.

Rado Esenza Ceramic Touch - První keramické hodinky ovládané dotykem

Novinky

Rado Esenza Ceramic Touch - První keramické hodinky ovládané dotykem

Rado se podařilo, o čem mnozí snili. Keramické hodinky ovládané dotykem – navíc výhradně pro ženy. Nejnovější technologie a nejcitlivější lidský smysl spolu ve výjimečných hodinkách.

mNemnoho společností vyvíjí nové technologie přímo zaměřené na ženy. Rado tuto výzvu přijalo a díky svému nekonvenčnímu přístupu mohly vzniknout hodinky Rado Esenza Ceramic Touch.

Jednoduchá manipulace a radost od pohledu, to jsou nejlepší dámské hodinky. Navíc bez rizika zničení manikúry. Ovládané jemným tlakem a posouváním prstu po bocích hodinkového pouzdra – levá pro hodiny, pravá pro minuty – může čas plynout nebo se naopak vracet. Možná nemají korunku, ale rozhodně jsou pro královnu.

Vyvinuty týmem návrhářů Rado, který čerpal ze svých dlouholetých zkušeností s high‑tech materiály a za pomoci technologických specialistů Swatch Group. Hodinky jsou jak tvrdé, tak jemné – tvrdá high-tech keramika vytvarovaná do hladkého oválu.

Citlivé nastavení

Jednolitá konstrukce pouzdra, vyrobeného v sofistikované formě pod velkým tlakem zaručuje kvalitu dotykového ovládání.

Pouzdro z kovu by přitom fungovalo jako klec pro obvody zavřené uvnitř. Naproti tomu high-keramika je izolátor a dává tak možnosti ovlivnit elektrické obvody v srdci hodinek. Elektrody mohou „cítit“ přítomnost konečků prstů skrz keramiku.

Tyto hodinky jsou o dotyku. Proto je potřeba je mít na zápěstí v momentě nastavování. Díky kontaktu zadního dýnka s pokožkou se tak hodinky stanou součástí vašeho těla.

V kolekci je šest nových modelů, tři černé a tři bílé. Reprezentují první generaci vývoje. Více než 50 let již Rado přepisuje historii hodinářského průmyslu užíváním nekonvenčních materiálů. Riziko k tomu být světovou jedničkou se vyplatilo a v dlouhé řadě úspěchů se objevil další záznam.

Jednoduchost je ta správná důmyslnost.

   
24.04.2014 - Redakční novinky - autor: red

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme