Domácnost

Pusťte se do jarní údržby se spreji od Primalexu

Připravit kolo, motorku nebo auto na novou sezónu je zase o něco snazší. V nové řadě univerzálních barev a speciálních sprejů značky Primalex si rychle najdete, co potřebujete, a navíc za rozumnou cenu. Kromě barev, speciálního spreje na disky nebo žáruvzdorné barvy na výfuky přináší Primalex i praktický mazací sprej.

Šest věcí, které si vaše kolo, motorka nebo auto po zimě zaslouží

Auto zažilo krušnou zimu, motorka a kolo stály několik měsíců v garáži. Obojí je důvodem pro údržbu. S novou řadou barevných a speciálních sprejů značky Primalex to zvládnete snadno a rychle.

Primalex

 • Opravte loňské šrámy na kole. Zvolte akrylátovou barvu ve spreji, na výběr je 24 atraktivních odstínů. Barva se vám bude hodit i jinde, můžete ji použít v interiéru i venku a vedle kovu je vhodná i na dřevo, plast a keramiku.
 • Kolo i motorka potřebují promazat řetěz. Na to je ideální mazací sprej Primalex. Nadchne vás okamžitou vysokou penetrací a schopností odstranit vlhkost. Spolehlivě uvolňuje a maže.
 • Na řadě je nárazník. Tato exponovaná část auta vyžaduje před případnou opravou ošetřit speciální transparentní základovou barvou na namáhané nebo ohýbané plasty a nárazníky.
 • Zaměřte se i na disky kol. Pro ně Primalex vytvořil stříbrnou barvu, která poskytne dlouhodobou antikorozní ochranu a odolnost proti poškrábání.
 • Nezapomeňte na výfuk. Ten zaslouží ošetřit žáruvzdornou barvou až do teploty 700 °C.
 • Do výbavy v autě přibalte fluorescenční sprej. Může se hodit k vyznačení místa nehody, pokud by se stala vám nebo někomu ve vašem okolí. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným. Hodit se vám bude i na značení dřeva, kovu, asfaltu, keramiky, betonu nebo i smaltu.

Jak vybírat spreje

Nabídka sprejů na českém trhu není zrovna přehledná, a právě to se Primalex rozhodl změnit. Vybral nejpopulárnější výrobky a odstíny a každý z nich doplnil obrázkem s příkladem použití. S novými spreji značky Primalex je tedy hned jasné, na co se hodí, nemusíte dlouze studovat obal.

Úspěch sprejů spočívá v jejich jednoduchém použití. Žádné velké přípravy, snadná práce, rychle hotovo. O dlouhotrvající radost z výsledku se postará vysoká přilnavost barev, odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům, rzi nebo chemikáliím, jako jsou olej nebo nafta. Prostě radost s nimi pracovat.

Primalex

   
04.05.2017 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] kalbac [*]

  jo jo starej dobrej primalex.

  superkarma: 0 05.05.2017, 16:10:01
 2. [5] libuno [*]

  Primalex je výborná značka. Kolo nemám, motorku také ne, řidičské oprávnění také ne. Auto je už staré, manželovi raději neradím.

  superkarma: 0 04.05.2017, 16:08:14
 3. [4] MARIE MATEJKOVA [*]

  Co kolo,hlavně potřebují údržbu já. To by ale Primalex nespravil. Teď vážně,jarní údržba naším nasinkam pomůže Sml67

  superkarma: 0 04.05.2017, 12:19:42
 4. avatar
  [3] RenataMor [*]

  Sml67

  superkarma: 0 04.05.2017, 10:12:09
 5. [2] bobani [*]

  užitečné

  superkarma: 0 04.05.2017, 09:42:39
 6. [1] Darmovzalova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 04.05.2017, 08:03:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme