Bulvár

Rak. Alkoholu ani lok...

 

Znamením Raka Měsíc prochází s železnou pravidelností a působí na hruď, žaludek, játra i žlučník.

Počasí v těchto dnech bývá často deštivé, vzduch je vlhčí a půda velmi špatně vysychá. Letní dny jsou z rána mlhavé a na rostlinách i v trávě se třpytí rosa.

I tady platí, že vše, co v těchto dnech uděláte pro játra, žaludek, hruď i žlučník, působí dvojnásob, vyjma operací v této oblasti. Vyhnout byste se měli alkoholu a dbát byste měli především na odpočinek a relax.

Doma

Zvláště při ubývajícím Měsíci je vhodný čas téměř na všechny úklidové práce. Perte prádlo s polovičním množstvím pracího prášku, zalévejte květiny, dařit se vám bude při pečení chleba i koláčů. Stejně jako při úklidu, při odstraňování skvrn či při čištění i smýčení domu.

Zahrada

I na zahradě je ve dnech Raka spousta práce. Lépe se vám podaří zbavit škůdců, dobrý čas je také pro setí, hnojení a zalévání rostlin. Pokud se vrhnete na pletí plevele, bude vaše snaha náležitě oceněna, plevel roste pomaleji, stejně jako trávník v těchto dnech posekaný. Chcete-li se vydat podobni hledačům vody za pramínkem, pak právě teď snáze najdete pramen vody.

Tělo

Zhluboka dýchejte, povzbudíte krevní oběh a zlepší se vám nálada. Jíst byste měli lehkou stravu, protože žaludek hůře a pomaleji tráví. Provázet vás může také pálení žáhy. Vynechejte alkohol a tuky, protože játra a žlučník jsou v těchto dnech citlivější. Nepodstupujte operaci žaludku ani slinivky břišní. Dopřejte si léčivé koupele a relaxační masáže. Pokud zajdete na manikúru, budete mít výstavní nehty, méně už se bude dařit mytí vlasů a jejich střihu. Pouze při úplňku můžete s velkou pravděpodobností úspěchu tónovat vlasy. Barva bude držet a jednotlivé tóny hezky prostoupí.

Živí-li vás prodej jakéhokoliv zboží, měl by se vám obchod dařit, stejně jako všem, kteří pracují v uměleckých oborech, kde je zapotřebí kreativita a fantazie.

Pro partnera připravte romantickou večeři pro dva při svíčkách.

Měsíc bude v nejbližších dnech procházet znamením Raka až 17. a 18. prosince.    

   
21.11.2005 - Společnost - autor: Eliška

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Vivian [*]

  Sigrun: aha, tak to jsem netušila... je to tady http://www.slunecnice.cz/product/Lunarni-kalendar/ , tohle snad bude fungovat. Tam už to snadno najdeš, je tam i lunární kalendář na příští rok

  superkarma: 0 21.11.2005, 11:52:31
 2. avatar
  [3] evelyn [*]

  Sigrun: zkus mrknout na vzdelani a veda>astronomie

  superkarma: 0 21.11.2005, 10:39:11
 3. avatar
  [1] Vivian [*]

  je super, že sem píšete, kdy probíhají nejbližší "dny Raka" jinak Měsíc je ve znamení Raka ještě dnes, 21.11., pak se přesouvá do znamení Lva.

  tady je letošní lunární kalendář, kde je přehledně znázorněno, kdy Měsíc prochází jakými znameními - http://download.slunecnice.cz/slunecnice/wall/2005.bmp

  superkarma: 0 21.11.2005, 01:18:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme