Vztahy

Rande se dvěma nicky


Milá redakce,

chci se taky podělit o své zážitky z randění, v ty dny jsem se rozčilovala, a teď se jim pro změnu směji. :-)

Mé randění probíhalo různě. Za jednoho jsem platila, protože když došlo na placení, ani se nesnažil vytáhnout si peněženku; od druhého jsem neustále poslouchala, jak jsem krásná, že ještě tak hezkou holku neviděl (asi nevěděl, co jiného bleptat :-) )....

Ale jedno rande bylo obzvlášť vydařené. Bylo to vlastně rande nerande....

Kdysi jsem ještě chodívala chatovat na chat. Psala jsem si s jedním klukem, se kterým jsme se domluvili na rande. Musel z chatu už odejít, a tak jsme si vyměnili čísla. Napsal, že možná na chat přijde později kolem jedné hodiny odpoledne... I já odešla a kolem jedné hodiny se zase na chat přihlásila.  Napsala jsem, jestli tady není náhodou ten kluk s tou a tou přezdívkou, ale pod jiným nickem.

Odepsala mi na to holka a ptala se, proč se ptám. A já odvětila, že mi říkal, že tady možná bude a že se s ním chci pořádně domluvit na to rande. A ona vyrukovala s tím, že s ním chodí.

Domluvila jsem se s ní tedy, že pár hodin před tím, než s ním půjdu na rande, se s ní setkám.
V ten den jsme spolu zašly na čaj a na rande jsme šly spolu. Napsala jsem mu, že ho čekám v pizzerii, ať přijde. To jste měli vidět ten jeho výraz :-)))


Otočil se a utíkal pryč. Jeho holka... tedy už bývalá, to až tak zle nebrala. Byla s ním teprve 4 měsíce. Byla ráda, že na to přišla tak brzo.

Jana


Milá Jano, virtuální svět nemá žádné záruky. Na nic. Je to risk a i tady, na Ženě-in těžko určit, kolik nicků se skrývá pod jednou osobou a kolik schizofreniků a chlapů, kteří si tu dělají sociologický (či jiný) průzkum, tu je. Pro něj to snad bylo ponaučení. Děkujeme za příspěvek.

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

   
20.01.2006 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] karieristka [*]

  astra: je fakt, že někteří lidé jsou absolutně nekritičtí ke své osobě, myslí si kdo ví co nejsou a člověk by na ně nesáhl ani dvoumetrovou tyčí

  superkarma: 0 21.01.2006, 06:05:54
 2. avatar
  [4] astra [*]

  karieristka: Mně to udělal jeden (znala jsem ho párkrát od vidění)před tím než jsem nastoupila do našeho linkového autobusu ve kterém mně všichni znali.Ostatní museli počkat až mi to dodělá ať můžou taky nastoupit.Ještě že ten den nejel můj otec ten by koukal stejně jako já

  superkarma: 0 20.01.2006, 20:00:25
 3. avatar
  [3] karieristka [*]

  no v tu chvíli se mi "zvedl kufr" a měla jsem co dělat "to ustát"

  superkarma: 0 20.01.2006, 15:59:08
 4. avatar
  [1] karieristka [*]

  Domluvila jsem si schůzku s jedním "klukem" kolem padesátky z internetu a čekala, kdo to asi bude - "mladšího vzhledu" teda rozhodně nebyl, ale když se obtěžoval přijet z vedlejšího města, řekla jsem si, že "káva se dá vypít s každým" - mluvit se s ním dalo , pokecali jsme a já že už musím domů - před restaurací při podání ruky na rozloučenou mne překvapil - najednou si mne přitáhl a "vrazil mi francouzáka" - fuj, málem se mi "natáhlo" - měla jsem z toho hnusný pocit ještě celou noc - od té doby si dávám pozor, aby se mi nic podobného nestalo.

  superkarma: 0 20.01.2006, 14:31:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme