• Volné oversize střihy, výrazná loga, smyslné síťoviny a asymetrie. To všechno jsou prvky, které se v různých podobách prolínají každou kolekcí. Značka je určená ženám, které milují propojení pohybu a módy, libují si v kvalitních materiálech a perfektním designu. 

  • Základem je vždy udržet pohodlí a dokonale zkombinovat funkčnost a styl. Vybrané kousky mají neviditelné lemování, které jemně zdvihne pozadí, kolekce velmi často pracují s ženskými křivkami tak, aby se žena cítila komfortně a zároveň žensky.

  • Zimní kolekce 2017 vás vtáhne do teplých krajů. Je totiž inspirována divokou pouští. Barevně ji provází horké pouštní tóny jako temně rudá či béžová, které během noci zchladí paleta studenějších šedo-modrých odstínů. Černá, bílá a šedá jsou klasikou, která Vás nenásilně provází na každém kroku. Jednotlivé kousky se dají vzájemně kombinovat a dokonale k sobě ladí. V kolekci jsou siluety „na tělo“ jako pohodlné spodního prádlo či (nejen) síťované crop topy a legíny, ale i oversized střihy jako mikiny či volná trika vhodné pro všechny typy postav.

Reklama