Společnost Matějovský uvádí povlečení v tónech podzimní přírody.

Až se venku objeví první dešťové plískanice a vítr začne nepříjemně ošlehávat vaše tváře, neexistuje nic lepšího, než se zachumlat do báječně vyhřáté postele. V povlečení společnosti Matějovský s uklidňujícími přírodními motivy si pak v teple domova můžete připomenout světlé stránky podzimu, jako je jemně hřející slunce, listí romanticky šustící pod nohami a příroda zářící barvami. Objevte pro svou ložnici nové dezény povlečení Matějovský, které jsou inspirovány tímto krásným obdobím.

matějovský

Povlečení inspirované podzimem

Přichází podzim a příroda, mocná to čarodějka, hraje všemi barvami. A právě nevšední krásy podzimu se staly inspirací pro nové dezény povlečení, které vzniklo ve spolupráci s předními designérskými studii ve Francii. Díky spojení kvalitního materiálu a technologie tisku reaktivními barvami si nyní můžete vychutnat nevšední a zároveň luxusní zážitek ze spánku. Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu bavlna deluxe, který vás nejen hezky zahřeje, ale díky své jemnosti také pohladí na těle.

matějovský

Barevná harmonie povlečení a prostěradel

matějovskýAby to vaší posteli „slušelo“ a byla dokonale sladěná, je třeba vybrat ještě prostěradlo ve správném tónu. U společnosti Matějovský si můžete vybrat z široké škály barev v materiálu froté nebo jersey.

Taze ocre
bavlna deluxe

Působivá kombinace něžné bílé a několika tónů okrové Vám vnese do ložnice tu pravou atmosféru babího léta. Povlečení ještě lépe vynikne ve spojení s bílým, žlutooranžovým, cihlovým, tmavě hnědým či čokoládovým prostěradlem.

  • Cena: od 745 Kč na jedno lůžko.
Reklama