Tým Schwarzkopf Professional představil novou kolekci Essential Looks pro jaro/léto 2006. Kolekce s elegantním názvem „Glamour“ uvádí šest sezonních trendů vytvořených profesionálními módními znalci na základě inspirace z přehlídkových mol. „Glamour“ představuje  portfolio nádherných vzhledů,
nejnovějších trendů stříhání, barvení a stylingu – jsou odvážné, nutící k zamyšlení a vždy o krok před všemi trendy, které znáte.

Buďte “in” s Essential Looks jaro/léto 2006 od Schwarzkopf Professional. Essential Looks jsou unikátním komplexním rádcem pro svět módy.  

Essential Looks jsou o módě, nejen o barvách vlasů, nebo stylingu – jde o celkový vzhled, který je „in“. Navíc, podle těchto doporučení vás kadeřníci spolehlivě ostříhají, či vytvoří provokativní účesy, který ostatní mohou pouze následovat,“ vysvětluje podstatu záměru kolekcí Essential Looks Martina Fialová, marketingová manažerka Schwarzkopf Professional v ČR. U zrodu těchto účesů je důvěrná znalost módních kolekcí.

Tato poslední kolekce oslavuje půvab současné doby. Ne velkolepý styl Hollywoodu, ale vzhledy, které jsou nedbalé, okázalé, jednoduché, moderní a vkusné. Vybírá to nejlepší z módních přehlídek, aby vám přinesl šest trendů z příští sezóny, které budou perfektně vyhovovat vašemu vnímání současného stylu. Letošní trendy mají názvy Sport Luxe, Simplicity, Purity, Boy Division, City Slicker a Glam

Essential Looks se skládá ze šesti klíčových trendů,  které stanovují standardy pro jaro/léto 2006. Loňská kolekce pro jaro/léto 2005 s názvem „Real Collection“ měla silný retrospektivní nádech a inspirovala se věčnými klasickými prvky. Letošní „Glamour“ naopak oslavuje půvab současné doby – jednoduchost, okázalost a vkus.

 

Podívejme se na jednotlivé trendy Sport Luxe, Simplicity, Purity, Boy Division, City Slicker nebo Glam:

Minimální, aerodynamické siluety a decentní, ženský styl můžete najít v Simplicity a Purity. Simplicity je poklona nejlepším módním trendům 60. let se styly dotýkajícími se očních řas a ohraničujícími obličej v rezonantních barvách a nápadných tvarech. Půvab v té nejzákladnější formě pro ženy, které milují pořádek, bezvadně bílé prostory a pevně ovládají svůj osobní styl. Nevinné, splývavé a nestrukturované styly dominují v Purity, jež oslavuje romantickou verzi ostříhaného půvabu. City Slicker je trend s upraveným, jednobarevným oblékáním a k tomu se hodícími ostrými vlasy. Pro lidi Sport Luxe spočívá půvab ve sjednocování vzhledu. Ženy Glam se velmi rády parádí; pompéznost, přestylizovanost a vyšperkovanost z něj činí předváděcí, ne osobní styl. Vlasy jsou rozpuštěné, svůdné a načesané s leskem v syté barvě zlata a šampaňského. Boy Division je grunge rockem, ale s elegancí, pro muže, kteří dávají najevo esenci pohodové kultury mladých.

Essential Looks jsou dostupné v kadeřnických salonech po celém světě, kontaktujte Schwarzkopf Professional ČR pro Váš nejbližší kadeřnický salon a produktový katalog.

 

Chcete změnu?  Najděte si nejbližšího kadeřníka na:

http://www.schwarzkopf-professional.cz

 

 

 

 

Reklama