Maminky dětí, které chodí do školy to jistě znají. Začátky školní docházky se pojí s činnostmi, které dítě ještě nezná, které si musí zažít. A začátek školního roku vždy přináší něco nového. Zejména pokud máte doma dítě, které navštěvuje první stupeň nebo se školou začíná.

Psaní, počítání a čtení. To jsou základy prvních ročníků, které dítě musí zvládnout.

Některé děti jdou do školy a již umí základy abecedy, znají několik písmenek, umí je napsat. Nyní ale přichází čas, otevřít sešit a naučit se to pořádně, na známky.

Málokteré dítě hned pochopí vše napoprvé, nemá problém s jemnou motorikou prstů a drží bez problémů tužku či pero. Naopak. V dnešní době stále více dětí má s držením psacích předmětů potíže. Nejsou to ale nepřekonatelné problémy. Důslednými cviky a uvolňujícími pohyby se dítě naučí správně psát a držet tužku či pero.

Pro dobré psaní je také dobrý vhodný výběr tužek a per, která jsou vhodná pro malé školáčky. Většinou je dítěti doporučí sama třídní učitelka, která s tím má dobré zkušenosti. Naštěstí je na trhu několik osvědčených produktů, na které se maminky mohou spolehnout.

Konstrukcí tužky či pera již výrobce napomáhá dítěti ve správném úchopu a sklonu při psaní.

Náš tip na pera Centropen, které se svými dětmi oceníte:

Všichni rodiče chtějí, aby jejich dítě dobře psalo, hezky kreslilo, zkrátka aby patřilo k těm dobrým žákům. Ke splnění těchto přání jim svými vlastnostmi pomáhají i psací a kreslicí potřeby značky CENTROPEN. A to je jeden z důvodů, proč jsou výrobky Centropen tak oblíbené, zejména psací pera TORNADA:

CentropenNovinka TORNADO blue nově v pestrém atraktivním designu s pěti různými motivy. ERGO trojúhelníkové držení s masážními body, které při psaní aktivují tzv. prstové hmatové receptory a tím garantují zdravé psaní bez únavy. Vhodné pro leváky, praváky i dysgrafiky. Píše lehce, bez tlačení – doporučeno pro první dětské psaní - vhodná náhrada plnicích per. Velmi dlouhá a tenká stopa písma, která se nepropíjí. Zcela nový, zdravotně nezávadný, rychleschnoucí, zmizíkovatelný, sytý modrý inkoust.

 

CentropenOblíbené TORNADO s ergo držením s “masážními body”, které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory a garantují zdravé psaní bez únavy. Vhodná náhrada plnicích per pro školáky, píše lehce bez tlačení, ideální pro leváky a dysgrafiky, doporučeno pro první dětské psaní. Zmizíkovatelný modrý inkoust a tenká, rovnoměrná stopa písma.

 

penTORNADO fruity ve zcela novém atraktivním designu a s osvědčeným ergo držením s “masážními body”, které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory a garantují zdravé psaní bez únavy. Vhodná náhrada plnicích per pro školáky, píše lehce bez tlačení, ideální pro praváky, leváky i dysgrafiky, doporučeno pro první dětské psaní. Nový zmizíkovatelný modrý nepropíjivý inkoust, u kterého si v provedení fruity děti mohou vybrat z pěti nových příjemných ovocných vůní (banán, jablko, jahoda, malina, borůvka), zaručuje velmi dlouhou, tenkou a rovnoměrnou stopu písma. Průměr kuličky 0,5 mm, šíře stopy 0,3 – 0,4 mm.

 

Pero Shark

penDesignově atraktivní trojúhelníkové bombičkové pero osazené ocelovým hrotem s iridiovou kuličkou typu F a s měkkým gumovým úchopem zaručuje pohodlné a snadné psaní bez únavy. Vhodné pro praváky i leváky. V pěti různých barevných kombinacích.

Vloudila se chyba? Není nic jednoduššího, než ji nechat zmizet! K inkoustovému peru patří neodmyslitelný zmizík!

Klasický modrý zmizík

penZmizík na inkoust do plnicích per s trojúhelníkovou úchopovou částí. Válcový hrot, šíře stopy 1 mm, odolný proti zatlačení. Ventilační chránítko.

 

Korekční popisovač

centropenPrvní korektor s trojúhelníkovým držením na obou stranách. Dvě funkce v jednom popisovači. Jeden hrot zmizíkuje modrý inkoust plnicích per a TORNADA. Druhý hrot přepisuje vyzmizíkovanou stopu. Moderní zaoblený design.

Znáte tyto kvalitní psací pera? Jakou s nimi máte zkušenost? Napište nám o tom !

Reklama