Rolničky, rolničky… za chvilku se budou tóny vánočních koled linout ze všech koutů obchodních domů a rádií a nikoho nenechají chladným před blížícími se Vánocemi. Pomalu začíná být čas přemýšlet o dárcích. Pokud si nevíte rady, nechte se inspirovat kazetami s dárkem navíc či taštičkami Radox, které navrhovala přední česká návrhářka.

Věděli jste, že
dárky k oslavám nového roku si dávali už staří Římané? Později se dávání dárků na Vánoce stalo projevem přátelství a lásky k druhému. U nás nosil dárky původně pouze svatý Mikuláš, na Moravě dokonce jistý Štědroň. Až později přinášel dárky Ježíšek, který se u nás „zabydlel“.

Radoxtné Vánoce

Každý rok připravuje Radox bohatou nadílku, ze které si můžete vybrat a obdarovat své blízké. Originální dárková balení Radox obsahují nejoblíbenější varianty sprchových gelů, koupelových pěn, tělových mlék a deodorantů ve spreji nebo roll-onů, které udělají radost každé ženě či muži, kteří chtějí krásně vonět po celý den.
Celkem 14 vánočních kazet a taštiček Radox bude v obchodech k dostání od poloviny října 2008. Vybírat můžete začít už nyní.

 

Radox pro tyto Vánoce spolupracuje s přední českou módní návrhářkou Klárou Nademlýnskou, která navrhla speciálně pro tuto příležitost 6 dárkových taštiček. Mějte doma originál z dílny slavné návrhářky.

 

Každá dárková kazeta Radox obsahuje nejen kvalitní přírodní kosmetiku, ale také dárek. Dámy kromě kosmetiky Radox najdou v limitované edici kazet náhrdelník nebo náušnice. Muži zase dostanou karabinu se svítilnou nebo originální plovoucí světýlko do vany.

 

Pánská dárková kazeta – Pro muže

Nejoblíbenější vánoční kazeta, která je každoročně nejprodávanější v pánské řadě. Obsahuje variantu For Men, sprchový gel s bylinnými výtažky a DEO antiperspirant ve stejné vůni s 24hodinovým účinkem. V kazetě najdete nově i praktický dárek – karabinu se svítilnou. Cena 159,90 Kč.

 

Dámská dárková kazeta – Kouzlo krásy orientu

Vánoční kazeta pro mladou ženu s dárkem. Romanticky laděná dárková kazeta zahalena do tajemné exotiky a vůně dálek potěší každou ženu. Radost vám udělá perleťový sprchový gel Cashmere s výtažky z kašmíru a ylang ylang společně s deodorantem Cashmere. Jako dárek  elegantní oranžové náušnice. Cena 159,90 Kč.

 

Pánská relaxační kazeta – Tajemství přitažlivosti

Pánská relaxační vánoční kazeta obsahuje kombinaci koupelové pěny a sprchového gelu. Tato kazeta přináší naprostou novinku – pěnu Muscle Therapy. Bylinná pěna obsahuje výtažky z exotického dračího ovoce a tím uvolňuje unavené a namožené svalstvo. Sprchový gel Dragon Eye s aroma černého pepře společně s pěnou v sobě skrývají to pravé tajemství přitažlivosti. Jako dárek koupelové světýlko. Cena 179,90 Kč.

 

Dámská relaxační kazeta – Sametové pohlazení

Romantická pečující kazeta je tou správnou volbou dárku pod stromeček. Kazeta Sametové pohlazení obsahuje novou pěnu Nourish a sprchový gel Wellness Passion. Špetka zázvoru a trocha bambuckého másla příjemně rozmazlí každou náročnou ženu. Jako dárek krásný náhrdelník. Cena 179,90 Kč.

 

Dámská prémiová kazeta – Péče přírody

Opravdová péče přírody, která je určena zejména citlivé pokožce, je skryta uvnitř limitované edice kazety Radox Daily Elements – Péče přírody. Unikátní složení s vysokým obsahem minerálů nadchne každého, kdo má rád přírodní péči. Hypoalergenní složení pěny Hydra care, s minerály z moře a výtažky z mořských řas, velmi šetrně pečuje o citlivou pokožku. DEO antiperspirant Pure clear s esenciálními minerály nezanechává bílé stopy na pokožce a sprchový gel Hydra care s vitaminem E vyživí vaši pokožku. Jako dárek navíc elegantní náhrdelník. Cena 279,90 Kč.

 

Pánská prémiová kazeta – Síla přírody

Sada pěny Restorative, sprchového gelu Deep cleansing a deodorantu Cool air v kazetě Síla přírody je určena pro citlivou pokožku, na kterou má díky složení blahodárné účinky. Minerály z moře a výtažky z mořských řas šetrně pečují o jemnou pokožku. Wellness kazeta je tou správnou volbou pro letošní Vánoce. Kazeta obsahuje praktický dárek – karabinu se svítilnou. Cena 279,90 Kč.

 

Dámská luxusní kazeta – Vitaminová péče

Tato luxusní dámská dárková kazeta je na trhu již čtvrtým rokem a má stále nové a nové příznivkyně. Kazeta obsahuje řadu pečujících výrobků pro sametovou a zdravě vypadající pokožku. Všechny výrobky této řady obsahují vitaminy a mají vysoký obsah mléka a jejich vůně je krásně sladěná. Vyzkoušejte vitaminovou péči, která je skryta ve sprchovém gelu Milk&Vitamins a k němu stejně vonící deo sprej i roll-on. Navíc je v kazetě i tělové mléko pro dokonale provoněnou pokožku. Jako dárek naleznete v kazetě náušnice. Cena 379,90 Kč.

 

Pánská luxusní kazeta – Síla přitažlivosti

Velmi luxusní pánská kazeta, která je určena všem, co vyznávají aktivní styl života. Kazeta obsahuje osvěžující sprchový gel Radox Sport s mořskými minerály, DEO antiperspirant Charger a samozřejmě i pěnu do koupele Muscle soak, která příjemně uvolní celé tělo po náročném dni a dodá nezbytnou energii. Jako dárek koupelové světlo. Cena 269,90 Kč.

 

TOALETNÍ TAŠTIČKY NAVRŽENÉ PŘEDNÍ ČESKOU NÁVRHÁŘKOU

 

Toaletní taštičky Radox pro Vánoce 2008 jsou exkluzivně navržené módní návrhářkou Klárou Nademlýnskou, která obléká řadu známých osobností. Darujte originální dárek z dílny Kláry Nademlýnské a značky Radox.

 

Dámská pečující toaletní taštička – Něžná péče

Toaletní taštička s vtipným designem ve tvaru pusinky obsahuje romantické trio. Sprchový gel, deodorant a roll-on s výtažky z magnolie a levandule s bohatým obsahem mléka, které dokonale pečuje o pokožku nejen při sprchování, ale i po něm. Mléčné složení a smyslná vůně vám dopřejí nevšední zážitek. Cena 259,90 Kč. 

Pánská sportovní toaletní taštička – For men

Pánská toaletní taštička pro náročného muže, který je aktivní. Taštička obsahuje osvěžující sprchový gel Sport s mořskými minerály pro regeneraci celého těla a mysli, DEO antiperspirant Charger a roll-on Charger se postarají o dokonalou péči proti potu v náročném dni. Navíc obsahují výtažky z aloe vera, které zklidní podrážděnou pokožku. Cena 259,90 Kč.

 

Dámská prémiová toaletní taštička – Sametová péče

Dámská prémiová toaletní taštička je určena pro náročné ženy a dívky. Moderně elegantní a jemná taštička se hodí pro každodenní použití. Komplet obsahuje velmi oblíbenou řadu Milk&Silk – sprchový gel, roll-on do kabelky a pěsticí vitaminové mléko pro krásně vláčnou pokožku. Trio s vysokým obsahem mléka a mléčnými proteiny zaručí mladě vypadající pokožku. Cena 299,90 Kč.

 

Pánská prémiová toaletní taštička – Dragon men

Jedinečná moderní pánská taštička pro velmi náročného muže, který se rád nechá hýčkat po náročném dni. Naleznete zde bylinnou pěnu Muscle Therapy s výtažky z dračího ovoce pro revitalizaci pokožky, která navíc příjemně voní díky aroma černého pepře. Ztracenou energii získáte ze sprchového gelu Dragon Eye s výtažky z ženšenu. Celou řadu doplňuje i deo-antiperspirant v roll-onu Dragon Eye. Cena 269,90 Kč.

 

Dámská luxusní relaxační toaletní taštička – Něžné pohlazení

Nejoriginálnější luxusní toaletní taštička pro náročné ženy ve stylu retro. Kombinace obsahující rozmazlující péči o pokožku v podobě perleťového sprchového gelu Cashmere s výtažky z kašmíru a ylang ylang, koupelové pěny Nourish s výtažky bambuckého másla a roll-onu Cashmere. Taštičku Něžné pohlazení si zamiluje každá žena. Cena 269,90 Kč.

 

Pánská luxusní relaxační toaletní taštička– Exclusive men

Luxusní a exkluzivní pánská taštička pro muže. Obsahuje oblíbenou pánskou koupelovou pěnu Stress relief s výtažky z rozmarýnu pro relaxaci. Prémiové balení doplňuje sprchový gel Noire s výtažky ze santalového dřeva a vůbec nejoblíbenější deodorant For Men. Cena 269,90 Kč.

Reklama