Dobrý den až do večera a hezké pondělí přeji))) K dnešnímu tématu mám dvě příhody, jednu zažil můj drahý kamarád "Líba" se svou ženou Heluš a tchýní ... druhou jsem kdysi četla v Černé kronice a týkala se také dnešního tématu, ač skončila dramaticky :-)

 Kamarád měl první byt na patře v činžáku přímo naproti tchánovcům a tchýně byla něco jako maminka z Discopříběhu 2, kdy "děti" o svatební noci si chtěli užít sexu a máti se jim cpala do pokoje s talíři na rukách... Dětiiiii, nesu vám řízkyyyy... a drbala bokem a ramenem do dveří, za nimiž je zkoušel nohou držet ženich... zkrátka tchýně kazišukyně :-D

 Zrovna takovou má kamarád Líba, který šílel z toho, že tchýně jim chodila do bytu bez zaklepání, buď si pro něco šla, co jí doma chybělo nebo jim něco nesla ... baba tam vlítla a nedbala jejich soukromí ...

 Líba začal chodit doma nahý, aby jí přibrzdil, na opětovné upozornění, že by měla klepat paní vůbec nedbala ... Jednou jí vypekl luxusně, s manželkou si dopřávali orální intimní chvilku a slyšeli, jak do bytu zase vlezla "maminka", Heluš hned chtěla dát nohy k sobě a hledala oblečení, ale Líba jí s potutelným úsměvem zadržel... " Počkej - necháme jí dojít až sem :-)"  A opravdu - tchýně cupitala po bytě a volala je a Líba se ozval z ložnice : " Jsme tady ! " A paní máma rozrazila dveře do ložnice, kde se jí naskytl pohled na dceru s nohama doširoka a zetě, který se otočil od manželčina klína a zeptal se bez uzardění : "Chtěla jste něco, maminko? :))))))))))


 Od té doby jim dala pokoj a nakonec se i přestěhovali a klidu měli ještě víc ) Jedny Vánoce se Líba s Heluš domluvili, že si nic nekoupí a nakoupí jen dcerušce. Ale Líba se vydal i tak po obchodech, hledal čím manželku překvapit , nakoukl i do Erotic Shopu, nechal si ukázat a vysvětlit z mnoha druhů vibrátorů a jeden manželce vybral, hezky zabalil a dal pod stromeček.

  Heluš neočekávaný tajemný dárek překvapil a ještě víc i to, že jí manžel naznačil, ať to rozbalí, až když půjde malá spinkat... Heluš se trochu zlobila, že porušil dohodu a možná se trochu těšila na skládací deštník, který v té době frčel, ale místo toho vybalila uměláka s baterkami, nepotěšilo jí to, mrskla s pinďourem pod stromek  a odkráčela do hajan.
 Druhý den se manželé s dcerkou vydali na sváteční oběd k tchýni a maminka se vyptávala : " Tak co ti donesl Ježíšek , Heluš ? "  A Heluš ještě uražena na manželův vtípek odpověděla : " Ále nic, my jsme si letos nic nekupovali ." A Líba ji pošťouchl : " Co povídáš, dárek jsi tam měla, jen se pochlub mamince ... " Helga vyhrkla : "Růžovej svetr, mami ." A tchýně : " Jééé, že mi ho půjčíš na Silvestra na zábavu! " Líba se začal samozřejmě smát a jen on a jeho žena věděli, že by asi na Silvestra tchýně užila jinou zábavu, než by předpokládala :-D

Příběh Black Big Johna 0.5 kg

 Počátkem 90tých let se otevíraly erotické obchůdky jako houby po dešti... Jakákoliv možnost upozornit občany i na svobodu nákupů v nových obchodech tohoto typu, před revolucí nevádaných v naší zemi, byla senzací))

V Černé kronice jsem se dočetla příběh jednoho pana hajného ze samoty, kterak způsobil manželce silný otřes mozku penisem.

Hajný byl obecní pijan a karbaník, ženu často nechávala samotnou doma a paní si ho tedy moc neužila, buď číhal na jelena nebo popíjel v obecní nálevně. Na nevěru ani nepomyslela, ale přece jen si dala stranou korunky a tajně si koupila  černý půlkilový vibrátor Big John a začala si časem zpívat, usmívat se... manželovi chystala na posed svačinky a do hospody ho začala posílat, až mu to bylo divné a začal pátrat, kdo mu chodí za ženou, okamžitě vytušil, že má asi parohy nejen na chalupě, ale i na hlavě )

V hospůdce to probral s kamarády a šel domů dřív než obvykle a poslouchal pod oknem i za dveřmi, jak jeho paní doma hlasitě sténá a sexuje... Měl v tu ránu červeno před očima!  Vřítil se do hájovny a jak byl v ráži, že odhalí nevěrnou manželku, místo toho jí našel v tom nejlepším , vibrátor jí zabavil a jal se jí honit po chalupě a když jí , chuděru, dohnal, několikrát jí udeřil vibrátorem, až to s paní seklo k zemi. Hajný se zalekl a hned jí volal sanitku a pokoušel se ji vzkřísit, což se podařilo. V Černé kronice bylo psáno, že byl hajný žalován za těžké ublížení na těle umělým penisem :-)

 Jak jejich manželství dopadlo, nepsali, ale na příběh s Big Johnem detailně popsaným v rubrice se nedalo zapomenout)

 Hezký den všem )


 Quentinová z Montargis

Text nebyl redakcí upraven.

Jestli tohle nebyla náhodou geniální finta reklamní agentury.

Dnešní téma: Erotické hračky

Používáte je? Jaký k nim máte vztah? Máte doma nějaké? Máte nějakou zkušenost, či zajímavý příběh s erotickými hračkami v hlavní roli? Napište nám! Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ten nejlepší odměníme. Tentokrát soutěžíme o knihu Tajemství análního sexu.

Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

 

Reklama