Bulvár

Rado: Kouzelná keramika

Představte si, že byste vzali trochu keramického prášku a za pomoci kouzla z něho vytvořili hodinky s ocelovým leskem. A nyní zkuste to samé doopravdy bez použití jakéhokoliv kovu. Že to zní nemožně? Rado to dokázalo!

Úchvatné hodinky z plasmou upravené high-tech keramiky začínají svůj život jako keramický prášek, z něhož se ve formě vytvoří základní pouzdro požadované velikosti. Za pomoci pokročilé technologie zpracování materiálů potom dojde ke zbarvení bílého keramického pouzdra hodinek. Proces, který ovlivní molekulární strukturu keramického povrchu, se odehrává ve speciální peci při 20.000°C. Plyny aktivované touto teplotou zahřejí keramiku velmi rychle na potřebných 900°C a ta okamžité dostane šedý metalický odstín. Vlastnosti keramiky se ovšem nezmění – zůstane tvrdá, odolná proti poškrábání, lehká a hypoalergenní. A navíc, upravená barva vydrží navždy.

rado6

Fascinující tmavě šedý metalický vzhled může plasmou upravenou high-tech keramiku snadno zaměnit mezi kovové materiály. Pro jeho výrobu ale nebyly použity žádné kovové příměsi.

Jde o patentovaný proces, který Rado vyvinulo. Plasmou upravená high-tech keramika zůstává 100% keramikou, 100% inovativní a 100% Rado.

Plasmou upravenou high-tech keramiku používají nejznámější modely Rado, včetně řady HyperChrome a DiaMaster.

rado7

 

   
15.09.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme