Zdraví

Rašelinové termofory – teplo, které léčí


Chtěli byste svým blízkým udělat radost dárkem, který je praktický a který prospěje jejich zdraví? Nevíte, co koupit partnerovi, babičce, dědovi, nebo jen chcete být originální? Nechte se inspirovat nabídkou internetového obchodu Termofory.cz!

Termofory.cz nabízí vylepšenou verzi dříve hojně používaných termoforů plněných vodou – rašelinové termofory neboli tepelné láhve z rašeliny. Ty na rozdíl od svých starších předchůdců vydrží sálat příjemné teplo několik hodin a navíc u nich nehrozí popálení. Nové termofory jsou plněné 100% přírodní rašelinou, která je zatavená v umělohmotném sáčku. Rašelinový termofor se nahřívá v mikrovlnce nebo v troubě. K nahřátí stáčí jen pár minut, nahřátý termofor se poté vloží do bavlněného obalu a je připraven k přiložení.

Teplo z rašelinového termoforu pomáhá při úlevě od bolesti zad, svalů, kloubů, při menstruačních bolestech nebo kojeneckých kolikách. Maséři tyto termofory používají na předehřívání klientů před masáží a příjemné je i pouhé přiložení na ledviny či krk například u večerního sledování televize.

Nově vyvinuté termofory jsou vhodné i k chladové terapii. Stačí před použitím vložit termofor na čas do ledničky a namísto sálání tepla termofor výborně poslouží jako chladící médium.

Aktuálně můžete vybírat z klasického čtvercového termoforu, krčního a ledvinového polštáře. Jednotlivé termofory se liší tvarem a cenou, která se běžně pohybuje v rozmezí od 365 do 440 korun. Aktuálně server Termofory.cz nabízí termofory již od 290 Kč a při objednání velkého balení máte poštovné zdarma a jeden termofor Vás vyjde pouze na 270 Kč. Zboží je posíláno službou Profi balík České pošty, takže Vám přijde až domů nebo do zaměstnání asi za 4 dny od objednání.

V předvánočním čase můžete zkusit své štěstí v některé ze soutěží serveru Termofory.cz. Třeba se štěstí usměje na Vás a právě Vy si budete moct vyzkoušet účinky hřejivého tepla rašelinového termoforu zdarma!

Více informací, fotky a možnost objednání na www.termofory.cz.
   
09.12.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] mam-ča [*]

  Díky za odkaz ! Už mám objednáno i pro kamarádky.

  superkarma: 0 09.12.2008, 12:14:12
 2. avatar
  [3] mam-ča [*]

  Já tyhle rašelinové pytlíky používám na bolavou páteř, a nemůžu si je vynachválit ! U mě fungují na principu "vyhánění čerta ďáblem". V lázních vám opaří záda horkým parafínem, a jedna bolest vytlačí tu původní.
  Tyhle pytlíky stačí dát na dvě minutky do mikrovlnky, přiložit na centrum bolesti, a původní bolest je překryta "lehkou popáleninou" způsobenou pytlíkem.
  Ne, opravdu : Nemusíte to ohřívat tolik, a je to příjemné.

  superkarma: 0 09.12.2008, 12:10:22
 3. avatar
  [1] alko [*]

  Loni jsem byla originální a koupila něco podobného manželovi. Jeho radost neznala mezí. Dodnes to nikdo nepoužil. Asi nejsme ta správná cílová skupina

  superkarma: 0 09.12.2008, 08:16:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme