Moje rodina pochází z Maďarska, jako děti už jsme měly "plechovou hubu", na sváču nám babička dala do jedné ruky chleba s máslem a do druhé papriku :-D

Babička byla malinká a hubatá, to mám po ní a dědeček měl nádherné modré oči, ty jsem podědila jen já, jinak mají všichni oči hnědé nebo medové.  

Ani oči jako nebe ani babiččinu papulatost bych neměnila) Jen je mi někdy líto, že nemám babiččiny vlasy, husté hnědé vlnité...ale bohužel mám dva tři vlasy, sem tam někde něco, při větru bez komentáře ... rovné, brutálně neučesatelné, ale co, už jsem si zvykla, hubuju kvůli vlasům jen tak dvakrát za den, takže je to OK))
 
 Jinak jsem moc spokojená, ať jsem podědila co jsem podědila, hlavně babička s dědou pořád žijou skrze mne a jsem moc zvědavá na to, jak se projeví moje dědictví po nich v naší modrooké extra hubaté malinkaté dcerušce :-)  

Hezký den všem a mějte sami sebe rádi, jací jste )

 Quentinová z Montargis (Kentánová)


No nazdar!! Kdepak jsi se toulala, Kentánová? Jsem moc ráda, že Tě „vidím“. Už nám laskavě taková dlouhá „Áčka“ neházej. Stýskalo se nám. Nezklamala jsi, Tvůj příspěvek se krásně čte. Mám Tvůj projev ráda. Měj krásný den a neztrácej se nám!  Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky, které mi posílejte na redakce@zena-in.cz je jasné : Co jsme po kom podědili a co bychom vyměnili?

Také vyhlásíme borce a chcípáka pro dnešní den.

Autor dnešního vylosovaného příspěvku uloví exklusivní krém na obličej s medem a mlékem.

Reklama