Žehlení zajímá skoro každou ženu. Ať máme k žehlení jakýkoliv vztah, stejně, pokud chceme mít oblečení vyžehlené, musíme vzít do ruky žehličku a věci na sebe vyžehlit. Žehlení nám ale určitě může zpříjemnit moderní systémová žehlička.

Chcete mít prádlo krásně vyžehlené? Neřešit nastavení teploty? Mít jistotu, že žádný materiál nespálíte? Vědět, že se systémovou žehličkou ušetříte spoustu času? Pak se pojďte s námi inspirovat! Naším tipem jsou systémové žehličky Philips! Více na www.philips.cz.

Systémová žehlička PerfectCare Elite je sestrojena pro větší pohodlí i dostupnost a žehlení tak činí snadnější. Od džínů po vaši oblíbenou hedvábnou košili žehlete jedním tahem bez nutnosti upravovat teplotu. Žehlení bude rychlejší a pohodlnější a zároveň máte u veškerého oblečení zaručeny skvělé výsledky.

Jaké má systémová žehlička Philips výhody? Podívejte se na video:

Systémová žehlička  Philips PerfectCare Elite GC9630  

  • Vysoce výkonná pára pro rychlejší výsledky žehlení*
  • Žehlete hedvábí a džíny bez potřeby nastavení teploty.
  • Nebojte se nechat rozpálenou žehličku na žehlicím prkně.
  • Testováno a schváleno odborníky na textil.

 

philips

 Silný parní výkon

Žehlička PerfectCare Elite poskytuje mimořádný výkon a je nejvýkonnější systémovou žehličkou v portfoliu Philips. Pára prostoupí do hloubky, abyste mohli vaší hromadou na žehlení jen proletět a vyžehlit jedním tahem i ty nejodolnější záhyby. Žehlení nebylo nikdy tak rychlé a snadné.
* Testováno v porovnání s 10 nejprodávanejšími systémovými žehlickami v prosinci 2014

Vertikální žehlení

Žehlička PerfectCare Elite je ideální na vertikální žehlení. Nyní můžete účinně odstraňovat záhyby z choulostivého oblečení, jako jsou šaty, bundy nebo i těžko žehlitelné oblečení s kovovými doplňky, ozdobami a knoflíky.

Podívejte se na video:

Žádné spáleniny a nastavovani teploty

Žehlička PerfectCare garantuje absenci spálených míst u všech žehlitelných tkanin, což vám dodá na důvěře při žehlení i těch nejjemnějších a největších skvostů vašeho šatníku. Díky technologii OptimalTEMP už se nemusíte strachovat, že zapomenete změnit teplotu na různé látky, takže ušetříte čas a vyhnete se zbytečnému stresu.

Žádné nastavování teploty: Představte si, co kdybyste se už nemuseli trápit tříděním prádla a nastavováním teploty žehličky? S technologií OptimalTEMP si vystačíte s jednou optimální teplotou pro jakékoli žehlitelné materiály. Se systémovými žehličkami Philips PerfectCare snadno a rychle proměníte hory prádla v úhledně vyžehlené komínky.

Proč se nespálí? Podívejte se na video:

Další systémové žehličky, které by vás mohly zajímat:

  • PerfectCare Elite
  • PerfectCare Pure
  • PerfectCare Performer
 

Skvělá akce pro nákup systémové žehličky! 90 dní - garance vrácení peněz    

Nabídka se vztahuje na parní generátory Philips PerfectCare s typovým označením GC9630/20, GC8731/20, GC9550/02, GC9246/02, GC9241/02, GC9231/02,GC7635/30, GC7640/80, GC7011/20 a GC7015/20 (na jinétypy se akce nevztahuje), zakoupené v období od 1. 3. 2016 do 31. 12. 2016 ve vybraných specializovaných prodejnáchs elektrospotřebiči a ve vybraných online obchodech. Více na www.philips.cz.

* Hmotnost žehlicky a výstup páry (norma IEC60311), testováno v porovnání s 10 nejprodávanejšími systémovými žehlickami v prosinci 2014.

Advertisement

Reklama