Rodina

Psaní bez chybiček? S perem Pilot FriXion to není žádný problém

Pilot FriXion

Pilot FriXion je jedinečný výrobek, který je ideální nejen pro školáky. Přečtěte si jak to kouzlo funguje, stáhněte si zábavný pracovní sešit a zapojte se do naší soutěže.

Pilot FriXion - chyby jako kouzlem zmizí!

Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot. FriXion je ideální výrobek určený nejen pro malé školáky - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.

Jedinečné výrobky z řady Pilot FriXion jsou nepostradatelným pomocníkem. Pera obsahují speciální inkoust, díky kterému je možné psát, mazat a na vymazané místo opět psát tím samým rollerem.

Jak vlastně toto kouzlo funguje?

Pilot FriXionFriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníte zahřátím na 60 ºC, které vznikne třením (“gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.

FriXion je k dostání v 10 barevných provedeních, které píší podle barvy těla.

Více informací najdete nawww.pilotpen.cz
Nebo ze zeptejte na Stránce Pilot Pen CZ na Facebooku.

Pilot FriXionPro všechny šikovné školáčky a předškoláčky jsme připravili zábavný pracovní sešit. Zkuste ho vyplnit zázračným perem Pilot FriXion. S ním se nemusíte bát žádných chybiček!

Sešit si můžete stáhnout a vytisknout zde.

 

Pilot FriXion

 

Pokud chcete vyhrát jedno ze tří kouzelných per Pilot FriXion, zapojte se do naší soutěže a odpovězte na jednoduchou otázku.

 

Soutěžit můžete zde.

 

   
01.09.2011 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme