Už jsme tady měli příběh o tom, že si na letišti těžko poznáme vlastní kufr. Čtenářka s nickem telelot nám poradí, jak na to. Více neprozradím, nechte se překvapit

Krásné dopoledne, většinou jezdíme jen na Šumavu, takže balíme do cestovních tašek a batůžků a „nějak“ to nacpeme do kufru auta. Před třemi lety jsme však s dcerkou letěli na Krétu - náš první let v životě- tak jsme se na to chtěli pořádně připravit a dost ocenili kufry na kolečkách. Jeden vlastní, druhý vypůjčený. U kamarádek jsem sondovala, co a jak na letišti před odletem, při příletu, co kam zabalit... co můžu mít v letadle...

Jedna mi poradila, že si zavazadlo proti poškození omotává potravinářskou folií. Tak jsme těsně před odjezdem na letiště (když už bylo teoreticky VŠECHNO sbaleno a nic nemělo chybět) kufry několikrát kolem dokola „obalili“ a manžel dostal šťastný nápad přelepit fólii ještě barevnou izolepou.

To se potom při příletu náramně hodilo, vyjížděla zavazadla jedno za druhým, některá se postupně vracela znovu a znovu, než je majitel poznal, jen my byli v klidu. Najednou se objevily naše kufry, do dálky svítící žlutou izolepou, přelepenou přes ně ze všech stran do tvaru křížů...;-) 

Sice si nás všichni prohlíželi..., ale za ten „klid“ nám tato popularita stála;-)

Hodně štěstí při cestování

telelot

Milá telelot, ano obalené kufry fólií jsou na letišti běžně k vidění, není to jen kvůli poškrábání kufru, ale pro případ, kdyby se náhodou otevřel. Ale izolepa je fakt dobrý nápad.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama