.

Putovní festival vín už zítra v Ostravě a posléze v dalších městech ČR

Novinky

Putovní festival vín už zítra v Ostravě a posléze v dalších městech ČR

Všechny milovníky dobrého vína zveme na červnový putovní festival Wine Tour, který proběhne v šesti městech po České republice. Wine Tour začne už zítra, v úterý 2. června v Ostravě, poté se postupně přesune do Brna (3. 6.), Prahy (4. 6.), Karlových Varů (9. 6.), Ústí nad Labem (10. 6.) a poslední zastávkou bude Hradec Králové (11.6.). Širokou nabídkou jednotlivých vinařství z celého světa na všech setkáních Wine Tour provedou zkušení sommeliéři a odborníci ze společnosti Global Wines.

vina

„Ochutnávky budou tematicky zaměřeny na aktuální vinařské trendy z různých částí světa. Návštěvníci budou moci ochutnat oblíbená vína celosvětově známých a oblíbených vinařství jako je například italské Antinori, novozélandské Villa Maria, portugalské Real Companha Velha či francouzského vinařství Domaines Barons de Rothschild, zde pak také vybraná vína tohoto prestižního vinařství z vinic z Nového světa. Větší prostor letos dostanou u nás stále populárnější rakouská a německá vína, určitě doporučuji zastavit se například u prezentace německého vinařství Klumpp. Kromě tichých vín budou v ochutnávce také španělské sekty typu Cava z vinařství Freixenet či pravé francouzské šampaňské Lanson a Pol Roger, ale i řada vybraných destilátů,“ říká Filip Jantač z pořadatelské společnosti.

Wine Tour v jednotlivých městech:

  • 2. 6. 2015 Best Western Hotel Vista, Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava
  • 3. 6. 2015 Noem Arch Hotel, Cimburkova 564/9, Brno
  • 4. 6. 2015 Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9
  • 9. 6. 2015 GH Pupp Bechers bar, Mírové náměstí 2, Karlovy Vary
  • 10. 6. 2015 Clarion Congress Hotel Ústí n/L, Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem
  • 11. 6. 2015 Restaurant Grill Duran, Sekaninova 398/2, Hradec Králové

Akce v jednotlivých městech začnou vždy ve 14 hodin a budou končit kolem 20. hodiny. Kromě Karlových Varů, kde se bude začínat již ve 13 hodin a končit v 18 hodin.

Vstupné na festival je 250 Kč. Cena vstupného bude návštěvníkům odečtena v případě objednávky provedené na ochutnávce nebo v následujících třech měsících prostřednictvím e-shopu global-wines.cz.

Zdroj: tisková zpráva

   
01.06.2015 - Redakční novinky - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme