Až do dnešního dne se vůbec límcem nezabývala čtenářka s nickem Věrulinka. Považuje to za malicherné, přemýšlet o tvaru límce. Krk si najraději halí do hedvábného šátku, který v zimě hřeje a v létě chladí

Límec, zajímavé téma, kterým jsem do dnešního dne nezabývala. Ne, vážně, jsem nikdy nepřemýšlela, jaký límec má kabát, či bunda, spíše u letních šatu, ale ty mám ráda bez límce s hlubším výstřihem.

U bundy,či kabátu, který na sebe vezmu zcela, ale zcela výjimečně, je mi jedno, zda má límecči staváček, stejně nesnesu nic upnutého u krku, a to ani v mrazech. U krku posledníknoflík, či zip, vše nechávám volně a raději si vezmu hedvábný šátek.

Někdo řekne proč hedvábný. Mě v létě chladí a v zimě hřeje a zároveň mi dělá ozdobu. Těchto šátku mám plný jedno šuple, v různých barvách.

Abych si mohla vždy vybrat a ladil s oblečením.

Zkrátím to, mně límec nijak nevadí, ať je jakékoliv tvaru.

Zdraví

Věrulinka

Milá Věrulinko, na to, že je to pro vás malicherné téma, jste se docela rozepsala

Text nebyl redakčně upraven

Jaký typ límce máte na svém kabátu? Líbí se vám límce kožešinové? Jste raději pro límce objemné, které upoutají pozornost, nebo pro nenápadné límečky, které nepodléhají příliš módě? Máte ráda variabilní límce, které můžete různě zapínat, ohrnovat, nebo nechat široce rozevřené? Vybíráte si oblečení podle tvaru límce?

Jaký druh límce vám nejvíc sluší? Šálový, límec s klopami, „bubi“-kulatý, stojáček, nebo límec ve tvaru chomoutu?

Napište mi, na vaše příspěvky, ale i fotky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama