Připravili jsme pro vás mnoho zajímavých článků a snad i zajímavých témat. Seznamte se i s posledními událostmi v redakci.

Včera odpoledne to na redakční poradě vřelo. Dana Haklová měla dovolenou, a tak, jak bývá zvykem, bylo její jméno velmi často skloňováno. Zda si uhnala škytavku, nevíme.

A co je nového v redakci?

Saša se přiznala, že když pracovala jako zástupkyně vedoucího přepravy na nádraží v Bzenci-Přívozu, uváděla do rozpaků svého nadřízeného úpravami drážní uniformy. A také se přiznala, že milovala každého z asi 20 posunovačů, co tam před lety pracovali. Takže pokud máte jednoho z nich doma, dal bych mu pro jistotu pár facek, nebo bych s ním přestal alespoň na čas mluvit. I když, když si představím Sašu mladou, asi bych také neodolal…

Klárka má doma asi nějaký problém. Když zjistila, že obchodní oddělení připravuje akci „ženy stavitelky“, chvíli přemýšlela a nakonec suše konstatovala, že je jasný, že ženský budou muset v budoucnu stavět i domy a byty. Protože jak by mohli chlapi něco stavět, když se jim nepostaví ani to, co má. Přál bych vám ji v té situaci vidět.

A Jakub se ukázal v pravém světle. Chvíli jsme přemýšleli nad tématem dne – jaký obraz vám visí na stěně, a Jakub zasněně pronesl, že by doma na stěně rád měl obraz Poslední večeře od Leonarda da Vinci. Když vynecháme detail, že je to freska, tak za zamyšlení stojí důvod, proč by ho doma Kuba mít chtěl. Prý aby jej zpeněžil!  A já myslel, že je zakuklený milovník umění z 15. století se silnými náboženskými sklony.

A moje maličkost byla na poradě duchem již mimo. V Beskydech na Beskydské sedmičce.

Ze zbytku redakce stojí za povšimnutí, že jsme odhalili straku, která sebrala firemní razítko z pracovního stolu naší obchodní ředitelky Kláry. Ano, byla to účetní Ivana. A její obhajoba, že ho sebrala už před několika měsíci a nevšimla si, že po něm pátráme, mi přišla jako drzá, až ubohá. Proto už ji příště z žádného večírku nebudu nosit domů a na tom stole ji nechám spát...

Tolik z redakce a nyní, co pro vás máme přichystáno.


  • V pondělí 10. září bude Jakub Kočí pátrat, proč jste si vybrali právě toho pejska, kterého máte doma. Zda jste si vybíraly podle plemena a proč si vybraly právě jezevčíka, kokršpaněla, mopsíka…
  • V úterý 11. září odpočatá Dana Haklová položí otázku, zda jste již s příchodem září schovaly sukně a vytáhly kalhoty, kabáty a zimní boty?
  • Ve středu 12. září Saša Stušková spolu s vámi shrne, co vše a za kolik jste musely koupit pomůcky dětem do školy. Aneb kolik vás stojí vzdělání vašich dětí…
  • Ve čtvrtek 13. září se spolu se mnou podíváme na to, jak překonat zklamání po lásce. Máte nějaký osvědčený recept, který můžete poradit?
  • V pátek 14. září se Dana Haklová zeptá, jaká pracovní doba vám nejvíc vyhovovala, jaká by vyhovovala a jakou máte…

Věřím, že se vám námi vymyšlená témata líbí a že k nim přispějete klidně již dnes na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Stejně tak se těšíme na vaše nápady i náměty, které můžete poslat do výše uvedeného e-mailu, nebo klidně sem do diskuse pod tímto článkem.

Reklama