Obrázky tří magických míst zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Tana M. Schválně, jestli to poslední místo poznáte, já ho nepoznal...

První přispěvatelkou k dnešnímu místopisnému i tajemnému tématu je čtenářka Tana M.

Zaslala celkem tři obrázky magických míst, kam se ráda vrací. Hádejte, kde je to třetí!


Milá redakce, mám několik magických míst na světe. Všude se moc ráda vracím, protože mi tyto místa připomínají moc hezké chvíle mého života.

První obrázek je ze Slapské přehrady, z magického místa na vyhlídce. Pokud se tam někdy dostanete, dáte mi za pravdu, že toto je opravdu magické místo na zemi.

slapy

 

Obrázek č. 2 Tr. Teplice SK, místo mých výletu po cestách poznání...

dum

Obrázek č.3 AMS, NL,-

ams

Hezký den,
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama