Čtenářka Hana ví o chlapech své. Zkusila si toho v životě hodně a tak se rozhodla už chlapům nevěřit. Píše o tom ve své reakci na příspěvek čtenářky Marcely.1...

Souhlasíte, či nesouhlasíte s příspěvkem čtenářky Marcely.1 - viz tento odkaz...

Čtenářka Hana na něj napsala následující rekaci...


Jo, služka, kuchařka, ale prostitutka je trochu silné slovo... někdo by možná použil méně silné - třeba matrace. Proč si to některé ženy nechají líbit?
Těžko říci. Pro „klid v rodině“? nebo ze zvyku? Já se nechala otloukat, pak to už nešlo zvládat, utekla jsem i s dětmi. Po letech jsem si uvázala na krk pro změnu alkoholika a pak dalšího a ještě ke všemu nevěrníka.
A teď mám svůj klid, o chlapech vím své, žádného už nechci ani vidět, protože ten, kterého bych snad eventuelně mohla, existuje pouze v pohádkách. Chlapa na úrovni, aby hledal lupou, anebo je „obsazený“ a takový by slušnou ženu neměl zajímat.

Hana

Pozn. ret: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

vichyMinulý týden jsme zde v magazínu probírali feministky a feminismus, bylo by škoda, opomenout i mužský šovinismus, co říkáte, milé čtenářky? Myslím, že na šovinisty má každá žena svůj názor, asi bude nejspíš dost negativní, přesto si myslím, že může být podložený zajímavými argumenty. A právě ty argumenty mě zajímají!

  • Jaký je váš názor na chlapy šovinisty a proč?

Posílejte mi své příspěvky na e-mail uvedený níže a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku (tentokrát pro toho vašeho chlapa, když už si bereme chlapy na paškál), musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec. Jaký je to dárek? Kvalitní balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže! Uzávěrka zasílání příspěvků je 13. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

A kdybyste náhodou neměly vyhraněný názor a chtěly se přesto dnešního tématu zúčastnit, můžete si jen tak z legrace vyzkoušet napsat šovinistický příspěvek do našeho recesistického šovi-koutku.

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama