Diskuze

psi a jejich strach

o psech který se bojí a hledáme příčinu

Prosím poraďte mi máme 2 psy,pejska pudla15,5 a kříženku 4roky je hrozně bojácná nemůžeme udělat rychlý pohyb rukama nebo když se svlékáme,dáváme si nohu přes nohu a nepředstavitelný je něco jí hodit i když ví že je to mlska tak se krčí a zakňučí.Veterinář jí dal antidepresiva ale nepomohlo.Ani si moc nechce hrát a nevíme proč.Poraďte prosím už si nevíme rady,jinak je moc milá a mazlivá,ale přijde mi stále smutná.{#sml80}

09.06.2012 - O zvířátkách a jejích pánečcích - autor: černoška68

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. avatar
  [5] Lilly37 [*]

  "Co mi chceš? Neumíš to říct česky?" To by asi patřilo pod snímek.

  Jinak přes to,že má košík s hračkama a balónky-nejraději má všechno žluté-obchází stůl,aby ukradnul zátku od pivní lahve.To je nejspíš vzpomínka na "tulácké" období.Zátku vyhrábne i na zastávce z udusané hlíny.

  Protože jsme dva důchodci,je u nás klid,nekřičí se,nemává se rukama,jenom milánka hladíme.Ale nesmíme si dát ani pusu,to hned startuje. Tolik dnes už žárlí.Sml59Sml30Sml59Sml30

  superkarma: 0 25.10.2012, 21:48:18
 2. avatar
  [4] Lilly37 [*]

  vycenenezuby2

  superkarma: 0 25.10.2012, 21:36:59
 3. avatar
  [3] Lilly37 [*]

  Sml59máme taky pudlíka z útulku. V začátku nerozeznal,jestli je DOMA  nebo VENKU. Vyčůral se úplně všude. I v posteli. Když se zvýšil hlas nebo zvedla ruka, vrčel,cenil zuby a útočil.Potravu schovával pod polštářky,do postele,atd.Domluvili jsme se s manželem,že musí mít strašné zkušenosti,že ho zpět do útulku ale nevrátíme,a zůstalo jen u domlouvání při desinfekci postižených míst a následném jeho ignorování i jeho her.Čůrání přestalo, ale ještě 8 měsíců si značkoval rohy nábytku v bytě-náš postup byl stejný.Někdy jsem už byla zoufalá.Každé ráno jsem obešla byt(chodil za mnou jak stín) a když jsem nic nenašla,projevila jsem obrovské nadšení a chválila jsem ho o stošest,jaký je chytrý a hodný pejsek.Došlo to tak daleko,že když se mnou chodil,věděla jsem,že nic neprovedl.Když ale utekl za manželem,bylo mi jasné,že bych měla něco najít.No a pak se zklidňoval víc a víc.Zjistila jsem,že na ústní pokyn reaguje (uhni se, jdi odsud...),ale když bych do něj šťouchla,tak  hned  cení zuby.STRKAT DO NĚJ NIKDO NEBUDE!!Na klín si taky vyskočí,když ON chce, nebo na povel,ale zvednout ho  se mu nelíbí.O vánocích ho budeme mít 2 roky.Chce to moc a moc lásky a trpělivosti.Držím palečky.

  superkarma: 0 25.10.2012, 21:31:59
 4. avatar
  [2] blondýna [*]

  Milá černoško68:

  Pejska máte z útulku?Máme zkušenosti s tím,že naši mají pejska z útulku a každý prudký pohyb mu nahání strach.Také se krčí.Měl chudáček  Sml79moc špatné zkušenosti,prý byl týraný  až běda.A jestli váš pejsek je z útulku a byl také týraný,není se čemu divit a to už si bude pamatovat navždy.

  Pokud ho máte odmalinka,Sml16tak to je těžké,určit důvod jeho chování..

  Ale v každém případě Vám přeji hodně úspěchů a radosti s pejskySml16Sml16

  superkarma: 0 11.06.2012, 08:23:01
 5. avatar
  [1] kobližka [*]

  komentář byl smazán administrátorem či moderátorem

  superkarma: -10 10.06.2012, 22:33:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme