Styl

Řasenka Lash Sensational - Efekt motýlích křídel s řasenkou od Maybelline New York

Odhalte netušené možnosti svých řas! Díky řasence Lash Sensational od Maybelline New York se vaše řasy rozvinou jako oslnivý vějíř. Sen mnoha žen – efekt motýlích křídel – se s inovativní řasenkou nyní stává skutečností. Unikátní kartáček zachytí i tu nejmenší a nejskrytější řasu. Pro podtržení sofistikovaného vzhledu má řasenka hluboce černou barvu. Tváří motýlí řasenky je americká modelka Christy Turlington.

MaybellineMaybelline New York představuje inovativní řasenku Lash Sensational, díky níž odhalíte možnosti vašich řas, o kterých jste dosud netušila. Vaše oči vyniknou v nádherném a precizním závoji černých řas. S touto inovativní řasenkou může nyní každá žena dosáhnout tolik žádoucí efekt motýlích křídel. Získejte oslnivý pohled, který ihned upoutá!

Působivého efektu motýlích křídel dosahuje řasenka díky unikátnímu tvaru kartáčku. Štětinky kartáčku jsou zakřiveny tak, aby zachytily každou řasu. Po nanesení řasenky odkryje kartáček i tu nejmenší a nejskrytější řasu. Žádná řasa nezůstane opomenuta a vaše řasy se rozvinou jako oslnivý vějíř.

MaybellineKromě schopnosti odhalit všechny vaše řasy má řasenka Lash Sensational  ještě jedno unikum – má obzvláště hluboce černou barvu, díky níž bude váš pohled působit elegantním a nezapomenutelným dojmem. Bez obav můžete nanést i několik vrstev. Řasenka má speciální složení, které zachová vaše řasy svěží a dokonalé. Výsledkem bude působivý vějíř černých řas, který vaše oči dosud nepoznaly.

Cena: 229,90 Kč / 8,99 € *

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

   
29.10.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] peetrax [*]

  Mám téměř stejnou od Maybelline. Ovšem má nejlepší řasenka, kterou jsem kdy měla, je taky s efektem "motýlích křídel", ale od firmy na "L". Sml16

  superkarma: 0 04.11.2015, 18:25:39
 2. [1] bobani [*]

  nevěřím

  superkarma: 1 29.10.2015, 12:00:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme