U kávy bych svůj příběh určitě nevyprávěla (ono taky není co, jen si vzpomenu, zastydím se), ale vám ho klidně napíšu (ukrytá doma u počítače :-D ).

Stalo se mi přesně to, co jsem vždy odsuzovala. Nechápala jsem, jak některé kamarádky můžou vlézt do postele s klukem, kterého neznají déle než pár hodin...Takže k osudné noci.

Vyrazily jsme si s kamarádkou na diskotéku. O ctitele nebyla nouze, dobře jsme se bavili, tancovali a také hodně popíjeli. Kolem mě se motal jeden vesnický Pepík. Díky množství vypitého alkoholu jsem měla pocit, že si skvěle rozumíme. Po skončení diskotéky jsme zavítali ještě do jednoho nonstopáče a pokračovali v prolévání hrdlem. Pak mám výpadek.

Další scéna je až v cizím bytě, jak ležím polonahá v obýváku na koberci a nade mnou se vlní onen Pepík. Musím přiznat, že v tu chvíli se mi to líbilo. Za to ráno bylo kruté. Nejen, že se ozval rozum, výčitky svědomí, ale i strach. Antikoncepci jsem brala, ale kondom nebyl žádný. Pepík byl o 15 let starší a ještě mi slavnostně a snad i pyšně oznámil, že je ženatý, ale ať nemám strach, jsme prý v bytě u kamaráda.

S Pepíkem jsem se rozloučila a pelášila  domů. Už jsem ho nikdy neviděla a ani po tom netoužím.
Před půl rokem jsem si nechala udělat test na HIV a měla obrovskou radost, že vše dobře dopadlo.
Text nebyl redakčně upraven


Díky, čtenářko, za váš příběh. Že jste se nepodepsala, chápu jako žádost o anonymitu. Máte ji mít. Tohle je prostě život!

Kolikrát jsem slyšel odsuzování chování jiných z úst, která si neviděla do huby…

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama