Pracovní schůzka, nákupní seznam, zubař - jen na nic nezapomenout. Vše stihnout a hlavně to správně naplánovat! V roce 2013 to půjde snáz, protože diáře QUO VADIS Vám umožní přehledné plánování každé aktivity vašeho dne. Organizování Vám usnadní odtrhávací růžky stránek pro rychlé a jednoduché vyhledávání a díky speciální šité vazbě si můžete být jistí, že Vám žádné stránky nevypadnou ani se nerozlepí při častém používání.

Pro rok 2013 si vyberte z následujících novinek:

Quo VadisPro velmi vytížené tu máme diáře QUO VADIS CLUB Miniday, ve kterých má každý den svou vlastní stránku. Zároveň se díky své velkosti 7x10 cm vejde do každé kabelky. Diář QUO VADIS Miniday se pyšní exkluzivním koženým přebalem se zavíráním na přezku v atraktivním barevném provedení červené, meruňkové nebo elegantní černé. Díky jeho nápaditému designu a přehledné organizaci času po dnech si Miniday oblíbila spousta manažerů.

Quo VadisUž vás nebaví nudné diáře? Pořiďte si jeden z diářů řady QUO VADIS CLUB Prestige v růžovém a nově i tyrkysovém provedení ve formátu A6 (10x15cm). Pro ty z vás, kteří hledají elegantnější variantu, máme nový odstín ledově hnědé ve formátu A5+ (16x24cm). Diáře QUO VADIS CLUB Prestige Vám umožní plánovat den podrobně po 30 minutách a vedle kolonek pro dny Vám nabízejí extra kolonky pro Vaše poznámky, kontakty nebo úkoly, takže máte přehled o celém týdnu na jediný pohled!

Quo VadisŘada QUO VADIS HABANA smooth weekly horizontal potěší zejména studenty, protože umožňuje plánování na 16 měsíců dopředu, tj. na celé tři školní semestry. Je na výběr ve třech barevných provedeních - černá, červená nebo růžová. Diáře z řady Quo Vadis Habana smooth mají elastické zavírání na gumičku a lesklé měkké desky.

Diáře QUO VADIS si můžete zakoupit v prodejnách Neoluxor nebo online v e-shopu: www.inpox.cz.

Tyto barevné diáře v kabelce určitě nepřehlédnete!

  • QUO VADIS Club Miniday (7x10cm)- doporučená maloobchodní cena 354 Kč
  • QUO VADIS Club Business Prestige A6 (10x15cm) - doporučená maloobchodní cena 336 Kč
  • QUO VADIS Club Minister Prestige A5+ (16x24cm) - doporučená maloobchodní cena 480 Kč
  • QUO VADIS Habana smooth weekly horizontal (10x15cm) - doporučená maloobchodní cena 324 Kč

Quo Vadis

 

Reklama