Vztahy

Ranní příběh lásky, zatím bez chaosu!


Dobré ráno, milé čtenářky Ženy-in,

před nedávnem tady byl uveřejněný článek o tom, jak postarší ženatý muž svedl svému příteli jeho 15ti letou dceru... Nedá mi to, abych na tento článek nereagovala a nezkusila vám ukázat také pohled z druhé strany, ze strany 15ti letého děvčete, které se zakoukalo do staršího muže. Zažila jsem totiž něco podobného.

Bylo mi patnáct. Byla jsem krásná, mladá, s vlasy až po zadek, s očima, které dostávaly na kolena nejednoho muže, s patřičným sebevědomím a nulovou sexuální zkušeností. Zrovna jsem nastoupila do prváku na gymplu, začala se rozkoukávat v novém městě, začala si zvykat na nový, volnější, sladší a pro mě dosud nepoznaný život, plný diskoték, večírků, prvních doušků vína a nekonečných lichotek ze strany mých spolužáků a kamarádů...

Naši se o mě nikdy moc nestarali, v honbě za vlastními úspěchy, v topení se v nekonečných problémech a starostech o vlastní život nějak pozapomněli, že jim ta copatá holčička dospěla, a ani netušili, co se mi tenkrát honilo v hlavě.
Stejně staří kluci mě nikdy nelákali, nepřitahovali, jejich poďobané tváře a neobratné vyjadřování a doteky ve mně nikdy neprobouzely ani touhu, ani zájem.

Byla jsem panna, i když mi to málokdo věřil, a takové to slastné mravenčení mezi nohama jsem zažívala jen u čtení vypůjčených milostných příběhů nebo u zakázaných filmů v televizi.

Až do té doby, než naši třídní profesorku, která odcházela na mateřskou, vystřídal nádherný, lehce prošedivělý, urostlý, chytrý, vtipný a ženatý - pan profesor...

Už při prvním nesmělém pohledu z očí do očí, když jsme se představovali jako jeho noví žáci, jsem věděla, že bude můj. Možná mě tenkrát napadl jen titulek z jednoho filmu, ale já věděla, že tohle je moje osudová přitažlivost. A tenkrát jsem rozjela svoji hru. Ano, tehdy to byla ještě hra. Hra plná dlouhých pohledů do profesorových očí, plná letmých doteků ve frontě na oběd, hra s miniskuněmi, kdy mi upadly učebnice, zrovna když procházel kolem, a já se pro ně shýbala, hra s velkými průhlednými výstřihy, nad kterými se pohoršoval celý učitelský sbor a ze kterých mi opravdu jen letmo a nenápadně vykukovala pevná zaoblená ňadra při výmyku, kdy mě prostě musel přidržet a dotkout se mě...

Byla to hra, kdy já určovala pravidla a sledovala, jak se profesorův výraz mění z tvrdého a přísného v milý a pobavený, a nakonec jsem v něm opravdu snad spatřila i zájem.

Ale mně bylo patnáct, byla jsem jeho žačka a on byl vážený, ženatý muž v nejlepších letech. Odolával mému tlaku, i když na něm bylo vidět, že je mu dobře, když jsme si hodinu vykládali v kabinetu o tajích sluneční soustavy, nebo když jsem mu pomáhala vymýšlet výzdobu třídy. Byla jsem vždy přirozeně inteligentní, učení mi nikdy nedělalo problémy, pamatuji si, jak jsem se dobrovolně učila z encyklopedií, abych mu mohla pokládat v hodinách i mimo ně nejrůznější záludné otázky, na které on rád a se zájmem odpovídal. Bavila mě ta hra  na učitele a jeho zvídavou žačku, bavilo mě pozorovat v něm ten neklid  i zájem zároveň, když jsem se ocitla někde poblíž... A bavilo mně pozorovat, že to začíná bavit i jeho. Šíleli po mně všichni kluci z gymplu a já se jim jen smála a dělala dál oči na pana profesora. Věděla jsem, že ho chci, vzrušoval mně k nepříčetnosti, jeho kolínská, jeho úsměv, jeho prsty na rukou, jemně chlupaté a tak pevné a velké... Nikdy předtím jsem nezažila, aby se mi rozbušilo srdce pokaždé, když byl v dosahu, aby mě tam dole začalo šimrat a tlačit pokaždé, když jsem si na něj vzpomněla...

Byl konec roku a my se chystali na třídenní školní  výlet a já byla rozhodnuta přivést svoji hru do konce. Je to zvláštní, ale tenkrát mě ani nenapadlo myslet na jeho manželku, na to, co bych mu mohla způsobit. Byla tam jen touha, šílená touha po něm a pak tady notná dávka ženské ješitnosti. A hvězdy stály při mně, když si druhý pan profesor, který jel na výlet s námi, na jednom výšlapu zlomil nohu a musel strávit noc v nemocnici.

Nic jsem neplánovala, věděla jsem, co bude. Ve skrytu duše jsem se bála odmítnutí a ponížení, ale to mě ještě víc burcovalo to zkusit, udělat to, zjistit, jestli tu hru hraje i on se mnou. Bylo to šílené, vím, že jsem mohla víc ztratit než získat, ale myšlení 16ti leté holky prostě šílené je. Celá chata už dávno spala, když jsem se chodbou kradla ke dveřím, kde spal ON. Zlehka jsem zaklepala a počkala, až uslyším nějaký pohyb. Potom jsem dveře pomalu otevřela.

A dál? Věřte mi nebo ne, dál už to bylo jako příběh z červené knihovny. Seděl na posteli a žmoural do světla, které jsem pustila dovnitř otevřenými dveřmi. Stála jsem tam jako anděl. Díval se na mě a mlčel. Mlčel, když jsem se blížila k jeho posteli, mlčel, když jsem se k němu naklonila a nechala spadnout ty dlouhé těžké vlasy na jeho hruď. Potom se jeho mlčení změnilo v přerývaný těžký dech a on mě chytil za ty vlasy a přitáhl si mě k sobě. Nikdy v životě jsem neviděla v očích muže tolik pocitů. Byla tam touha, radost, chuť tu bláznivou věc udělat se mnou a někde vzadu jsem tušila i nekonečnou bolest a smutek z toho, že prohrál. Cítila jsem jeho dech, tělo, ruce, ty krásné ruce byly úplně všude, stahovaly ze mě noční košili, kalhotky, vjížděly tam, kde nikdy nikdo předtím nebyl...

Nechal mě, ať ho líbám, ať zkoumám jeho tělo, prohlížela jsem si ho beze studu, jen s těžko uvěřitelným lačným pohledem 16ti leté holky. Bylo vidět, že ještě chvíli bojuje... sám se sebou, s tím mě od sebe odervat a poslat pryč, ale byl to jen chlap...

Nevěřícně na mě pohlédl, když se na prostěradle objevily dvě červené kapky krve...
Moje hra skončila. Jenže nebyl sám, kdo prohrál. Věděla jsem to, když jsem za sebou zavřela dveře. Zamilovala jsem se. Beznadějně.

Na konci roku požádal o přestup na jinou školu. Řekl mi to v kabinetu jen pár chvil potom, co ze mě utřel svoje sperma. Odcházela jsem beze slova.

Půl roku jsme se potom neviděli. Neřekl mi, kam odchází, a já se neptala. Vystřídala jsem pár kluků, kteří mě k smrti nudili, a v noci brečela do polštáře zoufalstvím.

Potkala jsem ho náhodou. Nastupoval zrovna do auta. Přisedla jsem si k němu a doufala, že neodolá.Neodolal...
Rok nato se náš vztah provalil a další rok se rozvedl. Bylo to nechutné a bolestné, ale já ho tolik milovala, věděla jsem, že nikoho jiného už nikdy milovat nebudu...

Ted čekám jeho druhé dítě. Je o 25 let starší a já ho dostala jen na základě mého bláznivého nápadu, hry, kterou jsem nehodlala prohrát. Svedla jsem ho, rozbila mu manželství a spoustě lidí ublížila. Přesto necítím pocit viny. Jsem šťastná. A troufám si říct, že on také...


Vaše čtenářka


Milá čtenářko - ctím tvé rozhodnutí zůstat v anonymitě a přeji ti tvé štěstí...

A také děkuji za příběh, který mi hned po ránu zvedl náááladu.

Dnes si sice povídáme na téma chaos a zmatek v hlavách, rodinách, vztazích. 
A vás, které mi napíšete do mejlu, čekají slastné odměny, ale když pošlete něco podobného nebo jinak zajímavého, tak se určitě zlobit nebudu. Dnes je středa - venku pošmourno, tak...

Tak nebuďte líné a pište, ať se nenudíme.

redakce@zena-in.cz

 

   
30.08.2006 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [94] aha [*]

  Já se jen strašně bojím, aby tak nějaká mladice nevyjela jednou na mého přítele. Všichni chlapi jsou stejní a věřím, že každý normální chlap by podlehl. To je prostě příroda a ta je silná.

  superkarma: 0 31.08.2006, 10:26:44
 2. avatar
  [93] renata.mi [*]

  náhodou mě se to líbilo,at´je to třeba vymyšlené,nebo skutečnost,já přeji hodně ,a nesouhlasím s tím že páry,které mají velký věkový rozdíl spolu dlouho nevydrží - NESOUHLASÍM !

  superkarma: 0 30.08.2006, 21:54:22
 3. avatar
  [92] lenagirl [*]

  superkarma: 0 30.08.2006, 21:02:49
 4. avatar
  [91] femme [*]

  no co, kdyby ten chlap nechtěl nebo tenhle nebyl svéprávný?? ale jinak je mi tak velký věkový rozdíl proti mysli, až jí bude 45, ona bude v plné síle a on?

  superkarma: 0 30.08.2006, 20:43:00
 5. [90] Olca [*]

  tak to fakt neni normalni teda jestli je to pravda

  superkarma: 0 30.08.2006, 19:09:01
 6. avatar
  [89] fialinka [*]

  no, můj chlap je učitel

  superkarma: 0 30.08.2006, 18:15:12
 7. avatar
  [88] Jaštěrička [*]

  S nadpisem článku zrovna nesouhalsím.Byla jsem v podobné situaci,ale byla jsem tou manželkou. Chaos to nadělalo v životě nejen mém,ale hlavně našich dětí Neodsuzuju,ale sama bych nedokázala postavit svoje štěstí na trápení jiných.

  superkarma: 0 30.08.2006, 17:58:31
 8. avatar
  [87] cmelda [*]

  bonda: kurnik, jsem se do toho zamotala. Cili ona si vzala za muze nekoho, kdo je starsi nez jeji vlastni dedecek??

  superkarma: 0 30.08.2006, 15:22:14
 9. avatar
  [86] ještěrka.ehp [*]

  teď jsem si přečetla vaše reakce a nestíhám zírat - vždyť je to ubohá spatlanina opsaná z nějaké červené knihovny, kterou psala buď zamindrákovaná obludka, která si musí dodat sebevědomí alespoň v tomhle blábolu, nebo to psal chlap

  superkarma: 0 30.08.2006, 15:09:09
 10. avatar
  [85] bonda [*]

  Manželka mého souseda má dědečka mladšího než je její manžel. Má s ním tříletého kloučka a vypadají spokojeně. Co my víme, nemáme právo soudit druhé.

  superkarma: 0 30.08.2006, 14:55:37
 11. avatar
  [84] ještěrka.ehp [*]

  Booože to je slátanina

  superkarma: 0 30.08.2006, 14:55:12
 12. avatar
  [82] arjev [*]

  Když to tak krásně proklepáváte,děvčata,u nás na průmce si vzala profesorka 36-ti letá svého studenta 19let.Mají dva syny,manželé jsou dávno rozvedeni,jejich rodice zuřili,paní profesorka je v invalidním důchodu a má papíry na hlavu."Mladík" to má také v hlavě tošku pohrkané,protože přenášel do dalších manželství názory své první manželky.
  Ke článku,je pravdivý?

  superkarma: 0 30.08.2006, 13:50:49
 13. avatar
  [81] Meander [*]

  Kelly: Nám ta tělocvikářka coby třídní taky přišla až ve čtvrťáku. Do té doby nám třídničil její manžel, angličtinář.

  superkarma: 0 30.08.2006, 13:42:27
 14. avatar
  [80] Kelly [*]

  Meander: ... my měly ve IV. ročníku nového třídního, ale má skleróza si nemůže za Boha! vzpomenout, kdo to byl
  Nicméně, všichni stáli max. za starou bačkoru

  superkarma: 0 30.08.2006, 13:37:23
 15. avatar
  [79] aiša [*]

  superkarma: 0 30.08.2006, 13:11:53
 16. avatar
  [78] marcellina* [*]

  gwen: tak to bych je ráda viděla

  superkarma: 0 30.08.2006, 13:00:56
 17. avatar
  [77] gwen [*]

  marcellina*: ano mám

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:58:28
 18. avatar
  [76] marcellina* [*]

  ....a moralka pocestnych vdanych zen by byla uspokojena

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:45:50
 19. avatar
  [75] marcellina* [*]

  jinak sleduju,ze se tu ocekava "klasicky Happy End" On se s mladici pote rozesel, vratil se s prosikem k manzelce, ta mu odpustila a zili az do smrti spolu a spokojene a mladice byla za svuj cin zesmesnena, odvrhnuta a skoncila jako "ojeta" zenstina, o kterou by nikdo kolo ani neoprel

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:45:09
 20. avatar
  [74] malenina [*]

  cmelda: Kdyby tady byla řeč o 40-ti leté učitelce a jejím 16-ti letém žákovi, tak bych ji rozhodně nechválila Ujet může každý, ale nechat se svést 16

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:44:24
 21. avatar
  [73] marcellina* [*]

  gwen: co to je za unifikaci? Ty mas k dispozici nejakou statistiku, kde jsou vztahy s vetsim vekovym rozdilem mene soudrzne nez ty "klasicke"?

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:42:44
 22. avatar
  [72] Danka22 [*]

  Meander:Moje byla matikářka+fyzikářka

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:36:49
 23. avatar
  [71] monca13 [*]

  škoda, žes svůj příběh nezařadila do soutěže erotických povídek

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:30:06
 24. avatar
  [70] Dedida [*]

  Meander: Já mám vystudovanou češtinu a tělák, zase tak nepochopitelná kombinace to není. Naopak, výborné!

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:27:11

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [69] sabi7 [*]

  Málokterý takovýhle příběh končí šťastně, ať vám to vydrží

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:27:09
 2. avatar
  [68] Meander [*]

  Je tu někdo, jehož třídní nebyla tělocvikářka?

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:27:06
 3. avatar
  [67] Dedida [*]

  Gabi: Já jsem taky tělocvikářka, ale naštěstí nejsem žlutá ježibaba, ani hluchá, dětiček si všímám a můj kolega je 28 koláček.

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:26:13
 4. avatar
  [66] gwen [*]

  Povídku jsem přečetla jedním dechem. Ovšem většinou vztahy s tak velký věkovým rozdílem nemají dlouhé trvání.
  Naše třídní na SŠ byla též tělocvikářka.

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:21:53
 5. avatar
  [65] Gabi [*]

  marcellina*: tak u nás na gymplu tělocvikáři ani nebyli třídní a učívali kombinaci TV + Branná výchova jedna tělocvikářka byla žlutá žežibaba, druhá byla hluchá, třetí si celý rok žáků nevšímala, tělocvvikář byl metrákový důchodce a jeden docela sypaťák, ale vždy měl chlap studenty a baba studentky.

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:05:12
 6. avatar
  [64] Gabi [*]

  Anai: odpůrkyně bych se nezvala Spíš mě nijak nenadchnul stav, kdy se mozek vypne a "myšlení" se přesouvá do nižších tělesných partií. Nejde o lásku, ale o hormony.

  superkarma: 0 30.08.2006, 12:01:17
 7. [63] Rikina [*]

  Meander: tss - naše třídní na základce učila češtinu, chemii a vaření.

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:54:46
 8. avatar
  [62] Meander [*]

  Amálie: To mi připomnělo, že na základce nás naše třídní měla na češtinu, tělocvik a přírodopis. To je nepochopitelná kombinace.

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:46:57
 9. avatar
  [60] Amálie [*]

  Jen jsem čekala, kdy redakce nabídne protipól k nedávnému vyprávění pána o kamarádově dceři Obě varianty se mi četly opravdu dobře.

  Meander: naše třídní nás měla na češtinu a tělocvik

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:36:52
 10. [59] prosty sekacek travy [*]

  cmelda: Barracuda: btw pokud panu profesorovi bylo 40, da se predpokladat, ze to jeho pripadnym detem dylo dost burt, jedine snad, ze by jim vadila maminka o par let mladsi.

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:31:16
 11. avatar
  [58] Meander [*]

  marcellina*: Naše třídní na hotelovce byla taky tělocvikářka.

  Hezky se to četlo. Perla mezi tím svinstvem, co se tu nazývá erotikou.

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:24:59
 12. [57] Andrejka82 [*]

  přeju hodně štěstí

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:23:19
 13. avatar
  [56] cmelda [*]

  Barracuda: pokud jsou tam deti, tak ano, mas pravdu, je tam potreba zodpovednost. V pribehu se o detech, myslim, nic nepise ... proto mi prijde trosku ubohe hned odsuzovat ...

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:22:47
 14. [55] prosty sekacek travy [*]

  nejak jste se nektere z vas zapomeli. v 15ti jste nad pribehem romea a julie plakaly, skripaly jste zuby nad dobovou moralkou a nemohly pochopit, ze krevni msta je dulezitejsi, nez laska. myslim, ze tehdy poruseni krevni msty bylo mnohem vetsim prohreskem, nez je v dnesni dobe rozvod, nebo vekovy rozdil. to se vam to soudili pokrytci davno minuli

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:19:22
 15. avatar
  [53] marcellina* [*]

  Gabi: náš třídní taky učil tělocvik

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:15:23
 16. [52] prosty sekacek travy [*]

  Kocicka: zjevne jsi si jeste nenastudovala rozdil mezi chlapem a muzem, ale pokud chces opravdu CHLAPA, pak buh s tebou

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:07:12
 17. avatar
  [51] Heduš [*]

  jj, měla bych pochybnosti jako sue. Kdo ví, jaké měl před tím manželství...

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:06:04
 18. [50] Januše [*]

  bože můj

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:05:02
 19. avatar
  [49] Rybulka [*]

  Nechápu vaše nadšení, mě to nijak nenadchlo
  Ale fascinujou mě ty věty typu "byla jsem krásná", "šíleli po mně všichni kluci"... Ten pocit bych někdy chtěla zažít!

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:03:05
 20. avatar
  [48] paviocko [*]

  Přijde mi to vymyšlené, ale jako erotická povídka by to bylo dobré :o)))

  superkarma: 0 30.08.2006, 11:00:41
 21. [47] mar [*]

  zničit manželství je snadné,udržet je ohodně těžší

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:58:06
 22. [45] tornado-lou [*]

  je to krasne, je to dojemne, ale je to pravda?

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:52:26
 23. avatar
  [44] sue [*]

  mila pisatelko,kdyz se nechal svest tebou, necha se svest i jinou,co pak budes delat,az se s tebou rozvede?takovymu chlapovi bych neverila nos mezi ocima

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:45:38
 24. avatar
  [43] Zzuzzka [*]

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:45:03
 25. avatar
  [42] cmelda [*]

  Michaela.F: tak tak. navic holt cesty osudu jsou nevyzpytatelne a zadna z tech, co se tak zastavaji vecne monogamie, nemuze vedet, co ji samou potka ... komu ona treba ublizi ...

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:45:02
 26. [41] FAXÍK [*]

  ať to vyjde,držím palečky

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:43:00
 27. [40] Anai [*]

  Gabi a ostatní odpůrkyně: věk je jenom číslo (říká můj kamarád) a láska je prostě láska, někdy člověk musí jít "přes mrtvoly", zdá se to sice nemorální, ale když se tak podívám do minulosti svého již dost dlouhého života, tak kdybych byla někdy aspoň trošku "potvora", asi bych měla dneska "víc"....

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:40:26
 28. [39] Anai [*]

  Jak se říká, že si mladý holky berou o hodně starší chlapy pro prachy, tak tady to tedy nehrozilo!! Jinak díky za článek - takových bych tu uvítala více! Sice sázím na vymyšlenou povídku, než životní příběh, ale skvělé, to jsem po náročném ránu potřebovala! I když... mám kolegyni, která prožila to samé a až na problémy s tím, že jejího manžela vyhodili z práce kvůli věku (je mu 60 a jí 44) a že jej poznala v práci a ne ve škole, to je úplně ten samý příběh a jsou spolu velmi šťastní.

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:38:31
 29. avatar
  [37] Gabi [*]

  gerda:
  Bóóže , já bych si, na místě pisatelky, dala studenou sprchu a použila rozum. Zajímalo by mě, jak dlouho manželství s uloveným trvá? A ještě mě zarazilo, že třídní učitel na gymnáziu učil TV (viz výmyk)... A také mě zajímá, jakou použili antikoncepci?
  Něco podobného jsme měli na gymplu taky, ale až ve čtvrťáku, s tím rozdílem, že "lovkyně?" byla obtloustlá a výrazně nehezká dívka a "ulovený?" byl taktéž nepřitažlivý mamlas a alkoholik.

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:29:27
 30. [36] a.... [*]

  áááchjo...když já znám tyhle příběhy z druhé strany... Jeden můj známý v mém věku učí na gymplu a podobné aférky s holčičkama už pěstuje dobrých 15 let. Nutno podotknout, že počká až bude děvče ve 4. ročníku.Je to pořád dokola..velké emoce..slepý obdiv dívenky...rozčarování...a znovu a znovu...

  superkarma: 0 30.08.2006, 10:24:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme