Zdraví

Pusťte vši z hlavy!

Dospělá veš žije 30 dní, přitom naklade až 300 perleťově bílých vajíček – hnid, ze kterých se líhnou další a další paraziti. Je proto na místě zatočit se zavšivením co možná nejdříve. Paranit Radikální sprej to dokáže v průběhu jednoho jediného ošetření, při kterém garantuje odstranění 100 % vší. Za 15 minut tak máte po starostech.

Na rozdíl od dříve používaných přípravků neobsahuje Paranit agresivní insekticidy, ale minerální oleje v kombinaci s oleji silikonovými, které vši a hnidy udusí a  následne vysuší. V balení Paranit Radikální sprej najdete navíc šetrný šampon po ošetření pro snadné vymytí silikónových olejů  a hustý hřeben všiváček, kterým zahubené vši a hnidy z vlasů vyčešete. Přidané esenciální oleje mají zklidňující účinky a zmírňují podráždění pokožky.

kid

Paranit je v současné době nejprodávanějším na trhu a nabízí kompletní řadu přípravků na vši a hnidy – od detekce zavšivení, přes prevenci a ošetření, až po péči o pokožku hlavy po odstranění parazitů. Aby byl boj s touto nepříjemnou nákazou co nejsnazší, vyvinul Paranit i mobilní aplikaci, která uživatele provede celým procesem odvšivení, poradí mu a včas ho upozorní na následující kroky.

Přípravek PARANIT Radikální sprej se prodává v praktické sadě se šamponem po ošetření a s hustým odvšivovacím hřebenem. Za doporučenou cenu 439 Kč ho seženete v  lékárně.

Více informací najdete na www.paranit.cz

   
07.06.2017 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Lídy [*]

  Je to asi "mor" pro všechny žáčky na prvním stupni, u nás to byla u obou dětí 1. a 2. třída - pomáhal nám šampon, který sami míchali v lékárně.

  superkarma: 0 19.06.2017, 11:02:51
 2. [5] P+P [*]

  Dcera je přinesla zakrátko po vstupu do první třídy,zbavili jsme se jich a za měsíc zrovna před vánoci jsme je měli zase koupili jsme tentokrát nějaký Lipoxal nebo jak se to jmenuje a účinek veškerý žádný,pomohl nám šampon Pediculin z Dr.Max ten totiž zabije nejen vši ale i vajíčka jakoby vysuší a zničí takže je hned po nich a nemusíte pečlivě vyčesávat.Všude se píše jak je nutné vyčesávat ale to je úplně k ničemu,to jsou tak miniaturní vajíčka že sebelepším všiváčkem to nevyčešete.

  superkarma: 0 07.06.2017, 12:58:37
 3. [4] Darmovzalova [*]

  dobře si pamatuji když byla dcera malá a přinesla je ze školky a ,protože měla dlouhé a ještě k tomu husté vlasy tak to byla opravdu fuška.

  superkarma: 0 07.06.2017, 11:02:13
 4. [3] bobani [*]

  vnučky je nosí ze školy často

  superkarma: 0 07.06.2017, 09:48:13
 5. avatar
  [2] luneta [*]

  syn je už 3x donesl ze školy a chytli jsme to všichni.Nám pomáhá jen slivovice.Koupili jsme spoustu přípravků a nic.

  superkarma: 0 07.06.2017, 09:37:47
 6. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Je hrůza jak se tento parazit stále drží a nedaří se ho plně zbavit.

  superkarma: 0 07.06.2017, 09:10:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme