Novinky

Ratanové křeslo: času vzdorující věc

patří k oblíbeným kouskům naší čtenářky s nickem AnteaX a píše „Sice se při pohupování ozývají zvuky, jako by někdo páčil dveře a naklání se trochu na stranu, ovšem náš pejsek s kočičkou i my ho máme moc rádi“

Rozloučit se s milovanou věcí je pro mě těžké, ale když je nefunkční, tak prostě letí do popelnice nebo na smětiště. Jednak nemáme dům nafukovací a pak mám ráda doma uklizeno, vzdušno, bez zbytečností. Ráda obměňuji kuchyňské spotřebiče za modernější, ale až ty starší doslouží nebo jsou ve své technické penzi:-)

Nedávno jsem si pořídila pánev od Fisslera, jsem s ní moc spokojená a starou připálenou jsem s klidnou duší vyhodila. Horší je to u zamilovaných šatů, bot atd., těch se zbavuji nerada. Snažím se je buď opravit nebo nechat na doma a na zahradu, aby se dotahaly do úplného rozpadu:-)

Moje oblíbená značka praček a ledniček je Candy. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti nebo jsem měla prostě štěstí na dobré kousky:-) Tyto spotřebiče máme už velice dlouho a jsou naprosto bezporuchové, mají jednoduché ovládání a líbí se mi i jejich design.

Naše nejoblíbenější a času vzdorující věc, která by už potřebovala opravit je ratanové křeslo viz. fot.

kk

Sice se při pohupování ozývají zvuky, jako by někdo páčil dveře a naklání se trochu na stranu, ovšem náš pejsek s kočičkou i my ho máme moc rádi. Nevím, jak to udělám, až jednou doslouží úplně a bude třeba ho vyhodit. Je mi jasné, že hned budeme muset koupit nové a nebudou to vyhozené peníze, protože v křesílku je vždy obsazeno:-)

Myslím ale, že člověk by neměl zbytečně lpět na věcech a ani je kupit. Vážit si jich, to ano! Když vidím, jak někteří lidé sbírají různé věci, zaplní si jimi byt od země až na půdu a vystěhuje je policie, když pro nesnesitelný zápach sousedi nemůžou normálně žít....je mi z toho úplně zle.

Takže už se těším na předvánoční úklid, až zase něco proberu, vyhodím a doma bude opět víc místa:-)

AnteaX

Milá AnteaX , křesílko je pěkné a ratan je nadčasový, tak ho alespoň těm zvířátkům ještě nechte.

Text nebyl redakčně upraven

   
10.10.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] karolina78 [*]

  Pěkné křesílko, spíše vzhledu retro. Kdyby měl někdo zájem o modernější verzi, tak já si koupila zahradní ratanový nábytek s vysoce funkčním voděodolným polstrováním.

  superkarma: 0 23.07.2014, 09:31:36
 2. avatar
  [1] marianaant [*]

  Křeslo je moc pěkné, bylo by ho škoda vyhodit. Mně by se taky moc líbilo. Sml22Sml22

  superkarma: 0 10.10.2013, 20:05:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme