Zdraví

Recept na krásu a svěžest s Fa Jogurt


Pokud věříte, že blahodárné výtažky z jogurtu jsou součástí tajného elixíru mládí, pak dobře děláte! Výtažky z rostlin nebo přírodní účinky mléčných proteinů jsou velmi dobře známé a jejich využití v kosmetice sahá do dávné historie krásy, kosmetiky a lidového léčitelství. Firma Henkel proto využila bohaté zkušenosti a uvedla řadu výrobků Fa pro péči o tělo s obsahem jogurtových extraktů.

Fa přináší první deosprej s výtažkem z jogurtu

Širokou nabídku „jogurtových“ sprchových gelů, pěn, tekutých mýdel, kuličkových či tuhých antiperspirantů nyní doplní i historicky první deosprej s jogurtovými proteiny! Deospreje Fa Jogurt Aloe Vera a Fa Jogurt Vanilka s výtažky z jogurtu pomáhají pečovat o pokožku a dodávají jí jemnou svěžest.

Nový deosprej Fa Jogurt: čistota a šetrná péče

Deospreje Fa Jogurt s výtažkem z jogurtu byly vyvinuty speciálně pro péči a pocit jemné svěžesti pokožky. Navíc efektivně regulují pocení, spolehlivě chrání před vlhkem v podpaží, tělesným pachem a poskytují dlouhotrvající příjemný pocit svěžesti po celý den. Zároveň jsou k pokožce velmi šetrné, protože neobsahují alkohol. Deospreje Fa Jogurt si můžete zakoupit ve dvou voňavých variantách Fa Jogurt Aloe Vera s pečujícím výtažkem z rostliny aloe vera a Fa Jogurt Vanilka s jemnou vůní vanilky. Nové deospreje tím rozšiřují stávající portfolio antiperspirantů s výtažky z jogurtu v aplikační formě „krémového“ tuhého deodorantu a „rychleschnoucího“ kuličkového deodorantu.

 

 

 

 

 

 

   
26.02.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme