Bulvár

Pusa jako z románu

Moje první pusa byla krásná, něžná a romantická, úplně jako z nějakého románu :o).

Byla jsem poprvé u přítele doma (v domě, kde bydlel s rodiči, ti ale byli na dovolené v Chorvatsku, takže celé dva týdny byl dům volný), k večeru jsme udělali ve venkovním krbu oheň a seděli na židlích u krbu, nejdřív ostýchavě vedle sebe :o). Po chvilce už jsem o něj byla opřená a vlastně mu ležela v náruči a tiše jsme se dívali do ohně.

Tak jsme vydrželi tři hodiny. To si opravdu nevymýšlím. Pak jsem se podívala vzhůru na hvězdy a řekla, že dnes krásně září - byla nádherná jasná noc a venku bylo teplo (tuhle větu jsem samozřejmě měla připravenou a čekala jsem - a dočkala se) :o). On se nejdřív podíval nahoru a pak sklonil hlavu ke mně a políbil mě - nejdřív lehce a něžně, a když viděl, že se tomu nebráním, pak znova, ale vášnivěji. No a pak jsme se takhle k sobě tulili a sledovali hvězdy a hřáli se u ohně až do čtyř do rána :o).

Pak jsme si šli lehnout, tehdy ještě každý sám. Dnes už společně :o).

Helena1033


Děkujeme za krásnou a romantickou vzpomínku :).

Musím se s ostudou přiznat, že já si na svůj první „milostný" polibek prostě nevzpomenu. Nevím, jestli jsem si první pusu dala už s někým ze ctitelů nebo až se svým skutečně prvním" klukem... Ani netuším, jaké to bylo... Možná proto, že když jsem byla mladší, líbání mě moc nebavilo... tomu jsem přišla na chuť až v posledních letech :).

Jak jste na tom s líbáním Vy, ženy-in? Líbilo se Vám od začátku? Nebo Vám ještě pořád nic neříká? A jaká byla Vaše první" pusa? Vzpomenete si? A která byla ta nej?

Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

   
06.02.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Meander [*]

  To vám nevyschly oči?

  superkarma: 0 06.02.2007, 20:40:07
 2. avatar
  [5] suzi.burger [*]

  ja bych asi dostala zachvat smichu, na me to je moc velka romantika. navic bych po trech hodinach koukani do ohne byla asi tuha

  superkarma: 0 06.02.2007, 14:43:20
 3. avatar
  [4] sweety77 [*]

  Mooc hezký příběh

  superkarma: 0 06.02.2007, 12:19:46
 4. avatar
  [3] aiša [*]

  pěkné

  superkarma: 0 06.02.2007, 12:11:16
 5. avatar
  [2] Rybulka [*]

  Já dostala první opravdovou pusu na táboře. Byla jsem tam jako intruktorka. Při noční bojovce jsme si s tím klukem vzali na starost jedno stanoviště... Jo, jo, vzpomínky

  superkarma: 0 06.02.2007, 10:18:00
 6. avatar
  [1] Eliana [*]

  Jeee to krasny, ja dostala svoji prvni pusu ve 13-ti letech a byla desne mokra a nic moc teda.... jinak manzel me vychovaval v pocatku naseho vztahu...za kazde "vid?" jsem mu musela dat pusu. Holt je z Moravy a tam se rika "ze?"

  superkarma: 0 06.02.2007, 09:54:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme