Vztahy

Rande přes internet

 

Milé čtenářky Ženy–in,

 

rozhodla jsem se vám napsat svůj příběh o osudovém setkání, které mi změnilo život.

Byla jsem sama, opuštěná, přítel mě zklamal a rozešli jsme se. Jednou mě napadlo, když jsem byla na internetu, podívat se na seznamku.

Zadala jsem potřebné údaje pro vyhledávání a objevila pár inzerátů k seznámení. Samozřejmě jsem je nebrala nijak vážně a jen tak jsem z legrace na některý odepsala. Byl tam i jeden, který mě zaujal. Odpověděla jsem na něj, a ON mi odepsal. Psali jsme si 2 měsíce. Zdál se mi sympatický, vtipný, ale stále jsem nevěděla, jak vypadá. Ale chtěla jsem se s ním sejít.

Byla jsem velmi nervozní, věděla jsem, asi jak by měl vypadat a co bude mít na sobě, ale uzemnil mě větou:“ Počkej, až mě uvidíš, to se nasměješ!“ Takže jsem měla obavy, ale říkala jsem si, že o nic nejde, když je mi sympatický, tak s ním pokecám, dáme si kafčo, nemusím s ním přeci chodit!

Domluvili jsme se, že na mě počká před nádražím, rozhlížela jsem se kolem a hledala hnědovlasého kluka v hnědých kalhotách a černém tričku. Chvilku jsem čekala, a najednou vedle mě stál takový ošklivý starší muž oblečený v hnědých kalhotách a černém tričku. Už mě napadlo, že snad raději odejdu, a tu mě oslovil milý hlas: „Ahoj Jano, jsi to ty? V tu chvíli se mi ulevilo. Byl to ON. Stál tam s kyticí růží.

Šli jsme na kafe, popovídali. Bylo mi s ním velmi hezky, i když se mi na první pohled moc nelíbil. Druhý den jsem měla sraz s kamarádkou a na její otázku:“ Tak co, jaký je?“ Jsem jí odpověděla, že moc fajn, ale budeme asi jen kamarádi.

Ale za pár měsíců jsem se do něho zamilovala, ne proto, jak vypadá, ale jaký je. Žijeme spolu už 5 let. A vím, že je pro mě ten pravý, že se na něj mohu ve všem spolehnout.

Takže jsem se opět přesvědčila, že nevěřím v lásku na první pohled, rozhodně je lepší „podívat“ se ještě jednou! Jo a seznamku mohu jedině doporučit! I když ne všechny, kterým jsem to doporučila, byly v hledání úspěšné.

 

Jana


Jano, přejeme hodně spokojených let! Výhodu podívat se ještě jednou jsem si také ověřila, a mohu tak s Vámi jedině souhlasit. Všem nezadaným hodně štěstí - i na internetu se dá najít ten pravý.

Vy, co si s námi dáte rande, máte šanci získat prima dárek. Prozradím jen, že oba dárečky zkrášlí vašeho manžela/přítele/kamaráda. Jednou něco na sebe a jednou něco pro voňavé tělíčko...

 

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

   
20.01.2006 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [5] Radvena [*]

  Jojo, láska přes internet, taky mě to potkalo a trvá to už skoro rok a půl . U mě to taky nebyla vůbec láska na první pohled, trvalo mi asi 2 měsíce než jsem se do svého zakoukala naplno , dnes se těm nerozhodným začátkům už smějeme

  superkarma: 0 21.01.2006, 11:23:59
 2. avatar
  [4] danca79 [*]

  kamaradovi zijicimu od detstvi v zahranici jsem poradila seznamku.cz - chtel Cesku, tak jsem si rikala ze v oblasti urcite bude nejaka ta au-pair co se bude chtit seznamit...a ono jo, uz jsou dokonce i svoji jojo, bydlet nekde pobliz, tak by se mi byval libil, ale nebydlim....tak jsem moc rada ze mu to tak hezky vyslo

  superkarma: 0 20.01.2006, 20:28:46
 3. avatar
  [3] Lenki [*]

  taky jsem se svým teď už manželem seznámila přes internet, jsme spolu 4 roky, z toho rok manželé a máme dvouměsíční miminko

  superkarma: 0 20.01.2006, 14:51:59
 4. avatar
  [2] karieristka [*]

  Taky jsem se seznámila po internetu - odpověděla jsem na inzerát a čekala , co se bude dít - náhoda tomu chtěla, že je ze stejného města , takže jsme si brzy dali schůzku před jednou restaurací - byla ve mně malá dušička, když jsem se vydala na schůzku - jaký ten člověk asi bude? U zmíněné budovy postával jeden dost nesympatický člověk, až jsem si říkala, že to snad nemůže být ON. Trochu jsem se rozhlížela, jestli nemám "zdrhnout" a najednou vidím příjemného sympatického člověka, že míří ke mně, byl to ON. Sedli jsem si ke stolu, dali si kávu , pak večeři, pak čaj a rozhovor plynul a jen jsem se bála, aby najednou nespěchal domů, jak to tak bývá, protože se mi moc líbil. Nespěchal. Už jsme spolu skoro 4 měsíce a je nám fajn.

  superkarma: 0 20.01.2006, 14:15:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme