Použila bych známý reklamní slogan, že devět z deseti žen by doporučilo... Ale zatím nepředbíhejme.

Jak doporučit, eventuálně vychválit, když nemám vyzkoušeno na vlastní kůži? A tak jsem se i já stala před napsáním PR článku o řasence Define-A-Lash pokusným králíkem. A ráda. Už jenom ten netypicky barevný obal vypadal tak lákavě, že jsem zkrátka nemohla odolat a chňapla po ní. Samozřejmě, že jsem měla zpočátku pochybnosti, jako o všem, co je nové, ale ty se po jejím vyzkoušení rozplynuly a můžu se s klidem přiřadit k těm, co tuto řasenku doporučují.    
A abyste si nemyslely, že si tady na Ženě-in hřejeme vlastní obchodní polívčičku, vybraly jsme pro vás názory čtenářek, které tuto báječnou věcičku na zkrášlení řas vyhrály v naší soutěži.  

Zde jsou jejich názory a připomínky:   

Za výhru - řasenku Define-A-Lash - děkuji, jsem s ní velmi spokojená. Netradiční materiál i tvar kartáčku perfektně oddělí řasy - nejsou slepené, s čímž u ostatních (klasických) typů kartáčků bývá většinou problém. Řasenka mi tudíž plně vyhovuje a zatím je mým favoritem pro příští nákup řasenky, až mi tahle „výherní" doslouží.
Martina 

Velmi Vám děkuji za výhru Maybelline řasenky Define-A-Lash. Od té doby už bez ní neudělám ani ránu. Cítím se s ní mnohem více sexy.
Jaroslava  

Za tento dárek moooc děkuji, ale rozhodla jsem se ji věnovat jako dárek kamarádce k narozkám.
Se značkou Maybelline jsem ale všeobecně moc spokojená, hlavně s jejími make-upy.
Takže věřím, že i tato řasenka bude supr.
Ještě jednou díky, Lenka

Řasenku Maybelline Define-A-Lash jsem dala dceři, já se totiž vůbec nemaluji, akorát jsem se snažila vylepšit svůj vzhled :-), když jsme absolvovali maturitní plesy našich dětí a v dohledné době nás žádná akce nečeká.
Dcera ji už otevřela a vyzkoušela, proti naší poslední řasence se nám zdála tyčinka pružnější", řasy byly pěkně dlouhé a nelepily se.
Takže můžu za ni vzkázat, že je spokojená.
mamoutek

S  řasenkou Define od Maybelline jsem velice spokojená. Dělá krásné řasy. Jsou krásně upravené, řasenka se neobtiskává, a to ani po delší době. Když jsem ji použila poprvé, tak výsledek nebyl tak pěkný, ale chce to cvik. Jsem opravdu spokojená.
Víc o tom snad ani napsat nejde. :-)
Jsem ráda, že se na mě taky usmálo štěstí. Nikdy v životě jsem nic nevyhrála. Takže radost byla dvojnásobná.
Dáša 

Řasenku jsem vyhrála a chtěla ji věnovat mamince, ta však byla v šoku, co má dělat se zelenou řasenkou. :-) Už jsem na řasenku viděla reklamu, takže jsem věděla že má i zelený kartáček, co mě ale ještě zarazilo bylo to, že je jako zživé gumy". :-)
Na správné užívání řasenky je třeba pár zkušeností a cviků, jinak se to kroutí a nánášení je pro začátečníka spíše trápením.
Osobně používám řasenku od Diors, která má podle mě efekt daleko lepší, ale i s tou od vás jsem spokojená, myslím že v této cenové relaci je to dobrá střední třída, ovšem pro spíše mladší generaci... Myslím že dámy cca od 50 let s ní budou mít spíše starosti. :-)
Plusy - hezky sytá barva, odděluje řasy, neslepuje, rychle schne
Mínusy - komplikované nanášení, není voděodolná, kartáček se špatně dává zpět pro nabrání barvy.
Snad vám můj názor pomohl,
Šárka

Dík za zaslání řasenky. Pochopitelně jsem ji hned vyzkoušela a jsem s ní spokojená. Jen nejsem asi dobrá na testování a porovnávání kvalit. Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské, maluji se jen výjimečně, a proto nemám žádné srovnání.
Líbí se mi i barva obalu, po všech těch černých, které jsem dosud měla.
Nežmolkuje, v tom reklama nelhala. Já většinou rychle nanesu na řasy a běžím, takže tahle vlastnost je určitě pro mě vítaná. Pokud si ale pamatuju, tak i moje minulá řasenka byla Maybelline, tak jsem minimálně značce zůstala věrná.
Jitka  

Řasenka Define-A-lash je výborná.Výhry dorazila hned za tři dny po vylosování. Jsem s ní spokojená a určitě si ji znovu koupím. Nemám žádné negativní námitky k této řasence.
Stacyrella

Dobrý den, zasílám Vám poznatky o této řasence:
1) jsem s ní velmi spokojená co se týká kartáčku, dobrý nápad s ohýbáním i materiálem
2) jemné štětinky řasy velmi dobře nalíčí a rozčešou, neslepují se a netvoří hrudky
3) řasy jsou i po několika hodinách stejné, nemám pocit unavených očí
4) bohužel jde hůře odlíčit, ale vzhledem k tomu, že odličovačů existuje velká řada, nemusí s tím mít některá jiná značka, kterou nepoužívám, problém.
folkart  

Moc děkuji za poslání dárečku - řasenky od firmy Maybelline. Je opravdu bezva, krásně obalí a nadzvedne, prostě zvýrazní řasy a přitom je vůbec neslepí. Moc se mi taky líbí její zelený obal, je všude vidět, takže se asi jen tak nedá ztratit. Taky mě na ní baví, že je zelený štěteček, prosvítá jeho zelená barva, je to neobvyklé a hravé. V podstatě nemám, co bych jí vytkla. Ještě je otázka, jestli třeba dříve nevyschne", ale to si nemyslím, protože díky tomu, že nemusím otírat barvu o hrany (je jí na štětečku tak akorát), tak se nedostává vzduch do řasenky. Takže by měla teoreticky vydržet ještě déle než klasická řasenka, která se musí pro nadměrné množství barvy otírat o hrany, aby neslepila řasy. Moc děkuji a přeji spokojené klientky.
Gabča

Tak co, už věříte, milé ženy-in?
Máte chuť ji také vyzkoušet?
Nebo jste si ji už koupila?
Jak jste spokojená?

Reklama