Pokud jste si dnes naladily internetové vlny rádia ŽENA-IN.cz, neprohloupily jste. Čeká vás totiž celý den písniček na přání a návdavkem vám budu, mile posluchačky, z vašich oblíbených songů věštit!

Přeji vám tajemné ráno, milé posluchačky rádia ŽENA-IN.cz!

Právě jste naladily na svém povelovém řádku frekvenci www.zena-in.cz, a to je dobře! Hraju vám dnes totiž písničky na přání. Kromě toho vám nahlédnu až na dno duše...

A na rozjezd vám pustím jednu svou oblíbenou vypalovačku...

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama