Milá redakce,

chci se taky podělit o své zážitky z randění, v ty dny jsem se rozčilovala, a teď se jim pro změnu směji. :-)

Mé randění probíhalo různě. Za jednoho jsem platila, protože když došlo na placení, ani se nesnažil vytáhnout si peněženku; od druhého jsem neustále poslouchala, jak jsem krásná, že ještě tak hezkou holku neviděl (asi nevěděl, co jiného bleptat :-) )....

Ale jedno rande bylo obzvlášť vydařené. Bylo to vlastně rande nerande....

Kdysi jsem ještě chodívala chatovat na chat. Psala jsem si s jedním klukem, se kterým jsme se domluvili na rande. Musel z chatu už odejít, a tak jsme si vyměnili čísla. Napsal, že možná na chat přijde později kolem jedné hodiny odpoledne... I já odešla a kolem jedné hodiny se zase na chat přihlásila.  Napsala jsem, jestli tady není náhodou ten kluk s tou a tou přezdívkou, ale pod jiným nickem.

Odepsala mi na to holka a ptala se, proč se ptám. A já odvětila, že mi říkal, že tady možná bude a že se s ním chci pořádně domluvit na to rande. A ona vyrukovala s tím, že s ním chodí.

Domluvila jsem se s ní tedy, že pár hodin před tím, než s ním půjdu na rande, se s ní setkám.
V ten den jsme spolu zašly na čaj a na rande jsme šly spolu. Napsala jsem mu, že ho čekám v pizzerii, ať přijde. To jste měli vidět ten jeho výraz :-)))


Otočil se a utíkal pryč. Jeho holka... tedy už bývalá, to až tak zle nebrala. Byla s ním teprve 4 měsíce. Byla ráda, že na to přišla tak brzo.

Jana


Milá Jano, virtuální svět nemá žádné záruky. Na nic. Je to risk a i tady, na Ženě-in těžko určit, kolik nicků se skrývá pod jednou osobou a kolik schizofreniků a chlapů, kteří si tu dělají sociologický (či jiný) průzkum, tu je. Pro něj to snad bylo ponaučení. Děkujeme za příspěvek.

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama