Pilot FriXion

Pilot FriXion je jedinečný výrobek, který je ideální nejen pro školáky. Přečtěte si jak to kouzlo funguje, stáhněte si zábavný pracovní sešit a zapojte se do naší soutěže.

Pilot FriXion - chyby jako kouzlem zmizí!

Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot. FriXion je ideální výrobek určený nejen pro malé školáky - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.

Jedinečné výrobky z řady Pilot FriXion jsou nepostradatelným pomocníkem. Pera obsahují speciální inkoust, díky kterému je možné psát, mazat a na vymazané místo opět psát tím samým rollerem.

Jak vlastně toto kouzlo funguje?

Pilot FriXionFriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníte zahřátím na 60 ºC, které vznikne třením (“gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.

FriXion je k dostání v 10 barevných provedeních, které píší podle barvy těla.

Více informací najdete nawww.pilotpen.cz
Nebo ze zeptejte na Stránce Pilot Pen CZ na Facebooku.

Pilot FriXionPro všechny šikovné školáčky a předškoláčky jsme připravili zábavný pracovní sešit. Zkuste ho vyplnit zázračným perem Pilot FriXion. S ním se nemusíte bát žádných chybiček!

Sešit si můžete stáhnout a vytisknout zde.

 

Pilot FriXion

 

Pokud chcete vyhrát jedno ze tří kouzelných per Pilot FriXion, zapojte se do naší soutěže a odpovězte na jednoduchou otázku.

 

Soutěžit můžete zde.

 

Reklama