money

Finanční společnost Credium rozšířila své působení o produkt Nejlevnější půjčka, o kterou stačí požádat přes internet. Úroková sazba vás mile překvapí, RPSN, což je roční procentuální navýšení z dlužné částky, se pohybuje od 9,13 do 22 %, což patří k nejnižším možným přeplatkům zákazníka.

Tento nebankovní úvěr si můžete vzít na cokoli, zažádat lze o jakoukoli částku mezi 30 000–250 000 tisíci. Doba splácení se pohybuje od 6–72 měsíci, nejnižší splátka činí 699 korun měsíčně.  

Jak si o půjčku zažádat?

Na internetové stránce www.nejlevnejsipujcka.cz je podrobný popis a podmínky, za kterých je možné o Nejlevnější půjčku požádat. Systém je jednoduchý. V připraveném kalkulátoru si zvolíte výši půjčky a dobu splácení a okamžitě se vám zobrazí úroková sazba  a RPSN. Po té vyplníte jednoduchý on-line formulář a ten odešlete e-mailem. Výsledek posouzení se dozvíte již během několika minut.  V případě schválení půjčky je vám zaslán návrh smlouvy, který vytisknete, podepíšete, přiložíte kopie potřebných dokladů a vše zašlete na poštovní adresu do centrály společnosti Credium. Výhodou je, že není nutná žádná osobní návštěva centrály ani pobočky společnosti, vše zprostředkujete z tepla domova či kanceláře. Po vyřízení žádosti a finálním schválení budou peněžní prostředky automaticky připsány na váš bankovní účet.

Více informací o společnosti a produktech naleznete na:  www.credium.cz.

Reklama