Okouzlující, tajemné a oslnivé - takové dokážou být diamanty. Krása těchto drahých kamenů je ale o to větší, pokud jsou kombinovány se stejně úchvatnými hodinkami z high-tech keramiky.

Kolekce Rado HyperChrome Diamonds se proto rozrůstá o čtyři nové modely: bílá, černá, plasmou upravená a nově také hnědá high-tech keramika s diamanty po obvodu číselníku. Luneta v barvě růžového zlata svírá celkem 56 jiskrných diamantů, které se třpytí jako západ slunce. Boky hodinek a jejich korunka jsou laděny do stejně okouzlující zlaté barvy. Uvnitř jednolitého pouzdra pracuje automatický strojek, který dá hodinkám dostatek energie pro vaše každodenní záležitosti.

rado2

Diamanty jsou přirozeným zvýrazněním krásy jejich nositelek. Z hodinek Rado HyperChrome to proto dělá ideální ženský doplněk. Hodinkové „malé černé“ kombinují luxus a praktičnost v jedinečné časomíře, která se hodí ke každému outfitu.

Na výběr je několik modelů Rado HyperChrome Diamonds. Pro ženy, které obdivují metalický vzhled hodinek je tu varianta z plasmou upravené high-tech keramiky. Černá verze zase poskytuje okouzlující nadčasový design, zatímco bílá high-tech keramika nabízí trendy a veselý půvab. Nová čokoládově hnědá zase potěší každý pohled – tmavé sladké tóny zvýrazňuje barva růžového zlata a perfektně tak ladí s každým zápěstím.

Všechny modely z kolekce Rado HyperChrome Diamonds jsou díky high-tech keramice odolné proti poškrábání, lehké, hypoallergenní a příjemně se nosí. Kdo říkal, že pro krásu je nutné trpět?

Pro lesk, který nevybledne

Poutavá plasmou upravená high-tech keramika začíná svůj život jako keramický prášek, z něhož se ve formě vytvoří základní pouzdro požadované velikosti. Za pomoci pokročilé technologie zpracování materiálů potom dojde ke zbarvení bílého keramického pouzdra hodinek. Proces, který ovlivní molekulární strukturu keramického povrchu, se odehrává ve speciální peci při 20.000°C. Plyny aktivované touto teplotou zahřejí keramiku velmi rychle na potřebných 900°C a ta okamžité dostane šedý metalický odstín. Vlastnosti keramiky se ovšem nezmění a barva vydrží navždy.

Každá žena si zaslouží šperk a hodinky z řady Rado HyperChrome Diamonds zase jednou potvrzují, že diamanty umí být nejlepším přítelem ženy.

rado3

Reklama