Naše randění před lety bylo úplně jiné než to dnešní mládeže.

My jsme se totiž neřídili heslem "zlato, jdem na to". Všechno okolo randění a láskování bylo tajemné, nenápadné a velmi, velmi pomalé.

Byla jsem oblíbená, komunikativní, výborně jsem tančila a vůbec jsem byla vyhledávaným objektem opačného pohlaví. Přitom jsem ale byla strašně stydlivá, a tak se moje randíčka odehrávala ve velkých rozpacích a jak se pánové o něco pokoušeli, okamžitě jsem je posílala k vodě.

Vydrželo mi to celý gympl, takže jsem si to všechno ostatní prožila až se svým manželem, se kterým jsem se seznámila až na VŠ. Naše první rande bylo kouzelné, protože nám bylo přes 20 let a tak nějak jsme se styděli oba.

On měl starého stejšna, což byl tenkrát celkem slušný vůz a v něm jsme objížděli okolí a vyhledávali jsme opuštěná místa v přírodě, kde jsme objevovali nejen přírodní krásy. Bylo to sladké a ráda na to vzpomínám. Škoda, že dnešní mládež o tu romantiku a o to tajemno nestojí. Myslím, že zbytečně na všechno spěchají, že vztahy a city nejsou to, co byly. Je prostě jiná doba. Přesto ale mladým fandím a mám je ráda. A tak je i Vás zdravím a přeju Krásný den!
Vaše Eva


Milá Evko, randění se asi někam posunulo, asi tak, jako se sune dopředu doba, ale stejně si myslím, že jako dřív byli ti, co se řídili heslem "zlato, jdem na to", jsou i dnes tací, kteří nikam nespěchají. Každý, jak je mu libo, a každému, jak si zaslouží.
Přejeme i Vám krásné odpoledne.

Ještě hodinu můžete obšťasňovat ostatní uživatelky (a mě) příběhy o lásce, na kterou se nezapomíná. Protože byla krásná, milá, trapná, blbá, zoufalá, dlouhá, krátká... to je na vás.

Vy, co si s námi dáte rande, máte šanci získat prima dárek. Prozradím jen, že oba dárečky zkrášlí vašeho manžela/přítele/kamaráda. Jednou něco na sebe a jednou něco pro voňavé tělíčko...

 

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama