Protože máme dnes pohodové cestovní téma plné rarit, obrazil jsem redakci a zjišťoval, jaké rarity si z cest dovezly mé kolegyně. Možná budete překvapené, milé čtenářky...

Při cestování člověk prožije mnohé. Dnes mě zajímají rarity, které jste na cestách nalezly, milé čtenářky. Sám si vzpomínám, že jsem fotil jednou z auta mrak, který vypadal přesně jako běžící pes, jenže fotka pak vypadala jako parádní šmouha. Jeden můj spolužák ze základky zase sbíral samorosty a dával jim všemožná jména.

Vzpomněl jsem si také na chlupáče, kterého při cestování vyfotila naše šéfka Klára Křížová. No jen se podívejte - cožpak tohle není rarita?

Chlupáč

A tak mě zajímalo, jaké další rarity si přivezli z cest moji kolegové...

Alexandra Stušková (redaktorka)

Je o mě známo, že miluji na Slovensku Čachtický hrad. Jednou jsem vystoupala až úplně nahoru na nejvyšší bod hradu, a tam byl na stěně bílý kámen, který šel odloupnout. Odnesla jsem si ho a od té doby má u nás v obýváku (byť se tam vůbec nehodí) vyhrazené místo. Je to můj šťastný kámen.

Věra Forejtová (obchodnice)

Sama si teď žádnou raritu nevybavuju, ale dvouletá dcerka mé kamarádky si dovezla z bazénu v Řecku vaginální mykózu. To je docela rarita v tomhle věku, ne?

Zuzana Sommerová (obchodnice)

Teď jsem si z Řecka dovezla zápal plic...

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama