svatební šaty

Zajímá vás móda? Chcete vědět, jak vznikají krásné šaty? Jak se žije módním návrhářům v Česku mimo Prahu? Chcete vědět, co právě frčí? Mají návrháři rádi hubené modelky? Ptejte se odbornice na slovo vzaté!

Chystáme se pro vás vyzpovídat jednu z nejlepších českých návrhářek svatebních a společenských šatů – Bohumilu Balounovou z Ústí nad Labem. Majitelka módního ateliéru Baloun pravidelně vystavuje na veletrzích Kabo a Styl, navrhovala kostýmy pro několik divadelních her, vyrobila šaty pro krajské soutěže krásy, společně s návrhářem Roi Fordem navrhovala kostýmy na francouzký film „My Beautiful Demon".

To je jen krátký výčet ze životopisu této skromné návrhářky, která na rozdíl od jiných celebrit v módním oboru na svých přehlídkách neobléká modelky do extravagantních modelů, ale naopak do šatů, které byste i vy mohla běžně nosit. Na některé modely se můžete podívat ZDE.

Zajímá vás víc? Neváhejte a ptejte se! Své dotazy můžete psát do diskuze pod článkem a my je za vás Bohumile Balounové položíme. Autorka té nejzajímavější otázky ode mě dostane sladkou odměnu.

Reklama