Trápí vás celulitida? Seznamte se s kvalitní péčí o pokožku a účinným pomocníkem v boji s celulitidou.

CELLULI INTNSE PEEL
Jak přemoci celulitidu?

 Ve vaší cestě ke štíhlosti je Biotherm spolehlivým společníkem. Pomáhá Vám, abyste své tělo natrvalo uchopila do svých rukou.

  Biologové laboratoří Biotherm spojili komplex Biopeeling s kofeinem a gingkem, aby znovu aktivovali zeštíhlující dynamiku vašeho těla.


  Pro odstranění již dlouho přítomné celulitidy a viditelnou redukci pomerančové kůže  vytvořili laboratoře Biotherm CELLULI INTENSE PEEL - první péče s dvojím účinkem. Díky jedinečné technologii Biopeeling se kůže přirozeně obnovuje a další účinné látky napomáhají zeštíhlení.*

  Abychom vám mohli pomoci ve vašem hubnoucím postupu, experti Biotherm sestavili tréninkový program na míru, který doplňuje CELLULI INTENSE PEEL. Pozor, začínáme!


1) Přírodní účinné zeštíhlující složky pro  redukce tuků. Systém zhutňujících vláken pro reorganizaci vláken a odstranění celulitidy.

2) Biopeelingový komplex pro obnovu kůže a podporu pronikání zeštíhlujících účinných složek a tím viditelné zmírnění pomerančové kůže.

Jak používat péči proti celulitidě automasáží pro výrazné zvýšení její účinnosti?

Pro podpoření
úbytku celulitidy svírejte kůži na zasažených místech tak, abyste vždy vytvořila záhyb. Tento záhyb promněte a postupujte tak po celé zóně, která má být ošetřena.

Aplikace
Naneste gel na celé tělo směrem odshora dolů a vyvíjejte při tom mírný tlak. Lokalizujte váš bod „bezděčného zeštíhlení“, aktivující hubnutí, inovace vyvinutá hubnoucím programem BIOTHERM. Reflexní hubnoucí bod je velmi snadné identifikovat, protože je často bolestivý, když na něj prsty vyvinete tlak. Nechte paže svisle podél těla. V místě, kde se prostředníček dotýká stehna, proveďte sérii delších tlaků. Toto gesto obnovuje „hubnoucí dynamiku“ těla.

Den 1. Zhodnoťte situaci
Zapište si svou váhu a vyberte si „hodnotící“ obleček. Rozhodla jste se změnit se! Určete si Váš cíl. Vyberte si takový hubnoucí stravovací program,  který Vám vyhovuje a můžete ho trvale dodržovat. Do notýsku si zapište, co jíte a pocity, které při tom prožíváte. Jídlo byste měla dokončit nasycená. Nejlépe potravinami, jako jsou např. odtučněné mléčné výrobky, zelenina… Nejlepší způsob jak dodržovat váš hubnoucí program až do konce je naslouchat vašemu tělu. Hlavně se nefrustrujte. Věnujte se 45 minut sportu. Chůze, jogging, kolo, cokoli děláte ráda.

Každý den vypijte 1 litr vody bez bublinek + 4 hrnečky zeleninového bujonu (kvůli minerálním solím) nebo odvar z bylinek (pro odvodnění nebo zeštíhlení).

Den 2. Učiňte dobrá předsevzetí
Dopřejte si masáž a využijte ji, abyste zlepšila svou techniku: Čím lépe budete aplikovat svůj zeštíhlující výrobek, tím efektivnější CELLULI Intense PEEL bude a přinese viditelné výsledky. Sestavte si svůj hubnoucí stravovací program podle stanovených cílů bez vynechávání jídel, vyhněte se přídavkům a jezte s potěšením. Nezapomínejte na tekutiny. Noste s sebou láhev. Rozhodněte se pro 45 minut venkovního sportu – bazén, tenisový kurt… Naučte se naslouchat svému tělu, abyste ho lépe poznala a ovládla ho: rukama se masírujte, abyste tvarovala vaši postavu a změřila, co se změní.

Den 3. Uvolněte se
Koupel, hudba, protahování… relaxujte a správně dodržujte spánkový rytmus. Ustalte vaší stravovací hygienu. Obdařte se výsadou snídaně, i když to znamená, že budete muset vstávat dříve (čerstvé ovoce nebo kompot, jogurt, chléb, máslo nebo sýr, med nebo marmeláda). Dopřejte si dobrý oběd s proteiny (maso, ryby, korýši, vejce), zelenina (vařená, syrová), škrob, mléčné výrobky, ovoce,
Svačina: mléčné výrobky ( kromě sýra) + nebo – jedno ovoce a večeře bez mastných látek a bez cukru. Vaše přípravky pro zeštíhlení a krásu jsou nezbytné na vaší dráze pro optimalizaci jejich účinnosti.

Den 4. Vyvažte a zpestřete Vaše stravování
Naučte se vařit zdravěji za pomoci knih s recepty pro štíhlou linii. Naučte se naslouchat svému tělu. Dýchejte zhluboka, zpomalte svůj životní rytmus, jděte spát, když se spánek přihlásí. Dejte svému tělu řád, rádo přijímá potravu ve stejnou dobu! Berte v úvahu vaši aktivitu: v kanceláři potřebujete pouze malý příjem potravy, zatímco po hodině plavání máte větší potřebu energie. Již od prvních dnů používání vašich zeštíhlujících produktů je vaše pleť hladší a jemnější. Již dosahujete prvních výsledků. To je povzbuzující!

Den 5. Pravidelně se věnujte tělesné aktivitě
Zkuste si svůj hodnotící obleček. Ještě stále to není ono? To nevadí, je to normální. Pociťujete však rozdíl a už je to je velmi povzbudivé. Máte neodolatelnou chuť na sladké? Tak dnes to máte povoleno. Nemusíte se cítit provinile, pokud je to výjimečné. Důležité je regulovat organismus. Vytvořte si vlastní rituál spojený s produktem Celluli Intense Peel: před vanou, během masáže. Sama dobře víte, že to potřebujete. Vše, co vám přináší duševní pohodu je dobré i pro vaše tělo.

Den 6. Vaše masáž se stává opravdovým rituálem
Udělejte si na sebe v koupelně čas a zapalte si voňavé svíčky. Ať už  jste si zvolila jakýkoliv režim, nezapomínejte naslouchat Vašemu tělu. Užívejte si potravin, které konzumujete. Dopřejte si čas vychutnat je a náležitě je rozžvýkat, abyste usnadnila následné trávení, usnadnit jejich průchod organismem a tím umožnit lepší krevní oběh.

Den 7. Bravo. Dosáhla jste vrcholu vytrvalosti.
Usmívejte se na sebe, poblahopřejte si. Zhodnoťte vzhled vaší celulitidy a poznamenejte změny při aplikaci masírováním vašeho zeštíhlovacího výrobku. Zviditelněte malý detail, který by se během několika dnů mohl ještě změnit a proveďte peeling se zaměřením na tuto zónu. Jezte v klidu a pomalu (mozek dostává pocit sytosti až po 20 minutách).

Den 8. Výsledky se stávají viditelné
Cítíte se ve svém těle lépe. Využijte toho, abyste vyšla vstříc ostatním. Pod prsty pociťujete změny na své pokožce a svých křivkách. Pokud jste dosáhla svého cíle, kupte si dárek. Vězte, že je účinnější věnovat se sportu každý den 5 minut nežli jedenkrát týdně hodinu. Zaprvé je jednodušší nalézt 5 minut v našich přeplněných časových rozvrzích než 1 hodinu a také proto, že pravidelná fyzická námaha je účinnější než nárazová, intenzivní činnost. Uchovejte si své stravovací návyky v hlavě.

Den 9. Udělejte se krásná
Naučte se lépe znát sama sebe a to, co Vám sluší. Pokud Vás pronásledují chutě, vydržte a nepovolujte ve svém úsilí, Dejte si raději nízkotučný sýr. Vyzkoušejte nové sportovní aktivity jako je horské kolo nebo kolečkové brusle. Zhodnoťte si mechanické účinky auto-masáže na pomerančovou kůži – jsou výsledky uspokojivé? Pokračujte ve svém úsilí! A co kdybyste se věnovala vaší celkové kráse: manikúra, pedikúra, péče o pleť?

Den 10. Už jen 4 dny
Vyzkoušejte si svůj hodnotící obleček a posuďte rozdíl. Čím dál tím víc dosahujete zdravé životní hygieny. Jste na dobré cestě. Vaše pomerančová kůže změnila vzhled – kůže je hladší, jemnější. Udělejte si čas na to, abyste si mohla užít dosažené výsledky. To vám dodá novou chuť v pokračování automasáží. K Vaší obvyklé masáži přidejte masáž chodidel, abyste zlepšila krevní oběh. Dopřejte si pocit lehkých nohou! Vaše tělo se zpevňuje a vaše nálada je výborná.

Den 11. Znovu jste nalezla elán a sebedůvěru
Ve svém těle se cítíte čím dál tím příjemněji. Cítíte se dostatečně silná na to, abyste dobyla svět.
Smíchejte chutě a barvy! Dopřejte si libovolné množství všech bylinek a jemného koření : skořice, hřebíček, zázvor, muškát, majoránka, oregáno… Odvažte se! Věnujte se 45 minut některému z venkovních sportů, nebo si zacvičte vevnitř při otevřeném okně. Choďte nebo běhejte a objevujte při tom nová místa.

Den 12. Cítíte se tak dobře ve své kůži
Vyzkoušejte si svůj hodnotící obleček a všimněte si změny. „Ulítněte“ se na škrobovinách (těstoviny, brambory, rýže…) Jsou to pomalé cukry, které organismus využívá 24 hodin. Jsou to karburátory, které omezí chutě na rychlé cukry. Vězte také, že vícezrrné pečivo je snáze stravitelné než pečivo bílé. Máte chuť udělat si malou oslavu? Dopřejte si sklenici vína + normální jídlo – ovšem nepřejídejte se. Během večera, čím jsme dále, tím méně máme vyměšování trávících šťáv a tím víc Vám „ jdou k duhu“.

Den 13. Nadýchejte se čerstvého vzduchu, 45 minut se hýbejte.
Vydejte se na objevnou cestu po parcích a veřejných zahradách vašeho města. Vytvořte si itinerář, ve kterém spojíte potěšení a vytrvalost a který si ráda zopakujete večer nebo o víkendu, sama, s rodinou nebo přáteli… A co kdybyste si dopřála nakupovací den? Zkoušení nových věcí se stává pravým požitkem. Konečně si uvědomujete výsledky vašeho snažení.

Den 14. Připravte se na readaptaci nebo na další 14 denní cyklus
Pokračujte se stejným elánem se 45 minutami sportu. Zapojte do vašeho zeštíhlovacího programu další potravinu, večer škroby a/nebo ovoce. Pro opětovné zavedení normálního stravování je potřeba stejné doby jakou jste věnovala dietě. Jinak by tělo ihned začalo shromažďovat potraviny, které mu byly odpírány. Nepřestávejte s automasáží. Opravdu patří k vaší pozitivní zeštíhlovací proměně.   

Dosáhla jste 14. dne.
Buďte na sebe hrdá.

Získala jste dobré návyky. Vše se vám nyní zdá mnohem jednodušší.

Prodlužte si tento program tím, že budete každý den dodržovat 4 základní pilíře vašeho zeštíhlovacího zkrášlovacího programu. Abychom vám pomohli, pokračujeme v radách tím, že vám budeme připomínat důležité denní orientační body a bod, který byste měla překonat.

Den 15. Začněte s vaším druhým 14 denním cyklem.
Zhodnoťte vzhled vaší celulitidy a vaší siluety. Můžete do své stravy znovu pomalu zahrnout další potraviny a přejít k méně striktnímu, ale vyváženějšímu stravování. To vám pomůže udržet si tyto stravovací návyky dlouhodobě. Přijala jste dobré návyky za své a dokázala jste si nalézt čas pro pravidelné sportování. Vyberte si aktivity, cviky, které budete pravidelně dodržovat.

Den 16-17-18-19-20.
Pokud vám ještě zůstala nějaká kila navíc, pravidelně se važte a všímejte si rozdílů. Nebo si jen ověřujte, že si udržujete svou váhu. Pokračujte v provádění každodenních masáží. Stala jste se expertkou na gesta,  která Vám umožní dosáhnout požadovaných výsledků a viditelně zmírnit známky celulitidy. Nepožívejte moc  uzenářských výrobků, mas se šťávou nebo omáčkou (dávejte přednost grilovaným masům), soli, alkoholu a slazených tekutin, které jsou opravdovými kalorickými bombami.
Raději si do vody přidejte snítku máty. Tajemství dobrého vyváženého jídla je spojení proteinů, lipidů, glycidů a vody. Při dietě je vhodné snížit příjem lipidů.

Den 21. Úspěšně překonáváte 2. vrchol vytrvalosti.
Už jste prakticky na konci. Oceňte vaše výsledky. Před tím, než jdete nakupovat se dobře najezte, abyste nepolevila. Povolte si čtvereček černé čokolády, která je výborná pro vaši duševní pohodu. Každý den si s radostí vyjděte schody. Když jedete autobusem, vystupte jednu zastávku před tou vaší. Po městě se procházejte, kdykoli je to možné. Vydejte se na průzkum zelených prostranství a přírodního bohatství, které vás obklopuje. Sport se stal vaším každodenním partnerem.

Dny 22-23-24-25-26-27.
Zajděte ještě malinko dál. Již jste dosáhla svého cíle, nebo se mu blížíte. Nyní je důležité zachovat si Vaši siluetu. Již není potřeba nasazovat striktní praktiky, ale mít každodenní životní hygienu. Prodlužte si vaší praxi automasáží stejně tak jako jste to udělala v průběhu prvního 14. denního cyklu. Prohlubte si vaše znalosti o zdravé kuchyni. Inspirujte se Programem pro krásu Biotherm, například slaná snídaně: vajíčko nebo netučná šunka, toasty, mléčné výrobky, ovoce, teplý nápoj. Více praktických rad najdete on line na našich internetových stránkách.

Pokračujte v pravidelném vyvíjení sportovní aktivity. Řiďte se radami Biothermu, který vám doporučuje svižnou chůzi, nebo každodenní procházky po městě.

Reklama