Hot Wheels dráha Hadí pomsta
Co naplat, kluci jsou pro akci. Už od raného dětství milují adrenalin a nezapřou v sobě budoucí muže činu. Tiché hry a pasivita není nic pro ně. Zbožňují rychlost, napětí a soupeření.
A právě tohle všechno jim může nabídnout naše nová hra Hot Wheels dráha Hadí pomsta.
Není nad pořádně rychlou jízdu. Nová dráha Hot Wheels Hadí pomsta zaručí skvělou zábavu všem nadšeným závodníkům. Ale pozor, žádná jednoduchá jízda do kolečka, ale pěkně napínavý závod plný vzrušení jako ve skutečnosti. A možná ještě napínavější a dobrodružnější, protože tentokrát to není tak jednoduché. Na závodníky na dráze čeká boj s nelítostným a zákeřným hadem. Auta jezdí ve smyčce, na které číhá had. Závodníkovi nezbývá nic jiného, než promyšlenou a rychlou jízdou hada z trati vyrazit. Může se ale stát, že se mu to nepodaří, a naopak had vystrčí auto z dráhy! Tenhle napínavý souboj zažijete s dráhou Hot Wheels Hadí pomsta. Ale tatínkové pozor, ať k tomu také své syny pustíte.
Vhodný věk: 5 +


Hot Wheels T-Rex Playset
A co se takhle vydat za dobrodružstvím jako vystřiženém z Jurského parku nebo Hvězdných válek? Tady už půjde do tuhého. Ocitnete se v neznámém světě a utkáte se s drakem požírajícím auta jako jednohubky. Pro slabé povahy to rozhodně nebude, tak se pořádně připoutejte, vyrážíme za žhavou novinkou Hot Wheels T-Rex Playset.
Jste zvědaví, o co půjde? Už si na vás brousí zuby rozzuřený drak, který polyká angličáky za jízdy! Nová autodráha Hot Wheels T-Rex Playset má vlastní motorek, který vymrští autíčko nahoru po hřbetě draka až do jeho tlamy. Když drak nachytá všechny angličáky, musíš se mu dostat na záda a uvolnit sevřené čelisti, ze kterých autíčka opět vypadnou.
Největší hit letošního podzimu se jmenuje: Hot Wheels T-Rex Playset
Vhodný věk: 5 +


Hot Wheels Mega Air Jumper
Kluci milují skoky na kolech, na skateboardech, na snowboardech. Jízda při zemi je nuda.
Ani pády je neodradí. Žádné slzy, jen se otřepou a jedou dál. Koneckonců jsou to správní kluci.
A teď pro ně máme skvělou novinku. Skákací auta.
Pořádně skákat umí jen opravdoví machři. Představujeme Hot Wheels Mega Air Jumper, který snadno zvládne rychlou jízdu i vysoké skoky. Vezmi auto, stlač kabinu dolů na kola a rozjeď to!
Hot Wheels Mega Air Jumper za jízdy vyskočí až půl metru vysoko! To je přece super. Vyzkoušej, co všechno dokáže přeskočit, když to s ním umíš.
Tohle auto prostě musíš mít!
Zažiješ s ním spoustu zábavy a legrace.
Vhodný věk: 5 + 

O autíčka Hot Wheels můžete soutěžit ZDE

Reklama