Exkluzivní, patentovaný V stylingový kartáček zhušťuje a formuje řasy do precizních vějířků a vytvoří tak zcela nový typ strukturovaného objemu a look skutečné star. Seznamte se s novou řasenkou od Maybelline!

 

 

  • 7x hustší řasy
  • Zvedne řasy o 65 %
  • Viditelně delší řasy o 50 %

 

Exkluzivní, patentovaný V stylingový kartáček zhušťuje a formuje řasy do precizních vějířků a vytvoří tak zcela nový typ strukturovaného objemu a look skutečné star.

 

Zvedne řasy až o 60 % a dodá extrémní objem. Pro dokonalý vzhled nanášejte řasenku v několika vrstvách – mezi jednotlivými aplikacemi nenechávejte řasy uschnout. Lash stylist češe Vaše řasy od kořínků ke konečkům.

 

Řasy jsou bohaté a opravdu husté. Lash stylist otevře Vaše oči. Už žádné slepené řasy ani hrudky. Nová Lash stylist se nedrolí, nerozmazává a vydrží po celých 8 hodin bez oprav. S novou Lash Stylist budete dokonalá.

 

Snadno a rychle odlíčíte pomocí vody a mýdla.

 

Oftalmologicky a dermatologicky testováno. Vhodná též pro citlivé oči. Bez parfemace.

 

 

 

Lash stylist technologie

 

 

        Kartáček                                        Složení                               Lash stylist

 

 

Dvojitý V stylingový kartáček češe řasy od kořínků ke konečkům.

 

Textura: jemná a fluidní

 

Lash Stylist: rovnoměrné snadné nanášení, zvedne, zhušťuje a formuje vaše řasy do precizních vějířků.

 

 

 

 

Lash Stylist – aplikace

Nanášejte Lash stylist v několika vrstvách od kořínků ke konečkům. Mezi jednotlivými aplikacemi nenechávejte řasy uschnout. Vytvoříte tak look opravdové star.

 

 

Troy Surrat – odborný poradce a vizážista Maybelline New York

Lash Stylist je první maskara, která pracuje s V stylingovým kartáčkem. Češe řasy od kořínků ke konečkům, aby byly vaše řasy bohaté.  S Lash Stylist dosáhnete efektu opravdu otevřených očí. Každá celebrita viděná na červeném koberci má bohaté řasy. 

 

Když chcete maximálně zvýraznit své oči, použijte na své rty nenápadný neutrální odstín. Nepumpujte hůlkou kartáčku. Místo toho, abyste nanesly více maskary nebo odstranily hrudky, vtlačíte vzduch do tuby a maskara pak rychleji vysychá.

 

 

Já vždy nanáším maskaru nejprve ke konečkům řas a až poté od kořínků až ke konečkům. Nanášejte minimum maskary na spodní řasy, obzvlášť když si často třete oči.  Když zůstane maskara někde na vašem obličeji, počkejte, než uschne, než ji odlíčíte. Potom odličte vatovým tampónem.

 

Když pracuji s barevnými očními stíny, často preferuji použít 1 barvu v jemné třpytivé formuli a jemně nanáším na víčka. Tato technika dodá vašim řasám dramatický vzhled.

 

Lash Stylist             209,- Kč

Reklama