dala. :)

Baleni klasicky v plastových boxech, vyhovující.
Doručení rychlé do 40 minut.
Celkové hodnocení: Skvělé! Doporučuji!

Dáme jídlo

Název restaurace: Al Capone

Spaghetti con Carné e Rucola, 162 Kč
+ Vepřová panenka navíc 55 Kč
+ Tiramisu 79 Kč
Obaly – 24 Kč
Cena dopravy – 50 Kč
Cena celkem – 370 Kč

Klára Křížová: Moje hodnocení jídla  Restaurace Sushi Time

Mám ráda orientální kuchyni a nejím ji tak často, takže jsem dala průchod svých chutím a objednala jsem si oběd z restaurace Sushitime. Přibližný čas doručení oběda restaurace uvádí na stránkách  60–120 minut, minimální objednávka je za 130 Kč, cena rozvozu je 30 Kč. Nabídka výběru jídel je velmi pestrá, měla jsem dost práce vybrat si, na co mám chuť. Patřím totiž k těm, co se dlouze dívají do jídelních lístků a neví, co si objednat dříve. Nakonec zvítězily jídla dvě – Opékaná rýže s kuřecím masem a chilli a čtyři kousky plněných rýžových rolek, které úplně miluju!

Dáme jídlo

Doba rozvozu proběhla v normě uvedeného času na stránkách, jídlo bylo zabalené do papírových krabiček a krásně teplé ještě při dovozu. Určitě si odsud ještě někdy objednám.

Název restaurace: Sushi Time

Nabídka sushitime specials No7 (rýžové rolky) s nápní losos, krabí tyčinka, okurka, avokádo, japonská majonéza, rýže, tobiko 130 Kč
Opékaná rýže s kuřecím masem a chilli 110 Kč
Sojová omáčka – 10 Kč
Cena dopravy – 30 Kč
Cena celkem – 280 Kč

Radek Kříž: Moje hodnocení jídla  Restaurace U Kroužků

Miluju čerstvé ryby a candáta považuji za krále sladkovodních ryb. Často ho máme i na Vánoce místo kapra. Objednal jsem si tedy filet z candáta s citrónovo petrželovou omáčkou a byl jsem mile překvapen. Byl upraven velmi dobře, nevysušen a s výbornou omáčkou. Jediné drobné mínus bych viděl ve špatně zvoleném druhu brambor. Hodily by se méně moučné, ale na celkovém dojmu z jídla to ubralo maximálně půl hvězdičky. Pochutnal jsem si!

Dáme jídlo

Název restaurace: U Kroužků

Filet z candáta – 200g  289 Kč
Vařené brambory – 200g  29 Kč
Obaly –  10 Kč
Cena dopravy – 0 Kč
Cena celkem – 328 Kč

Stáňa Wimmerová: Moje hodnocení jídla Restaurace U sadu

Jídlo přivezli včas, bylo v klasických plastových boxech. Jídlo vypadalo velmi dobře a bylo teplé. Také chuťově bylo dobré. Nemám, co bych restauraci vytkla, jehněčí bylo hezky šťavnaté a teplá zelenina nebyla rozměklá. Mohu doporučit.

Dáme jídlo

Název restaurace: Restaurace U sadu

Grilovaný jehněčí steak 150g 195 Kč
Míchaná zelenina na másle 35 Kč
Obaly 10 Kč
Cena dopravy 60 Kč
Cena celkem 300 Kč

Saša Stušková: Moje hodnocení jídla Restaurace U sadu

Hodnocení : Doprava přijela přesně na čas
Jídlo: Šopský salát, vynikající, odpovídající ceně. Čerstvá zelenina, hodně balkánského sýru (většinou se na něm dost šetří, tady nešetřili :))
Staročeské korýtko: prezentuje se jako pálivé a pikantní, ale to rozhodně nebylo. Takže pokud chcete něco pikantního, zvolte jiné jídlo. V celku chutně upravené maso, posypané sýrem. Cenově kapánek přemrštěné.

Dáme jídlo

Název restaurace: Restaurace U sadu

Staročeské korýtko 150g  195 Kč
Šopský salát 300g  75 Kč
Obaly 20 Kč
Cena dopravy 60 Kč
Celkem cena – 350 Kč

DameJidlo.cz – portál pro hladové strávníky, kteří si chtějí objednat jídlo z restaurace s dovozem.

Vyzkoušejte! Přejeme vám dobrou chuť!

   
13.06.2013 - Vaření - autor: (red)

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [41] Rikina [*]

  Jinak já samozřejmě závidím, že jsem na to nepřišla sama. Sml57 Provozovat takovouhle službu lze s minimen času a nákladů, podstatné je udělat pořádnou propagaci a jak je vidět, dost lidí se na to může chytnout. Aspoň jednou. Sml80 A nemusíte dělat nic víc, než občas posedět u internetu. Vaří někdo jinej, rozváží někdo jinej, vy jste jen zprostředkovatel a berete provizi. Geniální. Sml67

  superkarma: 0 16.06.2013, 22:16:12
 2. avatar
  [40] tauferova monika [*]

  Za takovou cenu ,uvařím pro celou rodinu.Nic pro měSml23

  superkarma: 0 15.06.2013, 10:20:42
 3. [39] PEPI11 [*]

  Přesně takový ohlas, jaký tady v diskusi čtu jsem čekala. Rozhodně bych to nebrala. Nevím, pro koho taková reklamaj e, ale pro člověka s průměrným platem, určitě ne. a  pro důchodce už vůbec.Sml57

  superkarma: 0 14.06.2013, 18:44:55
 4. [38] Rikina [*]

  Klára Křížová — #36 ne peníze zpátky, ale částku v kreditech, kterou lze použít na další objednávku. To bych určitě chtěla takhle experimentovat znova, když už bych jednou nebyla spokojená. Sml68 Portál zprostředkuje dovoz, ale proč bych to dělala, když fůra restaurací žádné zprostředkování nepotřebuje a ten dovoz si zajišťuje sama? Sml80 A pochopitelně levněji, nebo vůbec zdarma? Teď jsem koukala na moje místo bydliště  - portál "dáme jídlo" zde nenabízí nic (ačkoli se vytahují, že působí v celé ČR). Ale já vím o pěti místních restauracích, které mi jídlo dovezou, z toho u dvou to bude zdarma. Sml80 A žádné "damejidlo" k tomu zjevně dosud nepotřebovali. Sml57

  superkarma: 1 14.06.2013, 14:01:46
 5. [37] JessikaJessika [*]

  Tak to teda nevím za ty peníze si radši půjdu sednout do restaurace a jídlo si vychutnám a né že budu jíst z plastu, chápu, že v Praze jsou jiné ceny, ale u nás se takovéto hotovky rozváží za cca 80 až 110 kč a to zadarmo !!!

  superkarma: 0 14.06.2013, 13:06:19
 6. [36] Klára Křížová [*]

  Za jakou cenu - kolik vás jídlo bude stát si ale přece určítě sami... nabídka restaurací je velmi široká a je jen na vás samotných, kolik budete chtít do jídla investovat - stejně tak, jako když jdete do restaurace a vybíráte z jídelního lístku. Portál www.damejidlo.cz vám jen zprostředkuje dovoz.Na stránkách portálu také vidíte spopkojenost odtatních zákazníků

   DameJidlo.cz nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky.

  1. na komentář reaguje Rikina — #38
  superkarma: 0 14.06.2013, 11:39:27
 7. avatar
  [35] Ivásek [*]

  taky mi přijde, že to je dost drahý... všichni s damejidlo.cz šílí a já se zajímala proč... podle článku hore vím, že službu nevyužiju Sml23

  superkarma: 0 14.06.2013, 11:03:12
 8. avatar
  [34] RosaGloriaDei [*]

  jen jsem to v rychlosti projela, jíst z plastu takto drahá jídla? nic pro mě...

  superkarma: 0 13.06.2013, 22:09:35
 9. avatar
  [33] Jindriska8 [*]

  Pro mě to je moc drahéSml22

  superkarma: 0 13.06.2013, 21:26:04
 10. avatar
  [32] řinka [*]

  To si děláte srandu ne?Tři stovky,,pane jo".To je tři kila vepřového.Dejte mi každý v redakci tři sta a já vám denně navařímSml57

  superkarma: 0 13.06.2013, 20:47:53
 11. avatar
  [31] kosík [*]

  Nedejte si to za ty prachy Sml68

  superkarma: 0 13.06.2013, 20:19:50

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] ladouch [*]

  Ta cena je hrozná, asi je to dobré, ale raději si uvařím sama.Sml80

  superkarma: 0 13.06.2013, 17:55:55
 2. avatar
  [29] daska59 [*]

  Za 300,-Kč uvařím pro dva lidi na 5 dní Sml16.

  superkarma: 0 13.06.2013, 16:30:12
 3. [28] smailinka74 [*]

  Vypadá to lákavě, ale odrazuje mě ta cena. Sml15

  superkarma: 0 13.06.2013, 16:11:01
 4. [27] denisa23 [*]

  Podle mně drahé jídlo.

  superkarma: 0 13.06.2013, 15:50:09
 5. avatar
  [26] jazuzinka [*]

  tak za ty prachy půjdu do redakce vařit...

  superkarma: 3 13.06.2013, 14:52:59
 6. [25] dadma [*]

  gerda — #22 Takto to má moje sestra.Dováží jí obědy z Městského ústavu sociálních služeb.Mají takové termoešusy kolem 11ti hodin přivezou jídlo a prázdný ešus si berou.Výběr ze dvou jídel a dvou polévek.Občas něco k tomu,ovoce, sušenka,jogurt...Nevím přesně kolik platí,ale bude to kolem 60-ti korun,nějaký obnos ještě přispívá město.

  superkarma: 0 13.06.2013, 14:03:41
 7. avatar
  [24] ToraToraTora [*]

  U nás se za dovoz po městě nikde neúčtuje. A krabičky jsou většinově za 5,-kč nebo zadarmiko u dražších restaurací. za ty peníze tedy do redakce dojelo hodně málo muziky.Sml68

  superkarma: 1 13.06.2013, 13:27:50
 8. avatar
  [23] gerda [*]

  Suzanne — #19 a na stole čerstvé konvalinky z IzraeleSml30 (uvádím Izrael, neb mi uvízlo, odkud měla Nina Veškrnová při první svatbě květiny v kytce).

  superkarma: 0 13.06.2013, 13:13:04
 9. avatar
  [22] gerda [*]

  dadma — #21 sousedka, paní v důchodu, má přes týden objedanou dovážku jídla, z restaurace. V 10 hodin přijede auto, předá ešus a bere prázdný na další den. Stojí to 70-80 korun, už nevím přesně. Nemá žádnou slevu. Je to celé menu i s polévkou, hlavním jídlem a salátem. Viděla jsem jídelníček, výběr ze tří jídel a objednává zaškrtnutím 2 týdny dopředu. Pravda, jídla jsou obyčejná, tradiční, ale vždy jedno mezmasé. V ceně je samozřejmě dovoz a donáška až k bytu. Ceny redakcí uváděné firmy jsou nejenom že přemrštěné, ale podle mě i nestydatéSml68.

  1. na komentář reaguje dadma — #25
  superkarma: 2 13.06.2013, 13:11:12
 10. [21] dadma [*]

  Když jsem pracovala ,tak nám dováželi obědy(výběr z pěti jídel a dvou poévek) z restaurace a to na talířích,jen jsme to dali do mikrovlnky a cena byla kolem 70,-Kč jako závodná stravování z toho ještě půlku nám uhradil zaměstnavatel.Když jsem nechtěla vařit ,tak jsem si objednala i jedno jídlo domů a za 70,-Kč se to vyplatilo,ale dát za jídlo od 255,-Kč až po 400Kč,- to je hrozné.Nevím jaké by museli mít lidi platy,když by za měsíc dali  vezmeme průměr 20x 300=6.000,-Kč pouze za obědy?

  1. na komentář reaguje gerda — #22
  superkarma: 0 13.06.2013, 13:03:40
 11. [20] dadma [*]

  Na pohled nic moc,hlavně, že to bylo chuťově dobré,ale ty peníze za jídlo z plastu bych nedala.

  superkarma: 0 13.06.2013, 12:56:42
 12. avatar
  [19] Suzanne [*]

  Já jsem si už v noci říkala, že to pěkně schytáte Sml22Sml30Sml30Sml30

  Ale vážně - za tyhle peníze bych chtěla sedět v restauraci, mít to z hezkého porcelánu a s pozorným číšníkem. Ty krabičky by k tomu fakt mohly být zadarmo...

  1. na komentář reaguje gerda — #23
  superkarma: 1 13.06.2013, 12:48:30
 13. avatar
  [18] peetrax [*]

  Zas budu opakovat to, co tu už padlo, ale za ty peníze bych si dala spíš něco z talíře než z dovezené plastové krabičky. Ale tady je to holt v rámci spolupráce, takže asi jednorázové. Aspoň víme zas něco nového o chutích členů redakce. Sml39

  superkarma: 1 13.06.2013, 12:09:16
 14. [17] Rikina [*]

  gerda — #14 kuchař ne Sml57

  superkarma: 2 13.06.2013, 11:40:14
 15. avatar
  [16] Hanula [*]

  Sml16restaurace U Kroužků - moje oblíbená - bydlím za rohem...Sml67

  superkarma: 0 13.06.2013, 11:13:05
 16. avatar
  [15] gerda [*]

  Eliana — #4 Sml67Sml30

  superkarma: 0 13.06.2013, 11:10:56
 17. avatar
  [14] gerda [*]

  Ta cena je pro jednoho člověka za jedno jídlo?Sml2 Tak to člověk ani nemusí číst dál. Není normální vypláznout za talířek čehokoliv víc, jak stovku, a i to se mi zdá přehnané. Za tři stovky musím udělat hostinu pro nás i pro hosty dohromadySml52 Dnes jsem dělala špenátovou roládu z tvarohovou náplní, čočku se sázeným vejcem, polévka cibulková s krutony. Nepočítala jsem, za kolik jsem uvařila, ale ani tohle všecko celkem by tři stovky nedalo. Vlastně se mi zdá, že je to pěkná kulišárna, tyhle hotovky.Sml57 Kuchař si jistě staví palác z mramoruSml52

  1. na komentář reaguje Rikina — #17
  superkarma: 1 13.06.2013, 11:09:42
 18. [13] murat [*]

  nám musí stačit 300 na den pro celou rodinu

  superkarma: 1 13.06.2013, 10:36:37
 19. [12] cilani [*]

  Tak tohle je docela drahá sranda. Za ty prachy si raději zajdu do restaurace a v klidu si to jídlo vychutnám z talíře a né z umělohmotné pixly... Meníčka bývají podstatně levnějí.

  superkarma: 4 13.06.2013, 09:39:01
 20. [11] Rikina [*]

  Bod jedna - zas jen pro Pražáky, to už jsem psala minule, že 90% z této nabídky jsou pražské restaurace. Venkovani mají smůlu.

  Bod dvě - tři stovky za oběd? V centru Prahy jsem chodívala na oběd za 95,- Kč, a měli na výběr i levnější menu. Děkuji pěkně, ale prachy si netisknu. Sml80

  superkarma: 3 13.06.2013, 09:34:33
 21. [10] lidicka [*]

  Tak drahé??? To se tedy nevyplatí, raději si doma něco připravitSml22Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 13.06.2013, 09:24:46
 22. avatar
  [9] terezalah [*]

  Hezky vypadající , ale vážně drahé

  superkarma: 0 13.06.2013, 08:49:47
 23. avatar
  [8] carmi [*]

  Dost drahý. Nevím, jestli si to redakce může dopřát každý den.

  superkarma: 0 13.06.2013, 08:31:32
 24. avatar
  [7] LudPa [*]

  ceny vysoké

  superkarma: 0 13.06.2013, 08:30:46
 25. avatar
  [6] Hanyna [*]

  My si do práce objednáváme obědy z jedné místní restaurace. Cena za oběd činí 66 Kč, za minutku 88 Kč a obaly i dopravu máme zdarmaSml59Sml67 

  superkarma: 1 13.06.2013, 08:27:46
 26. avatar
  [5] kuzle [*]

  mame kousek od prace hospodu, kde dostanu polivku, hlavni jidlo, dezert, kavu a 0,3 kofoly cca za 120 penez, takze objednavat si neco takoveho je pro mne zbytecny luxus, tech 10 minut chuze tam a zpatky klidne obetuju a jidlo mam do 5 minut na stole Sml58

  ale proti gustu zadny disputat, ze Sml57

  superkarma: 2 13.06.2013, 08:11:26
 27. avatar
  [4] Eliana [*]

  Manžel prohlásil, že já to všechno  uvařím a on to za ty prachy do Prahy dovezeSml54

  1. na komentář reaguje gerda — #15
  superkarma: 4 13.06.2013, 07:48:14
 28. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Sml52

   kdybych měla důchod 40 000.-, klidně Sml52

  superkarma: 4 13.06.2013, 07:14:13
 29. [2] fiserovam [*]

  To bych si moc často nemohla finančně dovolit Sml15

  superkarma: 0 13.06.2013, 07:06:36
 30. avatar
  [1] marde [*]

  Hlavně že jste si pochutnaliSml16

  superkarma: 0 13.06.2013, 06:57:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme