Objevujete ráda nové věci, chutě, vůně nebo zážitky? Užíváte si, když se večer s přáteli rozjede a nevíte, kdy a jak skončí? Pokud ano, neměla byste si nechat proklouznout mezi prsty jedinečnou novinku - Red Stag. Shot drink nové generace od Jim Beam.

Red StagSedíte s kamarádkami na baru, večer právě začíná a vy chcete okusit něco nového, neobvyklého, svůdně podmanivého.
V hloučku opodál stojících mužů se setkáváte pohledem s jedním z nich. Pomrkává na barmana, který bez sebemenšího zaváhání začne nalévat drink, který za malý okamžik přistává u vaší ruky.
Mrknutím poděkujete a přikládáte sklenku k ústům. Jemná chuť třešní se vášnivě snoubí s jedinečným aromatem vyzrálého bourbonu a vás pomalu zaplavuje hřejivý pocit, že dnešní večer bude stát za to! Red Stag si nejlépe vychutnáte samotný nebo s Colou.

Tip na dárek!
Potřebujete dárek k vánocům pro vašeho partnera? Dejte mu Red Stag. Bude mu chutnat a vášeň této podmanivé chutě si vychutnáte ve dvou! Red Stag bude skvělý i pro vaši kamarádku!

Proč Red Stag?

stagV divočině je jen málo impozantnějších tvorů než jelen z Kentucky. Vůdci stáda se říká Červený jelen (Red Stag). V době, kdy Jim Beam začal vyrábět svůj bourbon, byla tato zvířata běžnou součástí krajiny - než je v 19. a 20. století dohnal člověk až na pokraj vyhynutí. Na konci 20. století dochází ke znovuvysazení těchto jelenů do jejich původního prostředí a jejich opětovnému rozšíření napříč divočinou. Nadšení firmy Jim Beam z návratu těchto majestátních zvířat bylo tak velké, že se na jeho počest rozhodla pojmenovat nový bourbon - Red Stag.
Česká republika je jednou z prvních zemí v Evropě, kde se tato novinka objeví.

 

Jim Beam

V roce 1795 se začal psát příběh jedné z nejslavnějších rodin na světě. Mlynář Jacob Beam v tomto roce prodal svůj první sud bourbonu a nastartoval tak historii nejlepšího bourbonu na světě - Jim Beam.

Red Stag

Reklama