Nabídky realit na českém internetu jsou jistě rozsáhlé a pestré. Přesto i v tomto atraktivním prostředí dosud něco chybělo. Široká nabídka ze světa realit doplněná o zajímavá témata připravená na míru čtenářkám, možnost diskuze, inspirace a hledání odpovědí na otázky, to vše nabízí portál Reality pro ženy www.realityprozeny.cz.

realityProč čtenářkám a proč pro ženy? Seznamte se s filozofií tohoto webu. Každého jistě v prvním momentu může překvapit, proč se reality zaměřují cíleně právě na ženy. Není to tak složité. Jsou to totiž právě ženy, které v řadě případů přicházejí s myšlenkou na nový domov, případně na změnu toho stávajícího. Vědí, nebo řeší, jestli budou chtít byt či dům se zahradou, jakou by měl mít jejich nový domov velikost, jak bude dispozičně řešený, jestli se odstěhují na venkov, anebo zůstanou ve městě.

A to není všechno. I když se to kolikrát nezdá, tak také ženy obvykle rozhýbou své partnery k tak velkému a důležitému kroku. Ony hledají to nejlepší, ony vymýšlejí, co ještě by bylo potřeba. Samotné financování potom ve většině případů převezme muž, ale ani to není podmínkou - v dnešní době existuje mnoho samostatných a soběstačných žen, které dokáží zrealizovat změnu domova samy o sobě.

Jelikož jsou takové události a změny většinou spojené se stresem a velkým množstvím starostí, nový web Reality pro ženy by chtěl právě ženám poskytnout nejen nějaké rady a tipy, ale také příjemné odreagování. Kromě základního vyhledávání nemovitostí najdou v několika samostatně zaměřených rubrikách články, které jim přinesou informace, inspiraci či témata k potěšení mysli - navíc témata, jejichž výběr budou moci samy ovlivnit svými požadavky a přáními.

Rubrika Bydlení přinese kromě inspirací také pohledy na zajímavé domy či interiéry, rubrika Zahrada nabídne témata o pěstování či udržování zahrádky i těm, které zatím vlastní zahradu nemají. Rubrika Finance přinese poučení a šikovné rady z oblasti, která je při plánování nového bydlení důležitá a nezbytná.

A proč rubriky Zdraví a Radost? Radost by měla být součástí každého dne a již zmíněný stres potřebuje být vyvažován radostí. Je jedno, jestli si žena udělá radost dárkem hmotným, zajde si na příjemnou masáž, anebo s rodinou někam na výlet. Pocit radosti je pro tělo velmi důležitý. A zdraví by si žena v průběhu shánění, vyřizování různých povolení nebo jednání s řemeslníky měla dokázat co nejvíce udržet. Aby, až konečně dosáhne svého cíle, nebyla vyčerpaná, ale dokázala se radovat.

Záměrem i přáním tvůrců nového portálu je, aby na něm ženy nacházely vždy něco, co je obohatí, aby měly chuť a důvod se vracet, a to možná i tehdy, kdy už svůj sen o pořízení nového domova naplní. Svoje přání i nové informace mohou všechny čtenářky webu sdělovat ostatním prostřednictvím diskuzních témat, čímž mohou pomáhat nejen hledat odpovědi samy pro sebe, ale také předávat druhým své zkušenosti. Také si zde mohou vytvářet vlastní adresáře a pomáhat vybudovat pro všechny přehled užitečných kontaktů a odkazů.

realityProto vás všechny zveme na první ochutnávku nového portálu. Všechny názory i náměty jsou vítané, na jejich základě budou vznikat další témata na přání a na míru vašim požadavkům. Přijďte se podívat na www.realityprozeny.cz.

Reklama