Bulvár

Ráda se vracím domů

Děkujeme za krátký, ale potěšující příspěvek. Pokud bydlíte v paneláku a nikdo vás ani nepozdraví, budete se možná divit, jaké sousedské vztahy panují v domě, v němž bydlela čtenářka s nickem majelis.

Já bych chtěla zavzpomínat na své minulé sousedy. Nastěhovala jsem se v dětství coby šestiletá na sídliště do panelového domu. Vyrostla, osamostnila a přestěhovala o patro výš od rodičů do svého bytu. Celkově jsem zde bydlela 40 let.

Nyní jsem přestěhovaná s manželem ve větším bytě, nicméně se do starého paneláku ráda vracím. Ty sousedské vztahy zde jsou dosud jedinečné - o silvestrovské půlnoci se všichni schází ve vyzdobené sušárně, každý přinese něco dobrého, popřejeme si a probírá se život až do svítání. Ta nálada a atmosféra je suprová.

Na tohle posezení se i s manželem těšíme - vracím se zkrátka domů.

majelis

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to máte dobré. Já už osm let bydlím ve třípatrovém domě a skoro se neznáme. Každý zaleze do bytu a zamkne za sebou na dva západy. Občas prohodím pár slov s jednou milovnicí pejsků a se sousedem, který dělá domovního důvěrníka. Ale jeho manželka mě vždycky probodne pohledem, jako bych jí ho chtěla přebrat..

   
04.05.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Dudlajlama [*]

  A chceteSml16? Domovni duvernici jsou vetsinou treskuti fesaciSml16

  superkarma: 0 04.05.2010, 23:57:16
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Dana Svobodová:Sml30 ani se nedivím, jste pěkná ženská, jestli je žárlivá a ne zrovna hezká Sml30Sml79

  V Praze jsme za totáče měli správce domu, jeho žena byla až nemocná žárlením, jak její s některou z nás promluvil Sml52, chtěly jsme třeba jenom klíče od prádelny a sušárny, už byla u dveří, aby o nic nepřišla, jeho odstrčila, klíče podávala raději sama.

  On jednou nám žekl, ženský, já jí snad zabiju, jak mi s tím žárlením se*e Sml52, ale on je tak ošklivej Sml52Sml52Sml52, bych ho nechtěla, tedy všechny jsme se shodly se ženským, kdyby byl jediný na pustém ostrově, nikdy jeho Sml52

  Taky jsme mívali krásný Silvestry v paneláku, po revoluci se to nějak rozplynulo, poslední roky vše skončilo, pouze mezi sousedy na patře jsme si popřáli.

  superkarma: 0 04.05.2010, 16:16:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme