Trápí vás celulitida? Pak můžete na Žena-in vyhrát přípravek, který vám v boji s celulitidou pomůže. Je to Celluli-lisse od Payot!

 

Celluli-lisse je vyhlazující gel obsahující PleurimincylTM.

Tento rychle se vstřebávající ultra-svěží gel rychle vyhlazuje pomerančovou kůži a pomáhá předejít návratu celulitidy. Účinný komplex obsahující PleurimincylTM a dávkovaný retinol cíleně působí na odstraňování tuků, odvodňování tkání a zlepšování pevnosti. Pleurimincyl je první kosmeticky účinný prostředek, který působí na G proteiny, esenciální molekuly v našich buňkách, které buď povzbuzují nebo zpomalují buněčnou aktivitu. Zásoby tuku mizí, vaše pleť se stává vláčnější a hladší. Povrch kůže je vyrovnanější.

 

Doporučení pro použití:

Aplikujte na nehezká tuková ložiska každý den, ráno a večer, pomocí krouživých pohybů směrem vzhůru. Po jednom měsíci používání pokračujte v aplikaci jednou denně, nejlépe večer. Ihned po nanesení se můžete obléknout bez rizika ušpinění vašeho oblečení.

Dermatologicky testovaný.

 

Složení: Pleurimincyl™, kofein, kakao, centella-asiatica, rutine, koncentrovaný vitamin A, vitamin E.

Obsah: 150 ml, doporučená cena: 1 450 Kč

POZOR Soutěž!

Trápí vás celulitida? Pak můžete na Žena-in vyhrát přípravek, který vám v boji s celulitidou pomůže. Je to Celluli-lisse od Payot! Soutěž probíhá ZDE

Reklama