Značka Rama si uvědomuje důležitost správného stravování dětí, a proto na září chystá pro školáky malé překvapení. Děti, které přinesou do školy namazanou svačinu připravenou z domova, dostanou za odměnu před vybranými školami box na svačinu jako dárek. Boxy bude Rama rozdávat v průběhu září každý všední den na 5 místech v ČR a na 3 místech na SR a celkem rozdá 18 000 boxů v Čechách a 8 100 boxů na Slovensku. V rámci podpory prodejů bude Rama vydávat boxy také na obchodech, kde jich bude k dispozici 43 500 ks v ČR a 31 000 ks na SR. Cílem akce je podpora správného snídání a svačení dětí jako jednoho z faktorů celkového zdravého vývoje dětí.

Chléb namazaný rostlinným tukem dodává celé vaší rodině důležité živiny a energii.

 

 

chléb konzumní (Šumava) pšenično-žitný – obsahuje sacharidy, které jsou zdrojem energie

 

ledový salát – obsahuje kyselinu listovou (B9)

 

rajčata – obsahují antioxidant lykopen

 

sýr eidam 45 % – obsahuje vápník

 

dušená šunka – je zdrojem bílkovin, které jsou důležité pro správnou funkci těla

 

 

Rostlinný tuk Rama – obsahuje vícenenasycené mastné kyseliny, které mají vliv na tělesný vývoj a vývoj mozku (Rama Idea)* a navíc obsahuje vitaminy A, E a D*

 

Rama je vhodná jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Nezapomínejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Slyšeli jste, že Rama je určena nejen k namazání na chleba, ale že s jejím použitím můžete i vařit? Představíme Vám některé druhy rostlinného tuku Rama pro studenou i teplou kuchyni. Ať si vyberete kteroukoliv z nich, vždy z ní připravíte to nejlepší.

 

Rama Idea! je nový rostlinný tuk na našem trhu. Obsahuje vícenenasycené mastné kyseliny (DHA & ALA) a vitamíny B, které jsou důležité pro mozek. Je určena především pro studenou kuchyni, k mazání na pečivo a jako součást pomazánek.

 

Rama Classic pro studenou i teplou kuchyni. Je výborná k namazání na pečivo a využijete ji při přípravě nejrůznějších pomazánek. V teplé kuchyni je možné ji použít do polévek a omáček, k pečení koláčů i dortů a rovněž k restování a krátkodobému smažení.

 

Rama Linie je vhodná zejména pro studenou kuchyni. Je ideální k mazání na pečivo a k přípravě nejrůznějších pomazánek.

 

Rama Lahodná Máslová příchuť, jejíž příchuť se hodí všude tam, kde se používá máslo. Je výborná k mazání na pečivo a k přípravě chutných pomazánek. V teplé kuchyni se hodí do polévek a omáček, k pečení koláčů i dortů a rovněž k restování a krátkodobému smažení.

 

Rama s olivovým olejem je vhodná zejména pro studenou kuchyni. Je ideální k mazání na pečivo a k přípravě nejrůznějších pomazánek.

 

Rama s mořskou solí je lahodný, lehce slaný rostlinný tuk. Je vhodný k mazání na pečivo, při přípravě pomazánek, jednohubek apod.

 

Více najdete na www.mojerama.cz

 

Reklama