Pod článkem jsem byl napaden, že nechci nic říci. Má to pochopitelně hned několik etických důvodů. Redakce je tu pro vás a má vás bavit a ne frustrovat. A já jsem moderátor diskuse, na dané téma, takže se jen snažím směřovat debatu tím či oním směrem. Vše je ale stejně vždy na vás. Ale prosím, dnes udělám výjimku, ač nerad.

Takže moje krátká zpověď, když po ní některé čtenářky (ba i čtenáři - ahoj kucí!) stály. Nemohu si stěžovat. Na nic, ani na počet partnerek, ani na výdrž, ani na cenu.

To první je cifra někde mezi dvěma a třemi sty, mám to zmapováno jen před rozvodem, po něm jsem se nalézal v období, kdy jsem měl vše jak v mlze a nějak jsem to nevnímal.

K počtu výkonů během jedné noci? Mám takříkajíc sexuální výdrž tříletého divokého kance (naštěstí ne už rozměry), takže v podstatě nemá cenu hovořit o více stycích za noc než o jednom - nepřetržitém.

K měřitelným jednotkám patří i objem ejakulátu, který činí zhruba pěti až osminásobek obvyklé dávky, takže jsem si za studií, kdy jsem si přivydělával dárcovstvím, mohl dovolit splácet byt v Praze (pravda, ceny byly tehdy jiné).

Snad jsem vás uspokojil alespoň virtuálně a můžeme přistoupit k našemu tématu. Na vaše příspěvky (třeba o tom, co je v mém článku a co není moc) budu netrpělivě čekat na adrese redakce@zena-in.cz!

Reklama