Magie

Rak je Luna a Luna je žena

 

Konkurovat Rakovi v množství ženské energie může jedině Štír. Rak je křehoučký, jemnocitný až přecitlivělý. Račí vnímání jde zásadně přes pocity. A že jich je! 


Hledat v Rakovi válečníka by byla ztráta energie. Pokud je Rak donucen k boji (lze-li u něho vůbec o něčem takovém mluvit), bude postupovat přes protivníkovy city a je v tom mistr. Tak geniálně rozpracuje jeho vnitřní svět, že z něj nezůstane jediná nezasažená molekula. Protivník ve finále odchází z boje nikoli se šrámy na těle, ale na duši. S pocitem viny jde jindy chrabrý a necitelný válečník rovnou ke zpovědi. Raci zpravidla milují děti. Mezi Raky je mnoho umělců a spisovatelů. Důvodem je právě Luna, která jim dává cit pro umění, schopnost vcítění, bohatou fantazii, něhu a jemnocit.

 

Rak žena – Je to vesměs žena, kterou poznáte podle výrazně ženských vlastností, tedy i těch, které mnohdy pokládáme za negaci. Luna se u ženy Raka projevuje intuicí a z pohledu muže nebo ženy příkladně ve Lvu i nepraktičností. Nechtějte po Rakyni, aby se orientovala v mapách a nebo koukala na fotbal. Její doménou je cit a zájem o prožitky druhých.

Výrazně ji zajímají osudy ostatních lidí, speciálně žen. Mívá potíž vůbec pochopit některé mužské vlastnosti a pohnutky. Je to matka, která může v krajním případě a určitém postavení horoskopu své děti zahrnovat takovou péčí, že se stává dusivou. Její výchova je nasměrována na blahobyt jejích dětí, i za cenu obětování partnera. Jinak bývá láskyplná a něžná. Nemá-li žena v Raku pocit intenzivního zájmu partnera, chladne a stává se rozmrzelou a konfliktní. Při hrubém zacházení velice trpí. Její slabá psýcha je náchylná k nervovým chorobám. Je-li nepokojená – pláče. Pro muže je přitažlivou.

 

Muž Rak – Tady je to trochu horší, protože muži v Raku často (pokud nemají výrazně mužský ascendent) postrádají jakousi mužnost. Energie Luny je všechno možné, jen ne mužská. Takový muž je empatický, něžný, starostlivý a někdy až zženštilý. Ne že by se musel nutně chovat jako gay, ale může tak působit na muže. Není ovšem vnímavějšího partnera, než je Rak. Jde o to, že každému to prostě nevyhovuje. Rak zpravidla nikdy nevytvoří v ženě pocit, že je jejím pilířem. A to i kdyby byl jako hora.

V zásadě budí dojem, že je potřeba ho opečovávat, jinak se rozpadne. Jde-li muž na mateřskou dovolenou místo ženy, býva to nejčastěji právě Rak. Chce-li žena svěřit dítě Raku, svěřuje ho vlastně ženě. Někdy se jeho péče stává otravnou, protože neustále hovoří o emocích. Bývá velmi citlivý na vlastní emoce a pocity. SMS Raků se hemží beruškami, pusinkami, kafíčky, sluníčky, miláčky, ňuňáním. Čím víc smajlíků a zdrobnělin, tím lépe. Muž Rak je schopen se svého podřízeného zeptat, co to papinká k svačince. :) Má-li Rak v asc. mužskou planetu, je to jeho výhra.

 

Zamilovaný Rak – Doslova toká. Zásobuje objekt svého zájmu pozorností, plyšáky a nebývalým zájmem. Hovoří o srdci, vlastně srdíčku ve všech pádech. Je něžný milovník a neustále zkoumá spokojenost protějšku, přičemž ovšem nezapomíná ani na sebe. Rak je zpravidla půvabný. Dokáže dojmout i sám sebe, nezřídka až k slzám. Zrazený či podvedený Rak je nešťastný tak, že jeho žal pohne i kamenem. Často se ale pak mstí. Jeho pomsta zasáhne city.

 

Jak si sednou?

 

Rak se Skopcem se snesou spíše jako přátelé. Je-li Skopcem žena, marně hledá v Rakovi muže. Obráceně je to lepší. Býk postrádá u Raka praktickou stránku a Rak je pro něho příliš citový. Rak potom trpí pocitem malého zájmu. S Blížencem se Rak nejčasněji spojuje, ač málokdy na stálo. Dva Raci tvoří zpravidla dvojici roztomilých  sluníček, které vás zahrnou fotkami svých dětí s hodinovým komentářem.

Lev bývá z Račího projevu brzy hysterický, zvláště je-li Lvem žena. Panny mají pro Raka pochopení. Tady je lépe, je-li Pannou muž. Muž ve Váhách bude mít snahu o svou Rakyni pečovat, přesto to Rakyni nemusí stačit. Žena Váha bude brzy trávit čas raději s kamarádkami. Rak a Štír je vcelku dobré spojení, zvláště, když Štírem je žena. Ale obráceně je to také často životní láska.

Střelci Raky příliš nemusí ani na obrázku. I když i taková manželství znám – rozhodují tady asc. a dsc. Kozoroh je k Rakovi přehnaně tvrdý a Rak k němu nebývale kritický – chladnou brzy oba. Vodnářovi Račí chování často vyhovuje pro vybrané chování. Pokud nechá Rak Vodnáře „dýchat“, mohli by spolu vydržet. Rybka je vedle Raka zpravidla spokojená. Bývají to vztahy plné péče. Jediné nebezpečí se skrývá za nestálosti Ryby a jejím snovém světě, kde Rak marně hledá místo.

 

Sex s Rakem prožijete dozajista pěkný, bude to něžný sex plný zájmu. Rak si potrpí na polibky a něžná vyznání. Bude opěvovat každý čtvereční milimetr vašeho těla. Často si jeho specifické části s fantazií pojmenuje. Bude se zajímat, zda vám to či ono vyhovuje a co byste si přáli. Rak při milování často mluví. Jeho prožitek je hlasitý. Předehra bude dlouhá a detailní. Jestli máte kovovou pelest a lákají vás pouta, zvolte raději Štíra. Jen náznak hrubosti, i ve hře, se zpravidla Rakům příčí. Raci milují objetí a doteky. Rádi o sexu hovoří.

 

Dítě Rak – Ráček bývá malý mazlíček, který je vám permanentně omotaný kolem nohy. Bývá citlivý a často pláče nebo kňourá. Jeho pohled, když mu nevyhovíte, bývá tak vyčítavý, že si rázem připadáte jako sourozenec Heroda. Jsou to děti roztomilé a dlouho si hrají s hračkami. Chlapeček si klidně vyhraje s panenkou.

Ráček je při hře soustředěný. Nejčastěji si hrají na maminku a tatínka. Holčičky milují pentličky a „malou kadeřnici“. Mají nekonečnou fantazii a skvělou obrazotvornost. Hodně Ráčků má cit pro hudbu a výtvarnou práci. Rádi malují postavy, kde se vykreslují s detaily a vlasy. Milují zvířata. Dítě Rak má v posteli tolik méďů, že se do ní skoro nevejde samo. :-)

 

Nebezpečí číhá na Raky hlavně v labilních nervech a chabém žaludku.

 

Slavní Raci - Harrison Ford, Meryl Streepová, Karel Gott, Louis Armstrong, Gina Lolobrigida, Jan Neruda, Ernest Hemingway, George Sandová, Franz Kafka, Erich Maria Remarque, Anne Lindberghová, Ota Pavel, Rembrandt, Helen Kellerová, Olga Havlová, Ringo Starr, Gert Lawrenceová, Julius Caesar, Marc Chagall, Vittorio de Sica, Phyllis Dillerová, Josef Jungmann, Jiří Grossmann, Vin Diesel.

   
23.06.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [31] orangutan [*]

  Sml16jsem rak a mám doma muže berana a dcery váhy ,rybu a býka

  superkarma: 0 13.06.2009, 22:58:29

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Sonne [*]

  moruse: Já (rak) jsem se se střelcem rozvedla (vlastně ne, on se rozvedl se mnou) 

  superkarma: 0 22.04.2009, 16:40:19
 2. avatar
  [29] moruse [*]

  ja sem rak a manžel střelec co je psano to na nas sedi

  superkarma: 0 21.09.2008, 22:29:33
 3. [28] pampeliska007 [*]

  Já jsem blíženec a přítel rak a řeknu vám, že je to teda něco. Chvíli nahoře a chvíli dole. Někdy bych ho láskou snědla a jindy bych ho musela vzít něčim po hlavě (on mne teda asi taky) Opečovávat se teda nechává, hodně a rád a ještě víc. Ale s péčí o mne to on zas nepřehání (ale je fakt, že občas mi vezme dech, v dobrém slova smyslu). Největší problém je ale komunikace ... prostě nekomunikuje, všecko z něj tahám jak z chlupatý deky a stejně se nic nedozvim, a to jsem teda hodně slevila své nároky na společné "povídání". Nejvíc mne ale dostává, když jsme mezi kamarády a oni se ho, logicky, ptají na to samé co já bezúspěchu a to se ten můj ráček najedou rozpovídá až je z toho román a já jen žasnu a občas mi ukápne aj slza. Nechápu to, vlastně si kolikrát řikám, že ho vůbec nechápu, přijde mi strašně složitej (a já jsem bohužel taky složitá osobnost)Co ale vim, že mne má hodně rád

  superkarma: 0 10.07.2008, 16:35:30
 4. avatar
  [27] mysak [*]

  Mám kamaráda raka. Voják z povolání, plačící dítě zdvihne, až když ho manželka podruhé požádá... Nevím nevím. Jestli ty horoskopy nejsou totální blbost. A stejně se i v dnešní době dá najít tolik lidí, kteří tomu věří.

  superkarma: 0 23.06.2008, 20:19:56
 5. avatar
  [26] Barbucháč [*]

  michaela.kudlackova: poznámku o pražácích polykám

  superkarma: 0 23.06.2008, 17:36:16
 6. avatar
  [25] Michaela Kudláčková [*]

  Barbucháč: A to je Chomutov?

  superkarma: 0 23.06.2008, 17:06:05
 7. [24] holka69 [*]

  jsem rak ,i manžel.já mám narozeniny zítra, on za týden.na mě to všechno sedí ,ale on by mohl být větší romantik.ale jinak se máme moc rádi,klape nám to

  superkarma: 0 23.06.2008, 16:24:41
 8. [23] Lindaa [*]

  Jestli je tohle pravda aspon z poloviny, tak se vsem Rakum vyhýbám 100km obloukem. To by me zabilo a to ve vsech smerech.

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:49:40
 9. avatar
  [22] Barbucháč [*]

  michaela.kudlackova: v CV

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:25:28
 10. avatar
  [21] Pajinka [*]

  po citové stránce jsem typický Rak, ale v mapách se orientuju výborně

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:00:03
 11. avatar
  [20] Michaela Kudláčková [*]

  Barbucháč: V Praze?

  superkarma: 0 23.06.2008, 13:37:45
 12. avatar
  [19] ještěrka.ehp [*]

  To je zase blbost jak hrom
  * šrámy na duši už ze zásady nedělám, nejsem a rozhoně nechci být zlý člověk
  * moje vlastnosti jsou poměrně dost mužské, mám celkově poměrně dost mužské myšlení, taky mám ráda mužskou těžkou práci, rozhodně radši než hopsání kolem domácnosti
  * mapy jsem svého času kreslila a zdrobněliny typu ručičky, nožičky, srdíčka atp. jsou dle mého k
  * žaludek mám kachní, nervy myslím podle porovnání s okolím poměrně dost v cajku
  * sex mám ráda přímočarý, bez zbytečného zdržování předehrami a co se týče hrátek, tak zrovna to zmíněné zavrhované svazování
  * jinak manžel je střelec a těžko si dokážu představit, že bych s někým jiným mohla být tak šťastná jako s ním a vím, že stejné je to i na opak no a jedna z mých nejbližších kamarádek je Lvice, vídáme se každý den, jelikož jsme sousedky se společnou půlkou domácnosti a vycházíme spolu velmi dobře, ba dokonce stačí jeden pohled a vždycky pozná, jakou mám náladu a jak hodně kolem sebe někoho potřebuji či nepotřebuji, takže

  Občas si říkám, proč něco takového jako horoskopy vůbec vychází, když jsem snad nečetla jediný, který by na mě alespoň trochu seděl

  superkarma: 0 23.06.2008, 13:26:06
 13. avatar
  [18] Susina [*]

  michaela.kudlackova: nojo, možná... já jsem narozená 12.7. a manžel má narozky zítra... ale původní termín porodu jsem prý měla 25.6., ale nějak se mi nechtělo.. no bodejť by jo, v létě roku 1968...

  superkarma: 0 23.06.2008, 12:45:42
 14. avatar
  [17] dajdada [*]

  taky jsem račices acs. ve střelci a žila jsem na psí knížku s rakem ( já 2.7.) ( on 5.7.)vlastně nás spojoval jen sex, jinak on žárlil jak blázen, takže to byla u nás Itálie. Teď jsem šťastně vdaná za lva s asc. ve lvu , máme krásnou holčinu a za 5 let jsme se ani jednou nepohádali. Jsem starostlivá a i náladová, miluji svoje dítka, rodinu. Žaludek mi hapruje jen , když už to doopravdy přeženu s . Jinak znám hodně raků a každý je opravdu originál. Jeden je chorobný zloděj, druhá račice zase bezdětná a kariéristka,a ta třetí skrblice jak hrom.

  superkarma: 0 23.06.2008, 12:34:05
 15. avatar
  [16] Barbucháč [*]

  Včera - 22.6. se kamarádce ve 22.00 narodil syn. Víte někdo jaký má ascendent?

  superkarma: 0 23.06.2008, 11:35:56
 16. avatar
  [15] sanvean [*]

  No, jsem rak s ascendentem v raku a popisu uvedeného výše jsem se upřímně zděsila. Sluníčka, berušky, kafíčka, to fakt ne. Rovněž v sexu to mám opačně, i co se týče mluvení o něm. Slabé nervy a žaludek potvrzuju :)

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:18:05
 17. avatar
  [14] Michaela Kudláčková [*]

  Susina: Hezké - Váš asc. bude tedy Buď ve Lvu , nebo v Býku - patrně. On je prostě zřejmě žena trošku víc než Vy.

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:07:18
 18. avatar
  [13] Michaela Kudláčková [*]

  Kelly: jj ten asc je hrozně důležitý. Ta energie Vám není pak neznámá, navíc vás přitahuje protože částí jste Rak také.

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:05:30
 19. avatar
  [12] Michaela Kudláčková [*]

  L_B: To by mělo fungovat lépe. Lev by ho měl ochraňovat a Rak se o něj starat

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:03:45
 20. avatar
  [11] Susina [*]

  .. takto teda pozor,já jsem pořádnej bojovník a v mapách se vyznám mnohem líp než manžel.. ..n a žádný infantilní SMS s beruškama a sluníčkama neposílám, .. ale určitě jsem půvabná... a vzhledem k tomu, že jsme s manželem oba Raci, tak je veselo... jo, musím ho opečovávat, jinak se mi rozpadne..

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:55:09
 21. avatar
  [10] fructia [*]

  Rak - muž na mého přítele úplně sedí. Je starostlivej, něžnej, opečovává mě a sám má rád, když ho hladím, pusinkuji. Jsem jeho srdíčko, také to sedí Nikoho, kdo by se o mě takhle staral jsem ještě nezažila. A tolik pusinek jsem od nikoho také nikdy nedostala, myslím si, že lidi, kteří na nás koukají, kolik jich dostanu, si říkají, jestli neblázníme

  A je pravda i to, že kdyby ho někdo blízký zradil, bude velmi nešťastný a uzavře se.

  Takže pravda ve všech větách, gratuluji

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:52:35
 22. avatar
  [9] Kelly [*]

  michaela.kudlackova: je to pravda. Nechala jsem si to jednou poslat a jsem Lev s ascendentem Raka. Sice netuším, vo co go, ale asi je to dobře ... ještě jsme se nezabili. Spíš naopak, léty je to lepší a lepší. Kolikrát žasnu, kolik pozornosti mi věnuje. Dělá mu dobře (a to mi i sám řekl), když vidí, když je rodina najezená, zajištěná, spokojená, šťastná. Ale někdy to až přehání a zavání ta jeho pečlivost až s buzerací a jeho přehnaná péče nás začíná obtěžovat, bohužel. Tehdy nastupuji já, kdy zařvu jak správný lev ... a zase se vše dostane do správných kolejí.
  Já s Raky vycházím docela dobře. V rodině jich máme hodně, tak jsem asi trénovaná. Když už vyjdu se Štírem

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:39:48
 23. avatar
  [8] L_B [*]

  michaela.kudlackova: a co rak a lev jako sourozenci...?

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:36:18
 24. avatar
  [7] závislá na čokoládě [*]

  Jsem rak a manžel blíženec no nicméně doufám, že je to napořád. Syn je blíženec a malá bude rak nebo lev, tak to bude doma legrace. Žaludek a nervy sedí, u fotbalu jsem včera večer usnula

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:31:36
 25. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  Kelly: To znám, budete mít patrně v Raku asc a on v zemi. Moje kamarádka to má také tak. Jste světlá vyjímka a to je bezva. Jsem také Lev a s Rakem jsem vydržela chodit 14dnů a chtěla jsem se zastřelit . Gratuluji!

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:19:50
 26. avatar
  [5] Kelly [*]

  ... jinak, kluk je také Rak a dodnes, a to už je puboš, stále nesnáší cestování. S tím žaludkem u syna a také manžela to teda pasuje.

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:17:56
 27. avatar
  [4] Kelly [*]

  Manžel je rak. Včera mne zase nepustil do kuchyně .
  Ale infantilní primitivní tokání se u nás nepěstuje, natož beuuušky s kafíííctem. A pilířem teda je, v tom se tu neshodneme.
  Je až neuvěřitelné, na co všechno myslí a co vše stihne zařídit. To já jsem vedlě něj břídil. Navíc, já z něj hysterická nejsem, i když jsem s ním více než 20 let a jsem Lev.

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:15:55
 28. avatar
  [3] IMI [*]

  nesedí vůbec, asi jsem se někde zvrhla

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:14:44
 29. avatar
  [2] L_B [*]

  no potes - to nas to teda ceka...

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:09:21
 30. avatar
  [1] Kacule [*]

  Mohu potvrdit chabý žaludek a slabé nervy ...spojila jsem se s blížencem a doufám, že na trvalo, protože z tohoto spojení vznikl další malý blíženec a toho opravdu bezmezně miluji . V některých částech charakteristiky bych se fakt našla.

  superkarma: 0 23.06.2008, 06:53:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme