Zdraví

Rakovina získala silného protivníka, projekt For You navyšuje příspěvek na podporu boje proti ní

ING Životní pojišťovna se prostřednictvím projektu For You zapojila počátkem prosince do boje proti rakovině. Nyní se rozhodla své aktivity zintenzivnit a navyšuje příspěvek na rozšíření stacionáře ve FN v Motole. IngPočínaje 4. únorem, Světovým dnem boje proti rakovině, až do 10. února daruje For You motolské nemocnici celých 100 korun za každý nezávazný výpočet pojistného na stránkách www.foryou.cz. Pojištění For You je navrženo speciálně pro ženy jako finanční ochrana pro případ diagnózy rakoviny prsu a pohlavních orgánů, které navíc nabízí zcela jedinečné asistenční služby.

Ročně onemocní rakovinou asi 80 tisíc Čechů, polovinu tvoří ženy. Téměř 30 tisíc osob této chorobě podlehne. Pro ženy se nejčastěji stane osudnou rakovina prsu či pohlavních orgánů, a to asi ve čtyřech tisících případech. Za účelem boje proti této zákeřné nemoci vznikl projekt For You, který kromě pojištění pro případ diagnózy rakoviny prsu a pohlavních orgánů nabízí i dárcovský program. Dosud ING Pojišťovna darovala za každý nezávazný výpočet pojistného na stránkách www.foryou.cz 20 korun na rozšíření stacionáře ve FN v Motole. V týdnu od 4. února však na podporu Světového dne boje proti rakovině navyšuje tuto částku na plných 100 korun.

Ing„Léčba rakoviny je velmi náročná a představuje nejen zdravotní, ale také psychickou a sociální zátěž. I když nemůžeme pomoci přímo pacientkám, můžeme alespoň přispět na vylepšení prostředí, ve kterém se léčí,“ vysvětluje motivy kampaně generální ředitelka ING Životní pojišťovny Renata Mrázová.

Stacionáři ve FN v Motole přitom aktuálně chybí 12 lůžek a k nim i potřebné vybavení. „Celková suma, která pomůže pokrýt náklady na jeho rozšíření, je 250 000 korun,“ informuje MUDr. Jana Prausová, primářka Radioterapeuticko-onkologického oddělení FN v Motole.

   
05.02.2013 - Prevence rakoviny - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Trefa [*]

  Trefa:ta patronka nikomu nepomuze.nad tim by se mela zamyslet nase vlada a pridat do zdravotnictvi vice penez.

  superkarma: 0 05.02.2013, 16:10:05
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  Sml16také nevím, proč akce musí mít patrony - buď je dobrá nebo ne....

  superkarma: 1 05.02.2013, 11:53:17
 3. avatar
  [2] lenig [*]

  lidicka — #1 souhlasím,  patronku projektu nemám v lásce Sml68Sml68Sml68

  superkarma: 0 05.02.2013, 08:12:13
 4. [1] lidicka [*]

  Patronka projektu mně spíše od pojištění odrazuje, než  by mně k pojištění přitáhla....Za chvíli už i při otevření lednice na mně vyjukne tato tvář.....Sml52Sml30Sml52

  1. na komentář reaguje lenig — #2
  superkarma: 0 05.02.2013, 06:17:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme